Regály do jídelny | nabytek-bogart.cz

Regály do jídelny

V jídelně se vám hlavně musí pohodlně sedět u stolu. To je základ pro správné stolování. V ní budete trávit čas ve společnosti své rodiny nebo přátel, u chutného jídla i dobrého pití. I když je jídelní komplet v podobě jídelního stolu a židlí asi tím nejdůležitějším nábytkem v místnosti, stejně ji musíte vybavit ještě dalšími skříněmi, komodami nebo regály, které zbývající prostor vyplní a zabydlí.

Regály do jídelny určitě patří


 

Možná vám zůstalo v jídelně prázdné místo, které by si zasloužilo být zařízené nějakým kouskem hezkého nábytku. Úložných prostor není totiž nikdy dost, během života člověk nashromáždí spoustu věcí a ty je třeba někde uschovat. Regály do jídelny jsou přímo ideálním nábytkem pro uskladnění nezbytností, jež souvisejí s chodem domácnosti v oblasti stravování. Uložit do nich lze tedy příbory, látkové ubrusy i prostírání, a to nejlépe v prostorných šuplících, které jsou pro tento případ nejlepší. Pojezdy šuplíků jsou na kovových kolejničkách, díky čemuž se hladce otevírají a zavírají. Kromě toho bývají šuplíky vybavené tichým dovíráním.

 

Vybíráme regály do jídelny


 

Rozhodujete-li se, jaký regál do vaší jídelny vybrat, asi bude nejvhodnější takový, který bude ladit s dalším nábytkem. Nemusí se vždy jednat o stejný odstín dekoru, klidně můžete koupit i takový regál, který se bude lišit, a jeho odstín bude o tón světlejší, nebo tmavší. Důležité je zachovat stejný styl nábytku. A samozřejmě, že hodně také záleží na ostatních doplňcích, které interiér sjednotí. V současné době jsou moderní kombinace několika barev, takže v nabídce například najdete bílo-černý regál, regál v kombinaci hnědé a černé barvy nebo regály jednobarevné v odstínech hnědé barvy od světlejších tónů po ty tmavší.

 

Kvalitní materiály a moderní design


 

Regály do jídelny jsou převážně vyšší a mohou mít otevřené police, šuplíky, nebo police schované za plnými dvířky. Pokud se vám líbí mít regálové police osvětlené LED světly, je možné si přímo v objednávce tento požadavek zadat. LED osvětlení působí v místnosti příjemně a navozuje útulnou atmosféru, v níž se můžete dobře cítit. A o to jde – mít svůj byt zařízený tak, aby se vám v něm hezky žilo.