Psací stoly

nalezených výrobků: 218
   1    z    8   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
6490 Kč
AKCE
130cm     83cm     55cm    
3419 Kč
4022 Kč
Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
6490 Kč
Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
6490 Kč
AKCE
125cm     76cm     55cm    
3365 Kč
3959 Kč
148cm     75cm     60cm    
6179 Kč
Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
5950 Kč
Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
6490 Kč
130cm     77cm     60cm    
3353 Kč
Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
5950 Kč
Galeria 360
120cm     75cm     53cm    
2662 Kč
Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
5950 Kč
AKCE
130cm     84cm     55cm    
3257 Kč
3832 Kč
147cm     80cm     55cm    
5272 Kč
Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
5950 Kč
124cm     76cm     60cm    
3909 Kč
160cm     76cm     67cm    
6302 Kč
AKCE
130cm     84cm     55cm    
3257 Kč
3832 Kč
92cm     76cm     68cm    
3829 Kč
AKCE
125cm     85cm     55cm    
3259 Kč
3834 Kč
120cm     75cm     60cm    
2872 Kč
138cm     76cm     68cm    
4309 Kč
AKCE
125cm     85cm     55cm    
3259 Kč
3834 Kč
69cm     58cm     51cm    
2072 Kč
AKCE
130cm     83cm     55cm    
3419 Kč
4022 Kč
138cm     76cm     100cm    
4789 Kč
167cm     80cm     62cm    
7628 Kč
117cm     79cm     51cm    
3346 Kč

   1    z    8   
výsledků na stránku:
Místo pro práci a učení by mělo být především funkční a pohodlné. Neměli byste však zapomenout také  na estetickou složku. Kvalitní počítač je skutečnou šancí zlepšit váš výkon a pohodu. Požadavky na kvalitní psací stůl nejsou dnes o nic menší. Úkolem každého pracovního stolu by dnes mělo být uložení veškerého kancelářského vybavení, dokumentů a jiných potřeb. Z tohoto důvodu musí být moderní psací stůl odolný, pohodlný a praktický. Psací stůl v moderním stylu není jen atributem interiéru, ale také předmětem denní potřeby.

Moderní psací stoly ve stylu loft

Psací stůl ve stylu loft obvykle nemá po stranách mnoho poliček a šuplíků. Nejčastěji se jedná o obdélníkový stůl, který je upevněn na rovných nohách. Jeho spodní část může být vybavena například výsuvnou policí. Nad pracovní plochou takového moderního stolu nejsou žádné další police na psací potřeby a doplňky, protože to odporuje celkové koncepci stylu loft. Někdy má velký psací stůl v průmyslovém stylu z jedné strany dvě kovové nohy a na druhé straně se opírá o dřevěnou komodu nebo šuplíky.
 
Psací stůl 100 cm, jehož úkolem je poskytovat pohodlné pracovní a vzdělávací podmínky, bude pro tento styl ideální. Masivní kovové stoly, které budou po mnoho let plnit svoji roli, jsou stále populárnější. Z tohoto důvodu jsou takovéto stoly vybrány jak do kanceláří, tak do domácích pracoven. Výrobci těchto stolů zavádějí do svých projektu psacích stolů ocelové nohy a desku ze dřeva s výrazným zrnitostí, která zdůrazňuje design interiéru.

Moderní trendy v designu psacích stolů

Designové vlastnosti moderního psacího stolu spočívají v tom, že má přísnou geometrii, velké rozměry, postrádá jakoukoli stopu dekoru a vyznačuje se záměrně surovým povrchem. Každá část velkého psacího stolu má specifickou funkci. Specifikem moderního interiéru je, že každý kus nábytku plní určitou funkci a je používán za předem daným účelu. Kovový stůl má často originální nohy a dřevěnou desku, která do takového interiéru dokonale zapadne.
 
Rysy inovativních řešení jsou skleněný stůl na kovových nohách. Jedná se o efektivní kus nábytku, který poskytuje nejen ideální místo k práci, ale také zdobí interiér. Sklo vypadá esteticky, navíc je to materiál šetrný k životnímu prostředí. Díky moderním technologiím je možné vytvářet stoly různých tvarů, včetně rohových, vhodné do malých místností.
 
Kovový rám umožňuje velmi snadnou montáž a demontáž stolů. Umírněný design a maximální pohodlí jsou charakteristickými znaky modernosti a solidnosti.

Jaké psací stoly jsou nejčastěji vybírány?

  •     Psací stůl se zásuvkami
  •     Rohový psací stůl
  •     Malý psací stůl
  •     Velký psací stůl
  •     Kovový psací stůl
  •     Skleněný psací stůl
  •     Psací stůl 100 cm
  •     Psací stůl 80 cm
  •     Psací stůl 90 cm.

Inovativní technologická řešení při výrobě stolů

Stůl se zásuvkami by měl být především snadno použitelný a harmonicky ladit s ostatním nábytkem v místnosti. Před výběrem se musíte rozhodnout o velikosti, barvě a přesném účelu (podle toho také vybíráte počet zásuvek).
 
Malé stoly, na které můžete umístit monitor, notebook a uložit drobné předměty do zásuvek, jsou ideální pro domácí interiéry a malé kanceláře. Psací stůl 80 cm zajišťuje pohodlné místo pro studium nebo práci bez ohledu na prostor. Takový malý psací stolek lze umístit kamkoli a kdykoli ho přemístit.
 
Podobné funkce plní psací stůl 90cm, který může mít hlubší zásuvky nebo výsuvnou polici, na které je umístěna klávesnice. Psací stůl se zásuvkami si vždy najde mnoho fanoušků, kteří hledají další úložný prostor. Je třeba zdůraznit, že malé i velké psací stoly v moderním stylu, stylu loft nebo skandinávském stylu dokonale zapadají do mnoha interiérových uspořádání. Je důležité také věnovat pozornost barvám tohoto nábytku, jelikož je možné koupit barevný dřevěný psací stůl. Můžete mít stůl tmavý nebo světlý, bílý, šedý, černý, se zeleným odstínem nebo vícebarevný.

Pohodlný a estetický rohový stůl

Výhodou rohového stolu je nejen úspora místa, ale také pohodlí při používání. Díky chytrým ergonomickým řešením, víceúrovňovým povrchům a úložným systémům. Do spodních zásuvek a polic lze umístit zejména počítač a tiskárnu. Rohový stůl je navíc pohodlnější, protože v tomto případě osoba zaujme správné držení těla, sníží se zatížení těla a uživatel má možnost volného přístupu do kterékoli části stolu.
 
Často označované jako rohové stoly, jsou velmi žádané díky své všestrannosti a solidnosti.Nejčastěji se jedná o velké stoly, které výrazně usnadňují práci s velkým prostorem pro ukládání knih, dokumentů a příslušenství. Mnoho modelů jsou stoly se zásuvkami, které vám umožní udržovat pořádek a mít vše po ruce. Musíte uznat, že rohové stoly se vyznačují estetikou a spolehlivým povrchem. Takový kus nábytku může být ozdobou každé kanceláře, stačí si vybrat pěkné přední části stolu nebo zvolit minimalismus. Praktičnost je nejcharakterističtějším rysem moderního trendu. Stůl v tomto stylu musí být spolehlivý, pevný, odolný a kvalitní.

Jaký by měl být kvalitní stůl?

Pohodlí použití. Bez ohledu na designové prvky by u stolu nejdůležitější věcí mělo být pohodlné sezení při práci. Nepochybnou výhodou je také možnost jednoduchého přemístění, je-li to nutné, pro pravidelné přestavování.

Funkčnost. Moderní psací stůl by měl jít použít nejen k práci, ale také k provádění různých doplňkových aktivit (například být dekorativním prvkem, nebo být zároveň jídelním stolem atd.) K výrobě stolů se zásuvkami se používají hlavně vysoce kvalitní materiály: dřevo, laminovaná deska, nábytková deska, MDF deska, sklo a kov (chrom, nerezová ocel).

Diskrétní design. Stůl nemusí mít nadměrné množství příslušenství. Dokonce i malý stůl může zdobit interiér a jeho jednoduchost a stručnost potěší uživatele. Velikost stolu se může velmi lišit. Musíte zvážit, jaké parametry budou nejvhodnější. V obchodě si můžete koupit psací stůl 80 cm i psací stůl 100 cm.

Rozmanitost tvarů. Moderní stoly lze vyrábět jak ve formě klasických geometrických tvarů, tak ve složitějších a neobvyklých variantách. Rohové psací stoly, které nepotřebují mnoho místa, jsou perfektní. Jejich funkce dokonale plní rohový psací stůl 90cm, na který umístíte počítač, klávesnici i monitor.

Moderní psací stoly ve skandinávském stylu

Psací stoly 100 cm najdete v interiérech zařízených ve skandinávském stylu. Přednost se dává skleněným stolům ve sněhobílých odstínech, které zdobí místnost. Psací stoly se skandinávským designem jsou vyrobeny ze světlého dřeva nebo lehké dřevotřískové desky.
 
Tento styl odlišují bílé barvy a jasné akcenty, dřevěné dekory v designu desek, originální otevřené police. Ale bez ohledu na tvar stolu je nejdůležitější věcí v moderních modelech ergonomie. Psací stoly by měly pojmout všechny předměty nezbytné pro práci, aby se zkrátil čas potřebný na pohyb po místnosti. Je dobré, když je stůl vybaven policemi a zásuvkami. Desky s lesklým povrchem jsou zvláště zajímavé pro designéry. Rohové stoly ušetří místo v místnosti a zároveň zvětší prostor pro práci. Skleněný stůl zajímavého tvaru je ideální pro moderní interiér, nenarušuje estetiku interiéru a naopak mu dodává lehkost.

Stylové rohové stoly

Rohové stoly, stejně jako jakýkoli jiný kancelářský nábytek, jsou k dispozici v různých interiérových stylech, takže si každý může úspěšně vybrat dokonalý kus nábytku pro svůj interiér a užít si očekávané uspořádání. V dnešní době dominují nadčasové klasiky, moderní styly a modely v eklektickém stylu.

Doporučujeme vám také rohové stoly, rozšířené stoly nebo stoly pro více osob. Naše nabídka zahrnuje velmi širokou škálu, díky níž si každý jistě najde produkt šitý na míru jeho vlastním potřebám, odpovídající stylingu a funkci místnosti.

Moderní rohový stůl se vyznačuje minimalistickým přístupem k dekorativnosti a zdůrazněním funkčnosti. Takové rohové stoly mají správně uspořádané poličky, skříňky a zásuvky s plným výsuvem, což rozhodně usnadňuje organizaci a oddělení uložených materiálů nebo dokumentů. Moderní řešení používaná v rohových stolech zajišťují pohodlí při práci a šetří čas potřebný k hledání jednotlivých drobností.

Rohové stoly se také vyznačují módním designem s jednoduchými liniemi, neutrálními barevnými kompozicemi a minimalistickým designem, který je sám o sobě ozdobou. Na druhou stranu jsou klasická řešení ideálními stoly pro kanceláře a reprezentativní interiéry, ve kterých chceme zdůraznit význam profese nebo přijmout dodavatele ve výjimečných podmínkách s profesionálním výrazem.

Klasické rohové stoly jsou často robustní a zdobené. K tomuto trendu dokonale zapadají modely ze dřeva nebo psací stoly potažené přírodní dýhou.

Levné stoly

Při nákupu psacího stolu je jedním z nejdůležitějších faktorů cena. Psací stoly by kromě vhodné velikosti zajišťující pohodlí a viditelnost přizpůsobené potřebám kanceláře měly být také maximálně funkční a ... levné. Za prvé by stoly měly zefektivnit práci tak, aby všechny uložené položky mohly být řádně roztříděny. A za druhé nesmíme zapomenout na cenu. Mnoho zákazníků vybírá levné pracovní stoly, aniž by se museli vzdát funkčnosti stolu.
 
Malé, levné stoly určené do interiérů, ve kterých chceme ušetřit co nejvíce volného místa a zároveň využít potenciál nábytku z hlediska skladování, jsou výjimečně ergonomické. Použití takového levného psacího stolu je také mimořádně výhodné, protože máme snazší přístup k celé ploše desky stolu.

Dalším pozoruhodným designem, pokud jde o funkčnost, jsou stoly na počítač pro mládež, které mají speciální drážky pro směrování kabelů, rozšířenou pracovní desku pro monitor nebo výsuvnou desku na klávesnici. Je však třeba si uvědomit, že i klasický jednoduchý stůl může být extrémně funkční, pokud je dobře vybrán podle potřeb uživatele.

Stylům levných stolů dominují jednoduchá klasika, moderní skleněné desky a inovativní styl. Navrhujeme také levné, větší rohové stoly a rozšířený nábytek, ideální pro pokoj teenagerů. Naše nabídka zahrnuje velmi širokou škálu, díky níž si každý jistě najde perfektní levný pracovní stůl pro své vlastní potřeby, který odpovídá stylu interiéru.
/psaci-stoly-c-1003.html