Doplňky | nabytek-bogart.cz

Doplňky

Za pohodlí a funkčnost užitkových předmětů velmi často odpovídají doplňky, které zlepšují kvalitu a užitečnost jednotlivých prvků. V případě postele i příslušenství pro matrace zvyšující komfort celkové relaxace jsou velmi důležitým faktorem v konečné kvalitě odpočinku. Proto jsme do naší nabídky zahrnuli i prvky, které zvyšují pohodlí, hodnotu spánku a odpočinku.

Nabízíme pohodlné, praktické potahy na matrace dostupné v mnoha verzích, což umožňuje jejich pravidelné čištění, chrániče na matrace, hygienické povlaky na polštáře, komfortní a tvarované polštáře, které poskytují správné pozici hlavy a chrání tak svaly krku před bolestmi po mnoha hodinách spánku v jedné poloze.

Díky těmto prvkům je možné zvýšit komfort odpočinku a zároveň zajistit hygienické používání postele a aby se zabránilo nadměrnému využívání matrace, který může být postupem času při každodenním užívání oslabený. Podívejte se na námi nabízené produkty a vyberte si ty, které zlepší kvalitu Vašeho každodenního spánku a relaxace.

 

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 69