Obývací stěny - pro děti a mládež | nabytek-bogart.cz

Obývací stěny - pro děti a mládež

 

Dětský pokoj nebo studentský je z hlediska zařizování nábytkem poněkud specifický. Pro děti a studenty nevolíme nábytek elegantní pouze v bílé nebo černé barvě. Proč? Odpověď se sama nabízí - děti totiž milují pestré a veselé barvy. Proto se nemusíte bát volit nábytek třeba i bílý, ale v kombinaci s ještě další barvou. Děvčatům se zavděčíte fialovou a růžovou, chlapcům naopak různými odstíny modré či zelené barvy. U studentů se můžete s barevností už krotit a pořídit jim nábytek s dekorem dřeva s bílými prvky nebo naopak.

 

Jak by měl vypadat nábytek pro děti?

 

Děti ve svém pokoji tráví poměrně dost času a potřebují, aby jejich nábytek pobral všechno, co ke svému žití potřebují. To znamená hračky a oblečení, starší děti už mají školní pomůcky a učebnice, notebook nebo počítač s monitorem a spoustu dalšího. Z toho samozřejmě vyplývá, že nábytek do dětského pokoje musí splňovat patřičné nároky na úložný prostor.

K dispozici by měly být skříňky s dvířky, šuplíky, šatní skříň s tyčí na oděvní ramínka i otevřené poličky, do kterých by se všechny dětské poklady pohodlně vešly. Pokud kupujete kompletní obývací stěnu pro děti, máte jistotu, že vše potřebné získáte najednou a nebudete muset pracně dávat dohromady jednotlivé kusy nábytku.

 

Kvalita nábytku pro děti na prvním místě

 

Obývací stěny do dětského pokoje jsou navržené tak, aby splňovaly úložné i estetické nároky těch nejmladších zákazníků. Promyšlený design je účelný a zároveň také líbivý. Kromě toho by měl být nábytek pro děti zvýšeně odolný vůči mechanickému působení. Přece jen si děti ve svém pokoji hrají a při hře často zapomínají brát na nábytek ohled. Ten pak pochopitelně více trpí.

Vybírejte proto nábytek pro děti z kvalitních materiálů. Pokud vás peníze nijak neomezují, volte nejspíše nábytek z masivu. Je sice dražší, ale přírodní dřevo je léty prověřený materiál, který je opravdu odolný. Na první pohled vás upoutá krásná kresba dřeva, kterou vykouzlily letokruhy.

 

Praktický nábytek pro děti z lamina

 

Internetový obchod Nábytek Bogart vám doporučuje nábytek z laminovaných desek s kvalitními ABS hranami. Výborná odolnost i trvanlivost tohoto materiálu ho činí přímo ideálním pro výrobu dětského nábytku. Lamino se navíc i velmi dobře udržuje v čistotě. Jakoukoliv šmouhu stačí přetřít vlhkým hadříkem, případně nastříkat čisticí sprej s antistatistickým účinkem a máte uklizeno.

Lamino se prodává s různých dekorech - nejčastěji se jedná o dekor dřeva nebo bílou barvu, tolik v současné době oblíbenou. Nábytkoví designéři s oblibou oba dekory vzájemně kombinují. Jejich výsledná práce pak ve zhmotnění zručnýma rukama truhlářů je vidět v sortimentu obchodu.

 

Nábytek do dětské ho pokoje levně

Máte omezený finanční rozpočet a potřebujete pořídit nábytek do dětského pokoje levně? K dispozici jsou vám skříně, regály i police, s jejichž nákupem ušetříte. Přitom jsou vyrobené z kvalitních laminovaných desek, takže o jejichž dlouhou životnost nemusíte mít obavy. A navíc ještě i dobře vypadají. I vy přece chcete, aby měly vaše děti pokoj hezky zařízený.

Až budete vybírat nábytek pro děti, zkuste si jje jako rádce k tomu přizvat. I děti mají určitou představu o tom, jak by jejich nábytek do pokoje měl vypadat. Jejich názory jsou proto cenné a pomohou vám se lépe orientovat, na co se zaměřit.

 

 

 Jiné kategorie:

 Komplety do předsíně - Botníky - Věšáky - Skříně - Skříně s posuvnými dveřmi - Zrcadla

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 2