Ložnice Beta – způsob na funkční skladování v modní ložnici ..

Sypialnia Beta – sposób na funkcjonalne przechowywanie w modnej sypialni

V ložnici hledáme oddech a odpočinek po dlouhém dni. Interiér má být oázou klidu, ve které relaxace je spojená s estetickými zážitky. Během zařízení takového interiéru chceme dosáhnout jak vhodnou atmosféru, tak i vybavení. Ale je ještě jeden důležitý činitel – skladování. Právě v ložnici hledáme místa pro skaldování ložního prádla, přikrývek, oblečení, doplňků a všech jiných předmětů potřebných v domě.  Jaký nábytek vybrat, aby byl zároveň funkční, krásný a umožnil skladování většího množství věcí? Doporučujeme nábytek z kolekce Beta – splní všechna očekávání.

 Nábytek tvoří konečný vzhled a charakter ložnice, a také rozhoduje o její funkčnosti. Nábytek z kolekce beta se ideálně hodí do každého interiéru a jeho stylu díky své univerzální barevné kompozici a módní stylistice. Nábytek je dostupný v barvě dubu san remo ve spojení se sněhobílou barvou, což umožňuje jejich ideální sestavení pokud jde o estetickou stránku. Navíc trvanlivá konstrukce a výroba z nejkvalitnějších materiálů zaručují spokojenost s používáním po dlouhá léta.

 

 

 

 

Nábytek do ložnice Beta je vyrobený z vysoce kvalitní laminované desky, což zaručuje odolnost vůči poškrábání a vlivu slunečního záření. V rámci kolekce do ložnice máme k dispozici: prostorná posuvná skříň, pohodlná postel ve dvou velikostech na výběr, noční stolek a prostorná komoda.


 


V obchodě Nábytek-Bogart.cz nábytek Beta je dostupný ve dvou variantách kompletů na výběr, a také v podobě jednotlivých prvků, ze kterých každý může stvořit vlastní kompozici. Skříň stylově obohatí interiér ložnice a jistě okouzlí svým moderním designem. Nábytek se skládá z dvoudveřové části - posuvné. Uvnitř je věšákovou tyčí a místem na menší oblečení a jejich části. Navíc se v ní nacházejí čtyři prostorné police, které usnadní třídění oblečení a udržení pořádku. Postel je dostupná ve dvou variantách pokud jde o velikost na výběr. Její konstrukce je obohacená prostornými zásuvkami, které jsou ideálním místem pro skladování.