Popis výrobku

Komoda Dubaj Bílý/fialové sklo

Komoda Dubaj je jeden z moderních prvků nábytku systému, který definuje funkčnost celé místnosti. Přítomnost čtyř zásuvek zajišťuje komfortní třídění většího množství předmětů každodenního používání. Atraktivní skleněná vložka ve fialové barvě tvoří výjimečnou kompozici.

Dekorativní úchyty usnadňují přístup ke skladovaným předmětům a zároveň zdůrazňuje dekorativní hodnotu modelu. Odolná vůči poškrábání a vlivu slunečního záření nábytková deska, zaručuje dlouholetou trvanlivost nábytku. 

    

               elegantní provedení                                moderní forma                                   praktické prvky

 

Kolekce Dubaj je nabídka výjimečně přírodní. Dvě barevné verze ve spojené bílé barvy s bobulovým sklem nebo černým, zdůrazňuje nabídku a její moderní design. Nábytek systému je ideální jak do klasických, tak i do originálnějších stylizací. Sam v sobě tvoří dekorativní akcent interiérů a dodává půvab celé kompozici. Vysoká kvalita provedení zaručuje dlouholetou použitelnost nabídky. 

Barevné provedení: bílý mat/bílý mat-bobulové sklo

 

Vlastnosti produktu:

 •  solidní provedení
 •  nízká cena
 •  moderní design
 •  vyrobená z laminované desky 16 mm
 •  zásuvky vybavené válečkovými pojezdy
 •  velký úložný prostor
 •  barevné provedení bílý mat - bobulové sklo
 •  nábytek pro samostatnou montáž
 •  záruka 2 roky

V našem obchodu najděte také i nábytek Dubaj v barevné verzi bílý/bílý - černé sklo. Podívejte se na ostatní nabídky! 


 

Těšíme se na Váš nákup!

 

 

Rozměry a parametry

Rozměry

 • šířka: 130 cm,

 • výška: 82 cm,

 • hloubka: 45 cm,

Více parametrů

Materiál čalounění

Barva

bílá

barevné provedení

barevné provedení korpusu

bílý

Provedení

čelní části

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska je univerzální surovina, která dodává nábytku jedinečný vzhled a trvanlivost. Díky technologii laminace v sobě tato jedinečná deska spojuje estetiku a funkčnost. Její hladký povrch se snadno udržuje a je odolný proti poškrábání a skvrnám. To znamená, že přední strana vašeho nábytku bude vypadat skvěle po dlouhá léta. Laminátová deska také nabízí širokou škálu vzorů, barev a textur, což vám umožní přizpůsobit nábytek vašemu individuálnímu stylu.

čelní části

sklo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost skla jako suroviny pro výrobu nábytkových čel. Skleněná čela jsou synonymem moderního designu a vysoké kvality. Sklo je nejen mimořádně estetické, ale také odolné a snadno se čistí. Díky svému hladkému povrchu se snadno čistí a je odolné vůči skvrnám nebo poškrábání. Je ideálním řešením pro ty, kteří ve svých interiérech oceňují jednoduchost a krásu. Sklo navíc opticky zvětšuje prostor a dodává místnosti lehkost a jas. Lze jej také použít k podsvícení, čímž vzniká jedinečný vizuální efekt.

Korpus

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska - jedinečné řešení pro Váš nábytek! Představte si odolnost, styl a snadnou údržbu v jednom. Laminovaná deska je materiál, který nejen dodává eleganci, ale také poskytuje výjimečnou odolnost. Její ochranná vrstva chrání před poškrábáním, skvrnami a poškozením, takže udrží váš nábytek ve vynikajícím stavu po dlouhá léta. A nejen to! Laminátová deska se snadno čistí - k odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík. Dostupnost různých vzorů, barev a textur vám navíc umožní sladit nábytek s vaším stylem a interiérem.

Provedení

systém otevírání dvířek

tradiční

úchyt

umělá hmota

Vybavení

Počet dvířek

2

Počet zásuvek

4

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

50,6 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

45 cm x 15 cm x 136 cm

Hodnocení zákazníků

/komoda-dubaj-bila-fialove-sklo-p-15767-1012-1012.html