Kancelářské police | nabytek-bogart.cz

Kancelářské police

Jestli se vám zdá stěna v kanceláři poněkud zející prázdnotou, možná by stálo za úvahu pověsit na ni polici. Ta zaplní volný prostor, a navíc díky tomu získáte úložné místo, kam budete moci ukládat některé lehčí předměty. Kancelářká police je vhodná například pro květináč s pokojovou květinou, která pracovní prostředí dovede zútulnit a navodit příjemnou atmosféru.

 

Vybavení kanceláře


Kancelářské police mohou mít různý tvar. Od naprosto jednoduché desky až po skříňku na stěně zavěšenou. Některé police v nabídce internetového obchodu Nábytek Bogart jsou vybavené také prosklenými dvířky. Vypadají na stěně velice dobře a stávají se zajímavým detailem v interiéru. I vaše kancelář si zaslouží být zařízena tak, abyste mohli podávat co nejlepší pracovní výkon.


Bílá polička je klasika


V současné době patří k oblíbeným barvám bílá. Vidíte ji na automobilech, vyrábějí se z ní nábytkové sestavy i jednotlivé kusy nábytku nejen do kanceláří, ale také do domácností. Bílá prostě vede možná i proto, že se jedná o barvu elegantní, která interiéru dodá nádech luxusu. Nemusíte se bát pořídit bílý nábytek do své kanceláře. A nemusí se vždy jednat o ordinaci lékaře. Ke světlému nábytku se pochopitelně bude hodit bílá polička, která nábytkovou sestavu doplní o další úložný prostor.Proč si vybrat dřevěné police


Ten, který dbá na reprezentaci své kanceláře, bude pravděpodobně volit spíše nábytek z masivu. Přírodní dřevo je luxusním materiálem, přestože ani laminované desky v oblibě mezi zákazníky nezaostávají. Masiv však dodá interiéru ten správný šmrnc. V internetovém obchodě Nábytek Bogart najdete obě varianty nábytku - dražší masiv i levnější lamino, aby si mohl u nás vybrat opravdu každý. Dřevěné police v naší nabídce jsou vyrobené z litého olejovaného masivu a jsou zárukou, že dlouho vydrží. Jejich životnost je dána kvalitními materiály, z nichž jsou dřevěné police vyrobené.Minimalismus, který si oblíbíte


Police z kolekce Harmony mají moderní design, který se vyznačuje minimalismem. Jejich poznávacím znamením jsou dubová dýha, kovové úchyty a hliníkové rámy. Protože dnešní doba přeje různým barevným kombinacím, jsou police Harmony vyrobené v dekoru ořech, doplněném tmavou barvou grafitu. Výsledek vypadá skvěle, a to nejen na světlé stěně.


Některé typy kancelářských polic jsou určené k zavěšení ve vodorovné poloze, jiné se hodí pověsit spíše svisle, a budí potom dojem úzké skříňky. Například police z řady Briks se standardně vyrábějí v několika barevných odstínech, které si můžete při objednání zboží sami zvolit. Atraktivní vzhled polic je předurčuje k tomu, aby se staly mezi našimi zákazníky velmi oblíbeným kusem sortimentu.


Náš nábytek, tedy i police dodáváme v demontu. Zákazníkům nabízíme službu navíc, a to pomoc řidiče při výnosu nábytku při jeho dodání. Je to vhodné zvolit hlavně tehdy, nemáte-li po ruce někoho, kdo by vám s koupeným nábytkem pomohl do patra, kde bydlíte. Bez objednání této služby není řidič povinen nábytek do domu vynášet. Zboží dopravujeme vlastní dopravou, čímž máme zaručené, že naše služby budou opravdu kvalitní.

 Jiné kategorie:


více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 93