Police | nabytek-bogart.cz

Police

Když se budete procházet kamennou prodejnou nebo katalogem nábytku nějakého internetového obchodu, tak zjistíte, že existuje celá řada různých bytových doplňků, s jejichž pomocí si můžete zařídit svůj byt dle vlastního vkusu. Ono nestačí mít doma pouze skříň, vitrínu nebo policový regál, většinou potřebujete i malé nebo velké police, abyste měli kam odkládat své věci.

Praktické police oceníte v každém bytě

 

Police jsou praktickým nábytkem, který je zároveň také vysoce estetický. Ostatně to také záleží na tom, co si na polici konkrétně postavíte. Většinou však slouží pro odložení různých věcí, můžete na ně pro potěchu oka odložit svícen s čajovými svíčkami, hodiny a jiné drobné okrasné předměty, které zútulňují prostředí vašeho obydlí. Fantazii se mezi nekladou - děti ve svém pokojíku určitě na poličku budou ukládat své hračky nebo knížky. Police využijete i v ložnici nebo na chodbě bytu. Všude je jich potřeba. Dokonce i v koupelně, kde se bez poliček také sotva obejdete. Jsou nutné pro uložení kelímků se zubními kartáčky a pastou a podobně.

 

Pestrý výběr poliček různých typů


 

Pojďme se podívat, co současný trh nabízí v sortimentu moderních polic na zeď. Nabídka je poměrně široká, ostatně stačí se podívat do katalogu zboží internetového obchodu Nábytek Bogart. Najdete v něm různé druhy polic do všech místností. Chcete rohovou polici s originálně řešenými přihrádkami? Není problém takovou koupit. Dáváte přednost raději klasickému stylu? I takovou polici u nás najdete.

 

Závěsné police s více přihrádkami


 

Police jsou skvělým designovým doplňkem každého interiéru, zároveň však díky nim získáte další úložné místo - tentokrát na zdi, protože police na zdi obvykle visí. Velmi originálně vypadá například závěsná police s několika přihrádkami, které jsou však asymetricky seskládané. Nabízejí velmi estetický pohled a pohodlně do nich naskládáte knížky, drobnosti, cédéčka nebo dekorace, které vám váš byt učiní příjemnějším místem k bydlení.


Většina polic disponuje určitou nosností, s čímž je třeba dopředu počítat a zbytečně je nepřetěžovat. Asi nikdo nestojí o to, aby se police pod náporem nákladu na ni vloženého odporoučela jednoho dne k podlaze.

 

Jak jsou police dodávány?


 

Tak jako i jiný nábytek, stejně i police jsou dodávané v demontu. Je to praktičtější z hlediska přep