Obývací pokoj - Nábytek do Obývacího PokojeNábytek plní v interiéru obývacího pokoje hned několik důležitých funkcí. Musí být praktický, aby se dal dobře a pohodlně používat podle toho, k čemu je určený - ať už k sezení nebo úschově všech potřebných věcí. Další a určitě nikoliv nepodstatný je vzhled nábytku - měl by vhodně a účelně vyplňovat prostor místnosti, abyste se v něm dobře a příjemně cítili. Toho všeho jsme si v internetovém obchodě Nábytek Bogart vědomi, proto sortiment našeho zboží nabízí různé druhy nábytku do obývacího pokoje v několika barevném provedení, aby si mohl vybrat každý zákazník, který na naše stránky zavítá.

Obývací stěna jako základ

Bez čeho se v obývacím pokoji určitě neobejdete? Ano, je to obývací stěna. Ta tvoří samotné jádro místnosti a ona určuje, jak bude interiér vypadat. Její nejdůležitější vlastností je maximální funkčnost, což ve své podstatě znamená promyšlený design včetně důmyslného a praktického uspořádání všech úložných prostorů.

Tmavý, nebo raději světlý nábytek

Většina obývacích stěn je složená z různě velkých skříní stojících i závěsných, skleněných vitrín nebo z polic rozličné šířky i výšky. Barevná provedení kopírují současné módní trendy, na výběr jsou tak obývací stěny ve světlém i tmavém provedení a záleží na vkusu každého, čemu dává přednost. Při volbě té optimální barevné varianty nábytku záleží také hodně na tom, jak moc, nebo naopak málo máte místnost prosvětlenou přirozeným zdrojem světla.
 
Obecně tmavý nábytek působí elegantním dojmem a krásně vedle něj vyniknou barevné a výrazné doplňky. Výborně se hodí do místností orientovaných na jih či západ, které jsou díky slunečnímu svitu prosvětlené. Tmavé obývací stěny jsou typické pro středomořský styl a najdete je velice často v italských nebo španělských domácnostech. Naproti tomu ve Skandinávii dávají přednost světlému přírodnímu nábytku, který rozjasní každou tmavší místnost s omezeným přístupem přirozeného světla. Z tohoho principu vychází i komoda Ikea. I tento styl naleznete u naší firmy Nábytek-Bogart.

Kdo chce luxus, volí bílou barvu

V našem internetovém obchodě najdete zástupce obou těchto základních barevných tónů, a to i v jejich vzájemné kombinaci, která patří k modernímu stylu současné doby. V jednoduše zařízeném prostoru se také zajímavě vyjímá minimalistický nábytek v černo-bílé kompozici. Bílá je ostatně módní barvou, která působí velice luxusně, zvláště je-li v lesklém provedení. Bílé kousky nábytku do obývacího pokoje patří k tomu nejzajímavějšímu, co současný trh s nábytkem nabízí. Originálně ovšem vypadá také skleněná vitrína. V kombinaci s bílou barvou si říká o to, aby byla dominantou moderního bytu.

I levná obývací stěna může být krásná

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ obývací stěny, jsme tu pro vás, abychom vám poskytli to nejlepší za rozumnou cenu. Pokud jste limitováni svými finančními možnostmi, umíme vám nabídnout i levné obývací stěny, které zútulní váš domov a jsou praktické i moderní zároveň.

Televizní stolek do každého obývacího pokoje

Rozhodujete se, jaký TV stolek si pořídíte? Při jeho výběru musíte respektovat hlavně velikost televize. Náš výběr TV stolků je pestrý, a to v různých šířkách i vzorech a barvách. Můžete volit jednoduchý styl, nebo si vyberete TV stolek, jehož součástí jsou též praktické úložné prostory pro všechny nezbytnosti, kterých se v domácnosti obvykle nashromáždí více než dost. Konfereční stolek jako ústřední bod místnosti Bohatý i náš sortiment konferenčních stolků, které jsou v obývacím pokoji výrazným bodem.
 
Dáváte-li důraz na současné trendy, určitě budete volit konferenční stolek bílý lesk v zajímavém a neotřelém designu, který podtrhne jedinečnost interiéru. Kdo má rád klasiku, volí tradiční konferenční stolky, z nichž některé mají také další odkládací plochu, kterou můžete použít pro pohodlné odložení časopisů a novin nebo jiných drobností. Mezi nejžádanější vzory patří konferenční stolek bílý. Je to pochopitelné, protože bílá barva nábytku je momentálně trendy.
/obyvaci-pokoj-nr-11.html