Věšáky do předsíně | nabytek-bogart.cz

Věšáky do předsíně

Nedílnou součástí předsíní bývají také věšáky. Jsou nutné pro pověšení svrchníků, kabátů a bund a můžete na ně odložit i tašku nebo deštník. V našem internetovém obchodě nabízíme věšáky jako stěny i samostatné věšáky stojací, jež jsou zajímavým doplňkem každé předsíně. Vybírejte dle svého vkusu ten, jenž vám padne nejvíce do oka. Náš katalog je vám k dispozici. Doufáme, že si v něm vyberete přesně to, co potřebujete.

Stojací věšáky

Jako materiál pro stojací věšáky je vybrána většinou kvalitní chromovaná ocel nebo lité dřevo či kombinace obou. Jako doplněk může být použitý přírodní kámen, který celkový dojem dotvoří. Takový věšák se stává v prostoru výraznou dominantou, již málokdo přehlédne. Když k tomu připočtete netradiční kompozici, pak výsledek opravdu stojí za to.

 

Praktické věšáky do domácnosti

Účelem věšáků je poskytnout prostor pro odložení svrchního oděvu. Využívají ho domácí uživatelé obydlí, stejně jako příchozí hosté. I z tohoto důvodu je nutné, aby byl věšák praktickým doplňkem předsíňového nábytku. Vlastně nikoliv doplňkem - věšák je jednou z podstatných částí předsíně, bez něhož si její vybavení neumíme představit.

 

Věšáky v mnoha vzorech

Aby věšák splňoval svoji funkci, musí být hlavně stabilní a pochopitelně splňovat i estetické nároky každého z nás. Ty jsou různé, proto i v naší nabídce najdete spoustu vzorů věšáků, aby si mohl vybrat, kdokoliv k nám zavítá. Náš katalog nabízí věšáky na stěnu v různém barevném dekoru - tmavé i světlé. Skladem máme i bílé věšáky, jež patří v současné době k oblíbenému sortimentu.

 

Věšáky na stěnu

 

Nástěnné věšáky se vyznačují jednoduchým stylem, který se bude hodit do každého interiéru. Přece se říká, že v jednoduchosti je krása. A toho se drží také výrobci tohoto nábytku a nabízejí moderní i nadčasové věšáky. Stále oblíbeným je například věšák z ohýbaného dřeva s množstvím háčků a místem pro odkládání deštníků. K dispozici je tento vzor věšáků ve čtyřech variantách - bílé, olše, buk a wenge.

 

Designové věšáky

Nemáte-li rádi klasiku, ale dáváte přednost spíše netradičnímu řešení, pak rozhodně pro vás je přímo ideálním věšák od firmy Halmar. Jedná se o výrobek vskutku originální, jenž bude ozdobou vaší předsíně. Nesymetricky uspořádané kovové pruty opatřené práškovou barvou působí v konečném výsledku minimalisticky. Přesto na tento věšák umístíte dostatek kabátů i bund.

 

 

Zrcadlo a police jako součást věšákové stěny

Součástí některých věšákových stěn bývají také police a zrcadlo. V jednom kusu nábytku tak máte k dispozici hned tři praktické doplňky, jež v předsíni využijete. Police slouží pro uložení různých druhů oděvů - čepicemi začínaje a šálami konče. Zrcadlo je nezbytná součást prostoru, v němž se zhlédnete když se vypravujete na cestu do práce či školy. Musíte přece nějak zkontrolovat svůj vzhled. Pokud koupíte zrcadlo ve věšákové stěně, odpadá vám starost shánět zrcadlo dodatečně. Pak vám stačí předsíň dovybavit bytovými doplňky a sjednotit ji v jednom stylu, který vám bude vyhovovat.


 

 

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 142