Popis výrobku

Skříň Dubaj Bílý/Sklo Černé

Skříň Dubaj je model, který zesiluje dekorativní efekt místnosti. Přítomnost skleněných vložek v černém provedení zdůrazní zajímavý design nabídky. Pevná konstrukce nábytku založená na vysoce kvalitní nábytkové desce zaručuje dlouholetou trvanlivost produktu.

Charakteristickou vlastností nábytku jsou kování Sevroll, která zdůrazňují exkluzivní charakter prvku. Přítomnost v interiéru nábytku polic, třech zásuvek a dvou šatních tyčí - potvrzuje velký úložný prostor.

  

              stabilní konstrukce                                 moderní forma                                    skleněné prvky

 

Vnitřek skříně je rozdělen. V první části se nachází police, pod ní šatní tyč a praktické zásuvky, v druhé pod polici je namontována šatní tyč, třetí částí jsou police. Uspořádání vnitřního prostoru je zobrazeno na níže uvedeném snímku. 

  

Kolekce Dubaj je nabídka výjimečně přírodní. Dvě barevné verze ve spojené bílé barvy s bobulovým sklem nebo černým, zdůrazňuje nabídku a její moderní design. Nábytek systému je ideální jak do klasických, tak i do originálnějších stylizací. Sam v sobě tvoří dekorativní akcent interiérů a dodává půvab celé kompozici. Vysoká kvalita provedení zaručuje dlouholetou použitelnost nabídky.

Barevné provedení: bílý mat/bílý mat-sklo černé

 

Vlastnosti produktu:

 •  solidní provedení
 •  nízká cena
 •  moderní design
 •  kování Sevrroll
 •  systém posuvných dveří
 •  hliníkové pojezdy
 •  dolní vozíky na ložiscích
 •  vyrobená z laminované desky 16 mm
 •  velký úložný prostor
 •  barevné provedení bílý mat - černé sklo
 • vybavená dvěma šatními tyčemi
 •  nábytek pro samostatnou montáž
 •  záruka 2 roky

 

V našem obchodu najděte také i nábytek Dubaj v barevné verzi bílý/bílý - fialové sklo. Podívejte se na ostatní nabídky!

 

Těšíme se na Váš nákup!

Rozměry a parametry

Rozměry

 • šířka: 226 cm,

 • výška: 220 cm,

 • hloubka: 64 cm,

 • Montáž: Vlastní

Více parametrů

barevné provedení

barevne provedení korpusu

bílé

barevné provedení korpusu

bílý

Provedení

čelní části

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel. Její vícevrstvá konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost potřebnou pro každodenní použití. Laminát, který desku pokrývá, je odolný proti poškrábání, nárazům a skvrnám, což znamená, že nábytková čela budou dlouho vypadat skvěle. Díky široké škále vzorů a barev laminátu nabízejí čela nábytku z 16mm laminované desky nejen pevnou konstrukci, ale také estetický vzhled. Další výhodou laminátové desky je snadné čištění a údržba. K odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík, takže vaše nábytkové fronty budou vždy vypadat svěže a čistě.

čelní části

sklo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost skla jako suroviny pro výrobu nábytkových čel. Skleněná čela jsou synonymem moderního designu a vysoké kvality. Sklo je nejen mimořádně estetické, ale také odolné a snadno se čistí. Díky svému hladkému povrchu se snadno čistí a je odolné vůči skvrnám nebo poškrábání. Je ideálním řešením pro ty, kteří ve svých interiérech oceňují jednoduchost a krásu. Sklo navíc opticky zvětšuje prostor a dodává místnosti lehkost a jas. Lze jej také použít k podsvícení, čímž vzniká jedinečný vizuální efekt.

čelní části

zrcadlo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost zrcadlových čel nábytku. Zrcadlo je nejen dekorativním prvkem, ale také praktickým řešením pro Váš interiér. Jeho hlavní výhodou je optické zvětšení prostoru, které dodává interiéru pocit prostornosti. Je ideálním řešením pro místnosti s menšími plochami, kde se počítá každý centimetr. Jako surovina pro nábytkové čelo má zrcadlo mnoho výhod. Zaprvé dodává nábytku jedinečný charakter a luxusní vzhled. Za druhé se zrcadlo snadno čistí a udržuje. Kromě toho zrcadlo opticky prosvětluje místnost, dodává jí hloubku a rafinovanost.

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

Provedení

systém otevírání

posuvný

Vybavení

Počet zásuvek

3

Tyč na oděvy

2

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

40,6 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

63 cm x 5 cm x 225 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

46,9 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

71 cm x 5 cm x 233 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

56,8 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

55 cm x 9 cm x 215 cm

Balení číslo 4

Hmotnost:

31,5 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

115 cm x 3 cm x 211 cm

Balení číslo 5

Hmotnost:

31,4 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

115 cm x 3 cm x 211 cm

Hodnocení zákazníků

/skrin-dubaj-bily-cerne-sklo-p-15800-1085-1085.html