Skříně s posuvnými dveřmi - šatní skříň

nalezených výrobků: 491
   1    z    17   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

AKCE
180 - 270 cm     214cm     64cm    
7346 Kč
7985 Kč
255cm     225cm     61cm    
14781 Kč
AKCE
200cm     210cm     61cm    
10600 Kč
11522 Kč
203cm     215cm     61cm    
8216 Kč
NOVINKA
Transport gratis
220,1cm     210,5cm     61,2cm    
9097 Kč
NOVINKA
Transport gratis
269,9cm     210,5cm     61,2cm    
10978 Kč
NOVINKA
Transport gratis
270,3cm     210cm     61,2cm    
10354 Kč
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
AKCE
NOVINKA
200cm     210cm     61cm    
11160 Kč
12131 Kč
AKCE
NOVINKA
220cm     210cm     61cm    
11763 Kč
12786 Kč
AKCE
NOVINKA
270cm     210cm     61cm    
14303 Kč
15547 Kč
NOVINKA
100cm     215cm     62cm    
7321 Kč
NOVINKA
175cm     215cm     62cm    
11673 Kč
NOVINKA
175cm     245cm     62cm    
12575 Kč
NOVINKA
200cm     215cm     62cm    
13161 Kč
NOVINKA
230cm     215cm     62cm    
14527 Kč
NOVINKA
230cm     245cm     62cm    
15561 Kč
AKCE
120cm     215cm     59cm    
7003 Kč
7612 Kč
AKCE
150cm     215cm     59cm    
7725 Kč
8397 Kč
AKCE
180cm     215cm     59cm    
9085 Kč
9876 Kč
AKCE
203cm     215cm     59cm    
10211 Kč
11099 Kč
200cm     212cm     68cm    
19513 Kč
270cm     232cm     68cm    
25956 Kč
182cm     213cm     68cm    
16556 Kč
271cm     213cm     68cm    
23015 Kč
140cm     216cm     65cm    
8353 Kč

   1    z    17   
výsledků na stránku:
Svůj byt si každý snaží zařídit co nejúčelněji nábytkem, který bude praktický a zároveň líbivý. Vždyť snahou je docílit takové bydlení, v němž se budete cítit příjemně a pohodlně. Někdy se stane, že nedostatek prostoru vás nutí hledat náhradní řešení. Ale ani to nemusí z ničeho slevovat a i z estetického hlediska může být stále na vysoké úrovni. Vezměte si například takové skříně s posuvnými dveřmi. Velmi často vypadají dokonce lépe než ty s dveřmi klasickými.

V internetovém obchodě Nábytek Bogart jsme pro vás připravili ucelenou nabídku skříní s posuvnými dveřmi, protože víme, že vkus každého zákazníka je zcela odlišný. Někdo shání skříň do chodby, jiný potřebuje prostornou skříň do ložnice nebo do studentského pokoje. Ve všech případech se budeme snažit vám poskytnout to nejlepší, co současný trh nabízí.

Bílá skříň s posuvnými dveřmi

Bílá vede. O tom není pochyb. Je to elegantní barva, která učiní každý interiér zajímavým a decentním. Bílé jsou celé obývací stěny i konferenční stolky a stoly do jídelny a nesmí pochopitelně chybět ani bílá skříň s posuvnými dveřmi jako praktický bytový doplněk a prostor pro uložení věcí a všech nezbytností, které během života nastřádáte. Bílou skříň můžete umístit do chodby, stejně jako do ložnice nebo do jiných obytných místností vašeho bytu. Bílá se dobře kombinuje s jinými barvami. Výborně vypadá v kombinaci s černou nebo dekorem dřeva.

Praktičnost skříně s posuvnými dveřmi

Aby se pořádek dobře udržoval, je třeba mít skříně s různými druhy úložného místa - poličky, zásuvky i tyče na pověšení ramínek s oblečením. Výhodou posuvných dveří je jejich malá náročnost na prostor. Dveře se neotevírají do místnosti, ale posouvají ze strany na stranu. Přesto zůstávají skříně s posuvnými dveřmi maximálně pohodlné, věci lze z nich dobře vydělat a opět uložit. Takové skříně se proto hodí i do menších místností, kde místem musíte šetřit.

Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem opticky zvětší prostor v místnosti

Hledáte nábytek, který by v sobě spojoval hned několik užitných vlastností? V chodbě už nemáte místo na zrcadlo, pokud do ní umístíte i skříň? Pak volte skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem - zabijete tak dvě mouchy jednou ranou, a navíc takový nábytek opravdu dobře vypadá a ještě umí i opticky zvětšit místnost díky zrcadlu. Na pojezdy dveří jsou použité kvalitní kovové kolejničky, díky nimž stačí jeden jediný pohyb k tomu, abyste dveře otevřeli nebo zavřeli.

Skříně s posuvnými dveřmi bývají obvykle vyrobené z perfektních laminovaných desek s různým dekorem, který napodobuje kresbu přírodního dřeva - dub, buk, sonoma, wenge, švestka, ořech, olše a podobně. Nebo se rozhodnete pro čistě bílou barvu. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost, a samozřejmě také na konkrétním vybavení vašeho bytu, aby ho skříň s posuvnými dveřmi vhodně doplnila a celkově vše k sobě dokonale ladilo. Vhodnými bytovými doplňky pak už jen doladíte nejmenší detaily k vaší spokojenosti.

Policová skříň s posuvnými dveřmi je výborný úložný prostor

Asi nejpraktičtější se jeví policová skříň s posuvnými dveřmi. Hodí se jak na chodbu, tak i do ložnice nebo obytné haly či pokoje studentů nebo dětí. Police jsou praktické, protože do nich naskládáte úhledně složené voňavé prádlo i oblečení a další věci - klidně i dětské hračky v pokoji vašich dětí. Aby byl úložný prostor dostatečný, je dobré vybírat skříně s posuvnými dveřmi s větší hloubkou – minimálně 45 cm a více.
 
I když jste možná zastánci minima nábytku v ložnici, bez manželských postelí a skříně se prostě neobejdete. Co by to byla za ložnice, kdyby v ní postel chyběla. Skříně sice nejsou povinnou výbavou místa pro spaní, zvláště pak, když máte k dispozici samostatnou šatnu, ale v některých případech i ony jsou nutné. Pojďme se společně podívat na nabídku internetového obchodu Nábytek Bogart, jehož sortiment je plný designově zajímavých skříní s posuvnými dveřmi, které se budou hodit do vaší ložnice.

Proč jsou skříně s posuvnými dveřmi praktické?

Přestavte si, že máte ložnici s menším prostorem, kde sotva dáte postele a skříně, ale další volné místo už v ní příliš není. Je pak pochopitelné, že hledáte způsob, jak s prostorem účelně šetřit. Jedna s možností se hned nabízí, a to zakoupení skříně s posuvnými dveřmi. Tato praktická vychytávka vám ušetří starosti s otevíráním dveří do prostoru, pokud se vám ho náhodou nedostává. Prostě jen jedním pohybem rukou posuvné dveře otevřete, nebo zavřete. Je to opravdu velmi jednoduché. Díky těmto dveřím jsou police uvnitř skříní pohodlně dostupné, takže do nich všechno nezbytné snadno uložíte.

Bílá skříň vás nezklame

Šatní skříň s posuvnými dveřmi může být i zajímavým a vkusným bytovým doplňkem, protože z hlediska designu je jejich nabídka poměrně pestrá. Můžete vybírat z různých kombinací barev, velikostí i materiálů. V současné době velmi prodávané jsou bílé skříně. Bílá barva všemu vévodí, je elegantní i něžná a interiéru dodá na noblese. Máte-li menší místnost, tím více se do ní bílá skříň a nábytek v bílé barvě budou hodit, protože opticky místnost zvětší. Bojíte se, že se bílá barva bude hůře udržovat? Bude-li skříň z laminovaných desek, pak nejsou obavy vůbec na místě. Lamino je velmi příjemný materiál s vysokou odolností proti poškrábání. Zároveň se lehce čistí za pomoci hadříku a běžně dostupného čisticího prostředku.

Bohatý výběr skříní různých bare

Nábytek Bogart se svým sortimentem šatních skříní vychází vstříc všem zákazníkům. Tedy i těm s vysokými nároky. Bohatý výběr nabízí skříně v různých velikostech i v kombinaci různých barev. Nejčastěji se kombinují společně světlé a tmavé tóny, kdy vznikají opravdu velmi zajímavé variace, což jde ostatně vidět i na skříních z kolekce Sandra, Oliwier nebo Storm. Stačí si prohlédnout náš katalog skříní a přesvědčíte se, že budete mít z čeho vybírat. Nabídnout vám můžeme skříně s posuvnými dveřmi, jejichž součástí je zároveň i zrcadlo, jak je tomu u skříní z kolekce Dome nebo Alaska. Tato příjemná vychytávka šetří místo a opticky zvětšuje prostor v ložnici. Není třeba se tedy obávat takovou skříň pořídit do menší místnosti. Nemusí se jednat pouze o ložnici, vhodným místem pro šatní skříň bude také chodba.

Šatní skříně do moderně zařízené ložnice hledejte například v kolekci Slive. Její univerzálnost a dekorativní přední část zaujme hned na první pohled. Skříň je velmi prostorná, takže do ní uložíte opravdu hodně oblečení. Součástí skříně Slive jsou police i tyč na ramínka.

Jestliže si vybíráte nábytek do předsíně, rozhodně stojí za zvážení koupit praktické skříně s posuvnými dveřmi. Mají hned několik výhod, z nichž nejdůležitější je určitě to, že šetří místo. Díky posouvání dveří totiž nemusíte řešit prostor před skříní, takže se hodí i do úzkých chodeb, v nichž není příliš místa.

Moderní charakter předsíně

Nabídka skříní s posuvnými dveřmi, které byste si mohli koupit do předsíně, je v našem internetovém obchodě poměrně široká. Dbáme na moderní charakter nábytku, takže do našeho sortimentu vybíráme takový nábytek, který splňuje vysoké nároky zákazníků. Z estetického i užitného hlediska je naše nabídka taková, že může uspokojit každého.

Co se barevnosti dekoru týká, najdete u nás skříně ve světlých i tmavých odstínech. I moderní bílá barva je zastoupena hned několika typy skříní. Aktuální nabídka je doplněna skříněmi s posuvnými dveřmi, které disponují i zrcadly. Tím většinou odpadá jejich dodatečný výběr.

Dub sonoma jako oblíbený dekor

Mezi oblíbené dekory patří dub sonoma. Jedná se o světlý vzor, který můžete umístit i v prostoru, jenž nemá dostatek přirozeného světla. Světlá skříň předsíň rozjasní a opticky zvětší. Vhodně zvolenými doplňky docílíte příjemného vzhledu, v němž se budete dobře cítit. Dezén sodoma patří v současné době k nejoblíbenějším, takže není vůbec problém v podobném stylu pořídit i ostatní předsíňový nábytek. Dokonalost totiž tkví v tom, jak se vám podaří sjednostit celkový dojem z předsíně. Máte-li nábytek ve stejném odstínu, pak stačí několika málo doplňky vykouzlit v předsíni báječnou atmosféru, která vás přivítá, kdykoliv do ní vstoupíte.

Na prvním dojmu záleží

Předsíň je také prvním místem, které uvidí vaši hosté, když k vám přijdou na návštěvu. Proto je třeba předsíň zařizovat s citem i s ohledem na ostatní zařízení bytu. Nemusíte se bát být i poněkud extravagantní, pokud máte rádi moderní styl zařízení. I tímto směrem přemýšlíme v našem internetovém obchodě a nabízíme skříně s posuvnými dveřmi se zajímavými detaily. Jedním z nich je například zrcadlo, které je součástí dveří. Atraktivní prvek opticky zvětšuje místnost, zároveň se jedná o ryze praktickou věc, kterou ocení každý, kdo do předsíně vstoupí.

Praktické a rychlé otevírání dveří

Pojezdy posuvných dveří jsou lehké a kvalitní a díky nim se dveře skříní velice snadno otevírají. Stačí jeden pohyb rukou a otevře se před vámi prostor skříně. Stejně rychle dveře opět zavřete. Skříně s posuvnými dveřmi jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Možná i proto, že s prostorem a jeho nedostatkem bojuje spousta lidí v úzkých chodbách sídlištních bytů. V nich opravdu není místo pro skříně s klasickým otevíráním dveří do místnosti. Přesto chtějí i oni mít v předsíni nábytek, s nímž budou spokojeni a který se jim bude líbit.

Odolné laminované desky

Co se materiálů týká, můžeme vám nabídnou nábytek z laminovaných desek. Je to materiál, který patří k těm odolným a snadno se udržujícím. To je dost podstatné, protože v předsíni je obvykle zvýšený pohyb osob a nábytek by kvůli tomu mohl trpět. Laminovanou desku přejedete kouskem látky s čisticím prostředkem a máte téměř uklizeno. Tento materiál je odolný i vůči mechanickému působení. Není divu, že se z něho v současné době vyrábí prakticky všechny druhy nábytku, včetně skříní s posuvnými dveřmi. 
 
/skrine-s-posuvnymi-dvermi-c-1087.html