Alabama bis - kvalitní odpočinek ..

Alabama Bis – wypoczynek z klasą

Toužíte po blahém odpočinku na výjimečně pohodlné pohovce nebo křesle po dlouhém času stráveném mimo dům? Jistě je to rétorický dotaz, protože neexistuje lepší pocit než ponoření těla ve měkkém, ideálně přizpůsobeném k Vašemu tělu odpočinkovém křesle. Kromě pohodlí od odpočinkového nábytku očekáváme také výjimečně efektního a zároveň elegantního designu, protože často je nejdůležitější částí uspořádání obývacích pokojů. Relaxační komplet Alabama Bis zajistí jak výjimečný komfort během používání, tak i luxusní design po dlouhá léta.

 

 


Kožený relaxační komplet Alabama Bis je navržen takovým způsobem, aby splnil očekávání dokonce i nejnáročnějších zákazníků. Tento komplet v moderním stylu s nádechem nadčasové klasiky je výjimečně elegantní a vkusný. Díky klasickým liniím, měkkým a zároveň masitým čalouněním a nadčasovým odstínům potahové látky se nábytek stane ideálním doplněním obývacích pokojů, kde chceme získat výjimečnou atmosféru.


 


Zároveň pohovka, a křesla jsou vyrobené z vysoce kvalitní přírodní kůže (sedák, opěradlo, loketní opěrky), která se vyznačuje nejlepšími parametry. Čalounění se vyznačuje odolností vůči poškození, deformacím nebo oděrům. Dodatečné prvky jsou vyrobené z ekologické kůže, a konstrukce z kvalitního litého dřeva a dýhy. Sedák mají kapsové a vlnité pružiny, což zajišťuje nejen trvanlivost nábytku, ale také i výjimečné pohodlí během používání.

 

 

 

Elementy kolekce jsou vybavené funkcí Relax zajišťující možnost vysunutí podnožek a umístění opěradla v ležící poloze. Díky jasně označeným vhodně profilovaným opěrkám hlavy můžeme pohodlně opřít krk. Komplet má také spací funkci, a díky tomu je praktický a funkční.