Televizní panely | nabytek-bogart.cz

Televizní panely

nalezených výrobků: 0
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY


výsledků na stránku:

Pravděpodobně i ve vašem obývacím pokoji bude mít hlavní slovo televize. Patří mezi nejrozšířenější zábavu a poskytuje docela příjemnou relaxaci ve chvílích odpočinku. Usedáte k ní odpoledne se šálkem svého oblíbeného čaje nebo kávy, trávíte u ní večery. I televize má v místnosti své vyhrazené místo.

Proč si pořídit TV panel

 

Moderní doba přinesla úžasné ploché televize s kvalitní obrazovkou, které je možné pověsit přímo na zeď. Odpadá tak nutnost mít pro ně zvláštní televizní stolek. Obývací stěny obvykle počítají s prázdným místem, do něhož je možné televizi umístit. Co však dělat v případě, že se vám klasická obývací stěna příliš nelíbí a chcete mít doma něco originálního? Pak volte TV panel, který je vhodný zvláště do bytů menších rozměrů. Zavěšený nábytek působí v místnosti vzdušněji a lépe se v ní uklízí. Když navíc bude TV panel vybavený i úložným prostorem, máte k dispozici bytový doplněk, který bude praktický, účelný a zároveň i líbivý.

 

Jakou velikost televizní stěny zvolit

Televizní stěna je veskrze moderním nábytkem. Z tohoto také plyne její design. Bývá různě velká, protože velikostí televizí je na trhu hned několik. Vy samozřejmě vybírejte televizní stěnu takovou, aby se vám na ni vaše televize pohodlně vešla. Zároveň je dobré popřemýšlet, jestli budete stát o úložný prostor, nebo nikoliv. Pro tento účel mívá televizní stěna obyčejné otevřené poličky, na něž můžete odložit svoji oblíbenou dekoraci či odložit několik DVD či CD.


Police však mohou být umístěny i v boku stěny, ta má pak pochopitelně větší hloubku a více zasahuje do prostoru místnosti. Na druhou stranu takto vybavená stěna zajímavě vypadá. Některé televizní stěny jsou vybavené i zásuvkami, do nichž také můžete ukládat různé nezbytnosti.


Originálním doplňkem stěny je pak LED osvětlení, jehož hlavní výhoda tkví ve výrazné zářivosti a zároveň úspoře elektrické energie. LED žárovky spotřebují totiž oproti těm běžným až o 90 % méně elektřiny. Když jste zvyklí si během sledování televize svítit, je to pak na účtě za elektřinu znát.


TV panel jako praktický bytový doplněk

V moderním bytě bývá televize dominantou obývacích pokojů. TV panel se pak jeví praktickým bytovým doplňkem, zvláště pak, je-li vyrobený z laminovaných desek. Ty se velmi pohodlně a snadno čistí. Stačí vzít kousek hadříku a nábytek jím přetřít, nebo použít antistatický sprej proti prachu a máte vše čisté. TV panel mívá v sobě otvor pro protažení kabelů od televize, které jsou pak za stěnou uschovány a nejsou tolik na očích.

Držák a stojan na televizi

Pokud chcete mít plochou televizi připevněnou přímo na zdi, bez držáku televize se neobejdete. V nabídce jsou držáky otočné, výsuvné a různě polohovovatelné, aby bylo sledování televize pro vás co nejpříjemnější. Díky tomu si lze televizi naklonit do takové pozice, abyste na ni co nejlépe viděli z každého místa ve vašem obývacím pokoji. Držák na televizi musí být pochopitelně vyrobený z pevného materiálu a mít kvalitní konstrukci, která udrží celkovou nosnost nikterak váhově lehké televize.

Nechcete-li mít televizi upevněnou přímo na zdi a hledáte něco originálního, pak řešením pro vás by mohl být stojan na televizi. Jedná se většinou o designové kousky z prvotřídních materiálů s možností otočení do stran a s náklopnou funkcí.

 

Jiné kategorie:

Nábytkové komplety - Obývací stěny - Komody - Vitríny - Regály - Skříně - Televizní stolky
/televizni-panely-c-179-40.179.html