Kancelářské skříňky | nabytek-bogart.cz

Kancelářské skříňky

Nedílnou součástí vybavení každé kanceláře jsou kromě psacího stolu a kvalitní židle nebo křesla také kancelářské skříňky. Slouží pro úschovu všeho, co pracovník potřebuje k výkonu svého zaměstnání. Aby se každý ve své kanceláři cítil příjemně, i skříňky by měly vyhovovat ergonomickým nárokům na pracovní prostředí, což hlavně znamená, že by měly být co nejvíce po ruce. Kancelářské skříňky toto splňují, protože se jedná převážně o nábytek s menší hloubkou, šířkou či výškou.

Kancelářské skříňky v různých variacích


V internetovém obchodě Nábytek Bogart se soustřeďujeme na veškerý nábytek, který lidé většinou nakupují. Proto u nás najdete také úložné skříňky do kanceláře v různých vzorech. Naše nabídka je poměrně pestrá, protože i rozličné jsou nároky našich zákazníků. Někteří totiž dávají přednost jednoduchému nábytku, další vyžadují skříňky se zámkem, jiní chtějí nábytek, který by je dostatečně reprezentoval a vypadal luxusně či elegantně.

Praktické skříňky k psacímu stolu


 

Kancelářské skříňky jsou většinou menších rozměrů. Jedná se o kontejnery, často na kolečkách, které je možné použít jako doplňkové skříňky k psacímu stolu v případě, že stůl je bez skříněk. Kancelářské skříňky pod stůl jsou hlavně se šuplíky, jež jsou praktičtější a poměrně pohodlné na uložení potřebných věcí. Snadno do nich můžete umístit například psací potřeby, právě rozdělanou práci, kterou musíte mít stále k dispozici a podobně.

Skříňky se zámkem


 

Pokud potřebujete mít úložný prostor na zámek, pak některé typy kancelářských skříněk jsou jím vybavené. Skříňka se zámkem může sloužit i jako prostor pro příruční pokladnu, pokud v ní nemáte uložený příliš velký obnos peněz, jež by se více hodil dát do bezpečnostního sejfu. Takové skříňky tak respektují soukromí pracovníka. Většinou fungují tak, že uzamknete první šuplík, čímž je znemožněné se dostat i do těch ostatních.

Úložné skříňky na kolečkách


 

Naše nabídka kancelářských skříněk vychází z potřeb zákazníků, takže v katalogu najdete skříňky ve světlých i tmavých odstínech. Výjimkou nejsou ani skříňky v kombinaci několika barev. Některé skříňky se šuplíky jsou vybavené kolečky, díky čemuž je možné je snadno přemisťovat z místa na místo. Počet šuplíků bývá různý podle typů jednotlivých skříněk. Takže lze vybírat takové, jež mají například dva větší a hlubší šuplíky, nebo naopak dát přednost skříňkám se čtyřmi či pěti menšími šuplíky. Skříňky se liší také šířkou a výškou, takže některé lze snadno dát pod psací stůl, jiné naopak postavíte vedle něho.

 

Dub sonoma, nebo raději přírodní ořech


 

Kancelářské skříňky můžete vybírat z několika barevných dekorů laminovaných desek, z nichž nejoblíbenější mezi našimi zákazníky jsou tmavší přírodní ořech a dub sonoma, který je světlejší. Přímo v objednávce vybíráte také barvu předního panelu, pokud ho chcete mít v odlišném odstínu. Kombinování barev je v současné době moderní. Součástí skříněk bývají praktické úchyty v chromovaném provedení. Lamino je materiál, který oceníte hlavně při jeho údržbě, která je snadná a rychlá.


 Jiné kategorie:

Nábytkové systémy do jídelny - Jídelní komplety - Stoly - židle - barové stolky - barové židle - Komody do jídelny - Vitríny do jídelny - Regály do jídelny
více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 28