Kancelářské regály | nabytek-bogart.cz

Kancelářské regály

I když ústředním nábytkem každé kanceláře je psací stůl a nezbytná židle na kolečkách, bez kancelářských regálů se místnost také neobejde. Jsou důležité pro uložení všech potřebných dokumentů, s nimiž se pracuje. Regály musejí být hlavně dostatečně prostorné a pevné, aby bylo v nich místo také pro nezbytnou výbavu každé kanceláře, kterou jsou šanony.

Praktické regály do každé kanceláře


 

Kancelářské regály jsou většinou vysoké, a buď úzké, nebo širší skříně s policemi. Ty mohou být otevřené, ale také schované za dvířky, které jsou poněkud praktičtější, protože se do nich tolik nepráší. Na druhou stranu, jestliže pracovník potřebuje mít své dokumenty ihned po ruce, je výhodnější je uložit do otevřených polic.


Aby byla kancelář zařízena ergonomicky, je nutné popřemýšlet nad rozložením jednotlivých kusů nábytku. Cílem je takové uspořádání, aby co nejlépe vyhovovalo pracovním podmínkám a výkonnostním možnostem zaměstnance. Z tohoto důvodu jsou na současném trhu v kamenných prodejnách i internetových obchodech k dostání kancelářské regály různých rozměrů a vybavení.


V sortimentu našeho obchodu najdete vedle policových regálů také regály se šuplíky. I ony jsou v kanceláři potřebné – třeba pro uložení právě rozdělané práce, na kancelářské potřeby a podobně.

 

Rohové regály


 

Některé regály mají vysoké police, jiné disponují naopak s užšími, protože každá se hodí pro uložení něčeho jiného. Stejně tak by měla být zařízená i samotná kancelář, kde by se mělo najít místo třeba i pro rohový regál. Ten pracuje s prázdným místem v rohu místnosti, které by jinak zůstalo prázdné. To je samozřejmě škoda v případě, když je kancelář menších rozměrů. Pak je vhodné využít účelně každý prostor tak, aby kancelář poskytovala příjemné pracovní prostředí, v němž se bude zaměstnanci dobře pracovat.

 

Policové regály


Nabídka policových regálů v internetovém obchodě Nábytek Bogart je poměrně pestrá. Vsadili jsme na různorodost, protože takové jsou i zájmy našich zákazníků. V současné době je velmi oblíbený nábytek v kombinaci dvou barev – světlejší a