Regály | nabytek-bogart.cz

Regály

V běžné domácnosti se v průběhu života nakupí celá řada předmětů, které je nutné ukladnit, aby bylo v bytě zachován pořádek. Někdo je knihomol a jeho oblíbenou činnosti je čtení knih. Mimo jiné si je také pravidelně nakupuje, což vyžaduje mít doma k dispozici spoustu volného místa. Jak ho získat? Jednoduše - nákupem regálu na knihy, který patří mezi nejběžnější a také nejoblíbenější kusy nábytku už řadu let. Internetový obchod Nábytek Bogart myslí i vás a vaše sbírky, proto má ve svém sortimentu celou řadu různých regálů, abyste si mohli vybrat ten pravý.

 

Policový regál je nejpraktičtější

 

Jednoduchým řešením,jak získat více úložného prostoru v bytě, je zakoupit policový regál. Nemívá žádná dvířka a je ideální pro ukladnění knih, různých předmětů, vaší sbírky a podobně. Velmi často se nachází také v domácích kancelářích, pokud pracujete v rámci home office. Za takové situace potřebujete mít k dispozici dostatek místa pro uložení různých dokumentů v šanonech nebo odborných knih.

Policový regál ovšem využijete i v dětském pokoji, do něhož můžete uschovat dětské hračky a jiné nezbytnosti. Tyto regály se prodávají také v rohové verzi. Rohový regál šetří místo v bytě, protože využívá každý prostor. Ostatně proč nechat zahálet právě roh místnosti, když do něho můžeme postavit rohový regál v atraktivním designu? Nejen že získáte úložné místo navíc, ještě dodáte prostoru na atraktivitě.

 

Bílý regál je trendy

 

 

Mezi zákazníky je v současné době velmi oblíbený bílý nábytek. Vypadá luxusně sám o sobě nebo i v kombinaci jiných barev. Nejvíce se bílá kombinuje s černou barvou nebo s dekorem dřeva. Pokud však chcete čistě bílý regál, není problém takový koupit.

Nabídka sortimentu na trhu je celkem bohatá, takže může uspokojit nároky každého zákazníka, i toho náročného, který hledá kvalitní materiály a originální design a vyšší cena pro něho není překážkou. Bílý regál se hodí do obývacího pokoje, své uplatnění však najde také v ložnici nebo v dětském pokoji. Regály se vyrábějí jako prosté policové, nebo v kombinaci se zásuvkami či dvířky.

 

Dřevěný regál je klasikou


 

Upřednostňujete-li kvalitu, pak si určitě do svého bytu vybíráte nábytek z masivu, který se vyznačuje dlouhou životností. Díky použitému přírodnímu dřevu je dřevěný regál výrazně odolnější než jiné regály. Je-li vyrobený z borovicového či smrkového dřeva, hodí se hlavně do rustikálně laděných bytů nebo na chalupy a chaty. V současné době je velmi oblíbená barva wenge, tedy výrazně tmavá, jež najde uplatnění ve větších místnostech s dostatkem přirozeného světla. V nabídce internetového obchodu Nábytek Bogart najdete dřevěné regály v různých vzorech.

 

Regál na víno

 

Patří bílé nebo červené víno mezi vaše oblíbené nápoje ve chvílích pohody a odpočinku? A protože jste labužnici, tak se nespokojíte jen tak s obyčejným vínem, protože dáváte přednost kvalitě? Určitě ve svých domácích zásobách máte několik pečlivě vybíraných lahví tohoto lahodného moku. A protože i vinné láhve je třeba mít někde uložené, pak k tomuto účelu nejlépe poslouží regál na víno. Jedná se o speciální skříňku do kuchyně nebo komory s policemi na víno. Jen tak budete mít ve všem dokonalý pořádek a přehled o své zásobě, kterou pak můžete pravidelně doplňovat.

 

Jiné kategorie:

Pohovky - Gauče a rozkládací pohovky - Dětské pohovky - Rohové sedací soupravy - Křesla - Taburety - Komplety sedacích souprav

 

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 288