Nábytek Chester – návrat ke klasickému luxusu ..

Pohovka a křeslo ve stylu Chesterfield je unikátní klasický styl, který je synonymem luxusu a nadčasové elegance. Již nějakou dobu tento styl zažívá renesanci. K tomu je ideální ne pouze jako část klasicky uspořádaných interiérů, ale také jako eklektická forma v moderních prostorech.

 

 


Pohovka Chesterfield je klasika odvozená z anglického a koloniálního designu. Kdysi žádný sebeúcty gentleman nebo podnikatel se nemohl bez tohoto nábytku obejít ve své elegantní kanceláři, knihovně nebo obývacím pokoji. Tato pohovka je charakteristický druh pohovky s neviditelnou konstrukcí a proudnicovým tvarem

.

Nábytek Chesterfield se vyznačuje:

  • nízkým sedadlem s velkých rozměrů plochou polštářů,

  • jednoduchým, nepříliš vysokým opěradlem,

  • masivní, nacházející se na vnější straně, loketní opěrkou, která se spojuje s opěradlem,

  • prošíváním.

 

 


Právě toto hluboké prošívání a jednotná linie opěradla a loketních opěrek jsou nejvýraznějšími prvky nábytku ve stylu Chesterfield. Prošívání pokrývá všechny části nábytku s výjimkou polštářů sedadla. Bylo získáno pomocí pravidelně a hustě rozmístěných dekoračních knoflíků.

 

 

 


Nábytek Chesterfield je trend, který se perfektně hodí do moderních obývacích pokojů. V nabídce Nabytek-Bogart.cz můžete najít velmi atraktivní nábytek ve stylu Chesterfield, který se vyznačuje nejvyšší kvalitou provedení a nekonvenčním designem. Nábytek z kolekce Chester má konstrukci sedadla na čalounických popruzích, a díky tomu zajišťuje výjimečný komfort během používání. Tato konstrukce je prodyšná a chrání sedadlo proti případným promáčknutím a díky tomu nábytek  Chester zachovává ideální vzhled po dlouhá leta. Kolekce Chester je také obohacená efektivním křeslem.