Vitríny

nalezených výrobků: 372
   1    z    13   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

56cm     191cm     43cm    
5624 Kč
VYPRODEJ
63cm     195,2cm     41cm    
3827 Kč
7524 Kč
VYPRODEJ
62cm     210cm     40cm    
4109 Kč
5978 Kč
VYPRODEJ
62cm     210cm     40cm    
4109 Kč
5978 Kč
126cm     200cm     42cm    
11084 Kč
120cm     190cm     45cm    
10488 Kč
71cm     200cm     42cm    
6940 Kč
71cm     200cm     42cm    
6940 Kč
AKCE
10
80cm     190cm     35cm    
4517 Kč
5019 Kč
Vitrína Wilson - Strana:: Levá
AKCE
80cm     190cm     35cm    
4517 Kč
5019 Kč
71cm     200cm     42cm    
6940 Kč
71cm     200cm     42cm    
6940 Kč
126cm     200cm     42cm    
11084 Kč
AKCE
90cm     190cm     40cm    
5585 Kč
6570 Kč
120cm     190cm     45cm    
11256 Kč
AKCE
60cm     194cm     40cm    
3951 Kč
4390 Kč
AKCE
50cm     190cm     40cm    
3898 Kč
4586 Kč
64cm     190cm     45cm    
7473 Kč
50cm     197cm     43cm    
3849 Kč
AKCE
60cm     194cm     40cm    
4142 Kč
4602 Kč
AKCE
60cm     194cm     40cm    
4142 Kč
4602 Kč
90cm     197cm     43cm    
5787 Kč
88,4cm     201cm     44cm    
5525 Kč
100cm     186cm     44cm    
8126 Kč
50cm     196cm     43cm    
3919 Kč
48,4cm     201cm     44cm    
3561 Kč
130cm     111cm     35cm    
4041 Kč
47,5cm     185cm     40cm    
3299 Kč
115cm     186cm     44cm    
9130 Kč

   1    z    13   
výsledků na stránku:
Máte doma sbírku kvalitního porcelánu a chcete, abyste na něho stále viděli? Je krásný na pohled a byla by škoda ho schovávat. Pro tento účel slouží v domácnostech vitríny, v nichž můžete prezentovat své oblíbené předměty. Vždycky se nemusí jednat o porcelán či sklo. Někdo se rád pochlubí třeba svými sportovními poháry, které získal, nebo sbírkou modelů autíček, jichž je náruživý sběratel. Záliby lidí jsou různé a každý si do vitríny uloží něco jiného.

Prosklená vitrína jako praktický doplněk

Nejběžnější vitrínou v domácnostech je ta prosklená. Její hlavní výhoda tkví v tom, že díky skleněným dvířkám nesedá na vystavené předměty prach a zároveň jsou stále na očích. Proč schovávat třeba krásné originální vázy, které jsou cenným uměleckým předmětem? V nabídce internetového obchodu Nábytek Bogart naleznete velký výběr vitrín různých druhů. Většinou se jedná o vysoké nebo polovysoké kusy nábytku v provedení masiv nebo lamino s dekorem dřeva.

Mezi nejmodernější patří závěsné vitríny v bílé barvě. Jedná se o exkluzivní bytový doplněk, který dodá vašemu interiéru na osobitosti. Prosklené vitríny bývají vybavené také vnitřním osvětlením – LED bodovým světlem. Pro uložení předmětů jsou vybavené policemi z čirého skla, které působí velmi vzdušně.

Pokud potřebujete uložit více věcí a máte dostatečný prostor v místnosti, nic vám nebrání si pořídit širokou prosklenou vitrínu s dekorem divoký dub antik. Jako hlavní materiál je použita laminovaná dřevotřísková deska s ABS hranami v kombinaci s kovem, plastem a čirým sklem. Propracovaná kresba dubu zcela imituje přírodní tesané dřevo, od něhož je k nerozeznání. Díky tomu vytvoříte doma příjemnou a útulnou atmosféru pro spokojené žití. Skleněná vitrína působí velmi masivním dojmem i díky mohutnému spodnímu soklu a zesíleným konstrukčním deskám.

Otevřená vitrína

Velmi často se v domácnostech objevuje také otevřená vitrína pouze s poličkami bez jakýchkoliv dveří. I tu můžete použít pro uložení předmětů a nebo ji využijete jako příruční knihovnu. Její nevýhodou je, že se do ní práší a vyžaduje tedy častější úklid. S moderními čisticími prostředky je to ovšem snadné. Stačí použít antistatický čistič na prach ve formě spreje. Krásně se v interiéru vyjímá vitrína z masivu nebo z laminovaných desek s dekorem dřeva.

Vitríny jsou stálice mezi nábytkem

Tvůrčí invence nábytkových designérů je bohatá. O tom ostatně svědčí také sortiment zboží internetového obchodu Nábytek Bogart. Moderní jsou vitríny v kombinaci bílé a černé barvy v lesklém provedení nebo kombinace bílé barvy a dekoru dřeva, které vypadá také velmi zajímavě. Design vitrín dbá hlavně na originalitu. Pochopitelně jsou však v nabídce také kousky, které uspokojí zákazníka, jenž vyžaduje klasický nábytek.

Vitrína na modely

Patříte mezi vášnivé sběratele nejrůznějších modelů? Pak určitě pro svoji obsáhlou sbírku budete také potřebovat vitrínu na modely, abyste se jimi mohli pochlubit a měli je stále na očích. Nejčastěji asi využijete tu se skleněnými dvířky - buď vysokou, nebo naopak spíše širokou, podle množství věcí, které budete chtít ve vitríně uložit.
 
Jestliže jste se pustili do zařizování kanceláře, jež má spíše reprezentativní charakter, určitě vás zajímá, jaká nabídka je v sortimentu kancelářských vitrín. Jedná se o prosklené skříně s úložným prostorem, který nabízí možnost prezentace - oblíbených předmětů, různých ocenění a podobně. Tedy věcí, jež nechcete schovat před zraky příchozích, ale naopak, rádi byste je nabídli k nahlédnutí. Leckteré firmy se těší z různých ocenění a určitě stojí za to je představit.

Prosklené vitríny nejen do reprezentativních kanceláří

Skleněné vitríny musí s ostatním kancelářským nábytkem dokonale ladit, aby byl výsledný dojem co nejlepší. Pochopitelně z tohoto důvodu je vhodné vybírat jednotlivé kusy nábytku z stejné modelové řady. Pokud tak však neučiníte, přesto je možné koupit vitrínu, která se bude ke stávajícímu nábytku hodit. V současné době je moderní kombinovat spolu více barev. Hlavně se dává prostor tmavých a světlým odstínům - například bílá a černá je zajímavou kombinací, která se asi hned tak neohledí. Stejně tak spolu dobře vypadají různé odstíny hnědé barvy. Designéři si jsou toho vědomi, takže na trhu s nábytkem najdete vitríny, skříně, komody i skříňky i na tyto variace barev.

Skleněné vitríny v zajímavém designu

Internetový obchod Nábytek Bogart jde s dobou, protože moderní trendy v designu nábytku poctivě sleduje. Proto se snaží svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, co současný trh nabízí. Zajímavě napřiklad vypadají vitríny ze systému ALASKA. Jsou vyrobené převážně ze světlého dekoru, který je doplněný tmavou barvou. Výsledkem je pak moderně vypadající prosklená vitrína, jež bude zajímavým doplňkem v interiéru kanceláře.

Praktické vitríny na knihy

Součástí kancelářských vitrín bývá kromě prosklené části velmi často také část s dveřmi a uzavřenými policemi. Kombinace je to klasická a stále žádaná, protože se většinou jedná o univerzální design. V naší nabídce proto najdete takových vitrín hned několik, a to jak v tmavě hnědém provedení, tak i v tom světlejším. Jedná se většinou o nábytek, který je odolný vůči poškrábání i vlivu teplot. Díky tomu je také snadná jeho údržba, což v kanceláři obzvlášť oceníte.

Nedílnou součástí některých kanceláří je také vitrína na knihy. Pravděpodobně se bude jednat o odborné publikace, které budou v knihovně uložené. Aby se na knihy neprášilo, určitě je praktický nápad uschovat je za sklo do vitríny. Kromě toho budou ihned k dispozici k nahlédnutí. U některých typu skleněných vitrín můžete dodatečně doplnit jejich vnitřní prostor LED osvětlením. Stačí tento požadavek zadat v objednávce. Osvětlená vitrína je v interiéru zajímavým prvkem, který určitě nepřehlédnete.

Vitríny z kolekce Velvet se vyznačují robustním a přitom elegantním stylem. Jsou vyrobené z litého olejovaného dubu. Přírodní dřevo je vám zárukou, že kancelářský nábytek bude sloužit po dlouhou dobu se zachováním všech užitných vlastností. Masiv se hodí hlavně do těch kanceláří, kterými se chcete reprezentovat. Krásná kresba dřeva vyniká zvláště ve vybraném odstínu hnědé barvy dubu rustikál. Nábytek doplňují kovové úchyty. Celkový dojem z kombinace masivu s úchyty z kovu vyznívá velmi moderně.

Jídelna je v domácnosti místem hlavně pro společné setkávání se u jídla. Někdy bývá součástí prostoru kuchyně, který rozšíří o jídelní komplet, jindy má určenou samostatnou místnost. Vždy to záleží na konkrétní dispozici bytu nebo domu. Pro jídelnu je typický nábytek, který by měl splňovat vysoké nároky na to, co se pohodlí týká - dostatečně velký stůl, příjemné židle jsou důležité. Kromě komody udávají ráz jídelny také nejrůznější vitríny, které slouží především pro prezentaci.

Neschovávejte své poklady

Vitrína do jídelny v sobě účelně spojuje praktickou a vizuální funkci. Díky dostatečnému úložnému prostoru do ní uschováte spoustu nezbytností domácnosti, které mají co do činění s jídlem - například jídelní příbory, látkové ubrusy a prostírání. Současně však můžete vystavit svoje oblíbené předměty, které chcete mít neustále na očích. Vitríny bývají vybavené prosklenými dvířky, za nimiž se nalézají police. Záleží tedy na vás, jestli si do nich umístíte drahý porcelán nebo sbírku svých trofejí ze soutěží. Obojí se bude pěkně vyjímat a dodá to vašemu domovu kouzlo osobitosti.

Vitríny do jídelny z lamina jsou dobrou volbou

Na výrobu vitrín do jídelny se v současné době používají hlavně laminované MDF desky s různými dekory, které na první pohled stěží rozeznáte od pravého dřeva. Jejich vzhled je esteticky vyvážený. V nabídce jsou vitríny v různém designu. Je to proto, že vkus zákazníků je různý a každému se líbí něco jiného. Vitríny současně respektují i moderní trendy, které se projevují ve vzhledu nábytku. Vybrat si ovšem dokáže i ten, který dává přednost nadčasové klasice. Současný vzhled nábytku do jídelny klade důraz na jednoduché tvary, jež v kombinaci dvou použitých barev působí velice zajímavě. Kontrasty bílé a černé, nebo ladění hnědého odstínu tón v tónu jsou mezi zákazníky nejoblíbenější.

Do jaké barvy ladit jídelnu?

Rozmýšlíte se, jakou hlavní barvu vybrat pro svoji jídelnu? Velmi samozřejmě záleží také na nábytku v ostatních místnostech a na celkovém stylu, v němž máte svoji domácnost zařízenou. Chybu však neuděláte, vyberete-li si spíše světlejší tóny a v tomto duchu pořídíte jídelní komplet, komodu i vitrínu do jídelny. Hodně záleží i na ostatních doplňcích, jež použijete na závěsy, ubrus nebo koberec. Jídelnu lze ladit do rustikálního stylu nebo stylu francouzské Provence, které vypadají na první pohled velmi útulně a příjemně. Anebo se necháte inspirovat vitrínami do jídelny a ostatním nábytkem, který nabízíme v našem katalogu.

Vybírejte pečlivě z bohaté nabídky vitrín do jídelny

Náš sortiment vitrín do jídelny splňuje snad téměř všechny nároky zákazníků. Najdete vitríny levné i ty dražší z masivu. Vybírat můžete mezi vitrínami se šuplíky i bez, s prosklenými dvířky po jedné nebo obou stranách, dokonce najdete i vitríny, jež můžete nechat osadit vnitřním osvětlením. Takto vybavené vitríny vypadají v interiéru velice dobře - příjemné světlo dokáže zútulnit každou místnost. Tuto možnost vybíráte v procesu objednávání zboží v našem internetovém obchodě. 
/vitriny-c-1092.html