Stojany na časopisy | nabytek-bogart.cz

Stojany na časopisy

nalezených výrobků: 0
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY


výsledků na stránku:

 

Toto asi znáte všichni. V domácnosti se nakupí během krátké doby docela hodně novin či časopisů. Většinou asi zůstávají ležet právě tam, kde jste je odložili. Jenže takto to není nemožné dělat nestále. I tiskoviny si zaslouží důstojnější místo, kde by v klidu čekaly, až na ně opět přijde řada. Díky tomu bude také byt působit uklizeněji.

Praktické stojany


Ať už si vyberete designový kousek, nebo se rozhodnete pro klasický vzhled, Nábytek Bogart vám vychází vstříc svým sortimentem stojanů a držáků na časopisy. I když se zdálo, že s příchodem internetu spousta tiskovin zanikne a lidé budou číst více digitální text, čtení časopisů v papírové podobně je stále aktuální. O tom ostatně svědčí i nabídka různých časopisů s rozličnou tématikou jak pro dospělé, tak i pro děti a mládež. A pro všechny časopisy potřebujete mít doma vyhrazený prostor, kam je budete ukládat

Ratanový stojan na časopisy jako osvědčená klasika


Velmi dobře vypadají stojany na časopisy z přírodního ratanu. Jedná se vlastně o liánovitou dřevinu z pralesa, která je velmi lehká a ohebná. Ovšem její největší výhodou je trvanlivost. Pořiďte si ratanový stojan na časopisy a vězte, že vám bude dobře sloužit dlouhá léta bez toho, aby na něm byl poznat zub času. Stojany se většinou prodávají v malém provedení, takže je můžete libovolně a pohodlně přenášet po místnosti. Většinou jim však asi najdete vyhrazené místo, kde budou trvale stát.

Stojan na časopisy do stylového bytu

 

Pohled na jednoduchou eleganci vám poskytne stojan na časopisy z kvalitní oceli v bílé či černé barvě. Je vzdušný a svým vzhledem evokuje dobu dávno minulou. Hodí se jako výrazný stylový doplněk do moderního bytu. Časopisy a noviny budete mít díky němu stále uklizené a vždy připravené ke čtení. Už se vám nestane, že budete muset hledat některý výtisk svého oblíbeného časopisu, pokud si zvyknete ho po přečtení ukládat do stojanu.

Stojan na časopisy z moderních materiálů

V současné době se však stojany na časopisy vyrábějí také z moderních umělých materiálů. Přímo ideálně se nabízí polypropylen. Tento plast je lehký, snadno se udržuje a může i zajímavě vypadat, pokud si s ním designéři pohrají. A jak víme, tvůrčí nápady bytových návrhářů jsou asi nevyčerpatelné, protože přicházejí se stále novými vzory stojanů na časopisy, které se mohou stát stylovým bytovým doplňkem.

 

Přírodní dřevo stále hraje u stojanů na časopisy prim

Pochopitelně, že stranou nezůstávají ani držáky na časopisy nebo stojany ze dřeva. Tento přírodní materiál se snad nikdy neomrzí, bude vždy v interiéru vítaným. Stačí jen přijít s nějakým novým designérským nápadem a světlo světa spatří zajímavě řešený stojan na časopisy ze světlého či tmavého dřeva, který může stát v bytě, v kanceláři nebo v čekárně u lékaře.

 

 

Pohotové držáky na časopisy do komerčních prostor


Držáky na časopisy se vyrábějí také z různých materiálů – buď z osvědčeného a léty prověřeného dřeva, nebo modernějšího kovu, či v kombinaci obou. Oba dva materiály mají něco do sebe a bude záležet na tom, čemu dá zákazník přednost. Velmi často bývají držáky na časopisy závěsné, je třeba jim tedy v místnosti vyhradit jedno konkrétní místo na zdi. Častěji je budeme vidět spíše v komerčních prostorech – v kancelářích, kavárnách či čekárnách - než v obytných místnostech.

  Jiné kategorie:/stojany-na-casopisy-c-63-40.63.html