Nábytek pro Děti a Mládež
 
Prostor dětského nebo studentského pokoje, v němž děti a teenegeři tráví svůj čas odpočinku, relaxace i přípravy do školy, by měl být zařízený způsobem odpovídajícím jejich věku. Malé děti jsou hravé a neustále v pohybu a k tomu potřebují také dostatek volného místa. Nábytek v jejich pokoji má být hlavně bezpečný bez zbytečně ostrých hran, aby nedošlo ke zranění. K dětem a mládeži patří výrazná optimistická barevnost, které se opravdu bát nemusíte. Z funkčního hlediska má nábytek pro děti splňovat vysoké nároky na praktičnost, kdy musí pojmout spoustu věcí - od hraček, přes školní pomůcky a potřeby, oblečení až po další nezbytnosti, které k dětskému a studentskému světu nepochybně patří.

Dětský pokoj - inspirace pro nerozhodnuté

Nábytek Bogart ve svém sortimentu myslí i na nejmladší generaci. Dětský nábytek sice kupují rodiče, ale i děti nebo studenti se mohou vyslovit k tomu, co by se jim líbilo, a nabídnout svoji vlastní inspiraci, jak by si představovali vzhled svého domácího útočiště. Je proto pochopitelné, že dětský pokoj pro holčičku se bude lišit od dětského pokoje pro kluka. Rozdíl bude patrný hlavně v použitých barvách, kdy chlapci preferují spíše modrou a zelenou a děvčata nedají dopustit na růžové a fialové tóny, které patří mezi jejich nejoblíbenější.

Dětský pokoj - sestava z masivu i z laminátu

Zařídit moderní dětský pokoj nebude žádný problém, pokud využijete bohatou nabídku internetového obchodu Nábytek Bogart. Sortiment dětského dřevěného nábytku nabízí nábytkové komplety i obývací stěny v různě barevném tak, aby vyhověl všem nárokům zákazníků. Každý má jiný vkus a požadavky – někdo dává přednost nábytku z masivu, jiný chce levnější laminát, což ostatně respektují také tuzemští i zahraniční výrobci nábytku pro děti a mládež.
 
Obývací stěny, jež se velmi často skládají ze samostatně stojících komod a regálů či závěsných polic, jsou vysoce variabilní, abyste mohli prostor místnosti zařídit dle svých potřeb. I levnější varianta dětského pokoje bude dobře sloužit Jestliže jste limitování svými dostupnými finančními prostředky, můžete snadno pořídit dětský pokoj levně. I takový nábytek bude funkční, praktický i bezpečný a z estetického hlediska líbivý. Ideálním materiálem pro levnější nábytkové komplety jsou laminátové desky s ABS hranami, které prodlužují jejich životnost díky odolnosti vůči nárazům a oděrům. Zároveň se výborně udržují v čistotě, většinou stačí kousek navlhčeného nebo suchého hadříku, pro větší znečištění nábytku pak teplá voda s čisticím prostředkem na lamino.

Proč rostoucí dětský pracovní stůl?

Děti rostou rychle jako z vody, to ostatně vědí všichni rodiče. S tímto je třeba počítat také při výběru vhodného dětského psacího stolu, u něhož budou děti trávit čas psaní domácích úkolů. Výbornou variantou se jeví rostoucí stoly, které porostou zároveň s vašimi potomky od batolecího věku do puberty. Je proto dobré myslit dopředu a pořídit praktický kousek do dětského pokoje, který vám vydrží dobře sloužit po dlouhou dobu. K dětskému stolu ale patří i židle, která musí být pohodlná a zároveň splňovat vysoké nároky na ergonomii.

Dětská postel jako nejdůležitější část pokoje

I když se jako nejdůležitější jeví obývací stěna, bez dětské postele se žádný pokoj pro děti a mládež neobejde. Pro ty nejmenší má Nábytek Bogart přichystanou dětskou postel se zábranou, aby z ní děti při spaní nespadly. Všichni totiž víme, jak malé děti umějí ve spánku po posteli cestovat. Zábrana zabrání nepříjemnému pádu z výšky, jenž by mohl být i bolestivý. V případě, kdy už zábrana nebude nezbytná, ji snadno demontujete pryč. Nabízíme také postele s úložným prostorem, které jsou ideální do menších místností, kde se šetří každým místem.
/nabytek-pro-deti-a-mladez-nr-13.html