Kolekce Asteria - závan modernity ve Vaší ložnici ..

Kolekcja Asteria – powiew nowoczesności w Twojej sypialni
 

Ložnice je místo, kde si chceme odpočinout, zažít relaxaci a cítit se prostě komfortně. K dosažení tohoto efektu musíme vybavit interiér nábytkem, který zajistí jak komfort během používání, tak i výjimečné estetické dojmy. Právě v pohodlné, útulně uspořádané ložnici si skutečně odpočineme a budeme se cítit komfortně. Takové dojmy Vám zajistí kolekce nábytku Asteria.

Moderní tvar a efektní linie nábytku kolekce Asteria tvoří nekonvenční a zároveň útulné uspořádání interiéru. Místnost bude mít originální vzhled. Jednotlivé prvky kolekce se vyznačují módním, geometrickým tvarem zdůrazněným šedým leskem.

 

Kolekce Asteria se vyznačuje také funkčností jednotlivých prvků. Geometrické, jednoduché tvary zdůrazňují vysokou kvalitu provedení a pečlivost o nejmenší detaily. Výrobce nabízí v rámci tohoto systému:


  • skříň s posuvnými dveřmi,

  • postel s osvětlením k dispozici ve dvou rozměrech,

  • komodu,

  • noční stolek.

 


 

 

 


Materiály, ze kterých byl vyroben nábytek zaručují dlouholeté používání. Navíc funkce plného vysunutí zásuvek umožňuje přístup ke skladovaným předmětům. Skříň byla vybavena četnými policemi a šatní tyčí na zavěšení ramínek s oblečením - to vše umožňuje snadnější třídění a přístup k oblečením.

 

 


 

 


Kolekce nábytku Asteria tvoří uvnitř rafinovanou atmosféru a dává mu osobitý vzhled. Díky jednotlivým korpusům snadno uspořádáme jak malé, tak i větší interiéry, ve kterých chceme získat módní charakter.