Doplňky | nabytek-bogart.cz

Doplňky

Jak bude spánek kvalitní, záleží také na prostředí, v němž spíte. K němu patří hlavně vhodně zvolená matrace, kvalitní rošt a v neposlední řadě i další doplňky, které spaní zpříjemňují. Budete-li mít pod hlavou polštář, na němž se vám spát nebude dvakrát dobře, také to ovlivní kvalitu vašeho spánku. Každému vyhovuje něco jiného, a proto jsme náš sortiment doplnili o několik druhů polštářů, z nichž si určitě vyberete ten správný, který vám poskytne pohodlí.

Polštáře z paměťové pěny pro spokojené spaní

 

Mezi oblíbené polštáře patří ty, které se přizpůsobí páteři. Jsou vyrobené z paměťové pěny s výškou 11 cm v různých vzorech a velmi příjemné na omak. Komfort ještě zvyšuje jejich potah, který si můžete přizpůsobit svým požadavkům. Zákazníkům totiž dáváme na výběr mezi několik druhy potahů:

  • Anti-aging

  • Aloe Vera

  • Smart Clima

  • Levandule

  • Milky

  • Silver


Každý má něco do sebe a záleží na každém, co si vybere - jestli jemnou a něžnou vůni levandule či zdraví prospěšnou Aloe Vera.

 

Vrchní matrace

Aby byla naše nabídka matrací kompletní, doplnili jsme ji i bohatým výběrem matrací vrchních, které nabízíme v různých velikostech a s výše uvedenými možnostmi potahů. Díky tomu si můžete vybrat matraci na každou postel. Je to vhodné zvláště tehdy, když máte pocit, že původní matrace neplní ten účel, který by plnit měla. Nemusíte totiž hned kupovat matraci novou. Stačí, když pořídíte vrchní matraci. Její výška obvykle nepřevyšuje 5 cm.


Široký výběr potahů

Kromě toho je v našem internetovém obchodě dostatečný výběr samostatně prodávaných potahů na matrace. Za povšimnutí jistě stojí ty, které jsou vyrobené z bambusových vláken. Příjemný přírodní materiál poskytuje pohodlný prostor pro zdravý spánek.


Nezapomněli jsme ani na ty z vás, kteří by rádi svoji matraci ještě více ochránili. V nabídce proto máme i hygienický potah odolný vůči tekutinám. Oceníte ho hlavně při péči o malé děti nebo seniory. Už nebude vadit, když se během spánku stane malá nehoda spojená s únikem moči. Povrch matrace bude plně chráněný.


Filcová podložka pod matrace

Chcete-li svoji matraci dostatečně chránit a zároveň vychutnávat spokojený spánek, je vhodné používat filcovou podložku pod matraci. Poskytuje totiž navíc izolaci před chladem. Odpočinek je pak mnohem pohodovější.

 

Prostěradlo a chránič v jednom

V naší nabídce najdete také praktické prostěradlo, které můžete využít i jako vrchní chránič matrace. Snadno ho na matraci natáhnete díky pohodlnému střihu. Prostěradlo můžete vybírat z několika rozměrů, které jsou přizpůsobené standardním velikostem postelí.

 

Jiné kategorie:

Matrace

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 61