Regály

nalezených výrobků: 282
   1    z    10   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

130cm     80cm     46cm    
5019 Kč
45cm     190cm     40cm    
3343 Kč
70cm     200cm     42cm    
7621 Kč
57cm     126,5cm     46cm    
3177 Kč
32cm     159cm     25cm    
1629 Kč
70cm     200cm     42cm    
7621 Kč
30cm     110cm     35cm    
1379 Kč
49,5cm     197cm     44cm    
3133 Kč
32cm     159cm     25cm    
1426 Kč
30cm     110cm     35cm    
1426 Kč
97cm     128cm     44cm    
4460 Kč
Transport gratis
60cm     224cm     50,5cm    
5766 Kč
45cm     190cm     40cm    
3617 Kč
43cm     193cm     40cm    
3067 Kč
Transport gratis
80cm     212cm     35cm    
3939 Kč
Transport gratis
35cm     212cm     35cm    
2159 Kč
Transport gratis
80cm     212cm     35cm    
4109 Kč
55cm     202,8cm     46,2cm    
5910 Kč
55cm     202cm     42cm    
3684 Kč

   1    z    10   
výsledků na stránku:
V běžné domácnosti se v průběhu života nakupí celá řada předmětů, které je nutné ukladnit, aby bylo v bytě zachován pořádek. Někdo je knihomol a jeho oblíbenou činnosti je čtení knih. Mimo jiné si je také pravidelně nakupuje, což vyžaduje mít doma k dispozici spoustu volného místa. Jak ho získat? Jednoduše - nákupem regálu na knihy, který patří mezi nejběžnější a také nejoblíbenější kusy nábytku už řadu let. Internetový obchod Nábytek Bogart myslí i vás a vaše sbírky, proto má ve svém sortimentu celou řadu různých regálů, abyste si mohli vybrat ten pravý.

Policový regál je nejpraktičtější

Jednoduchým řešením,jak získat více úložného prostoru v bytě, je zakoupit policový regál. Nemívá žádná dvířka a je ideální pro ukladnění knih, různých předmětů, vaší sbírky a podobně. Velmi často se nachází také v domácích kancelářích, pokud pracujete v rámci home office. Za takové situace potřebujete mít k dispozici dostatek místa pro uložení různých dokumentů v šanonech nebo odborných knih.

Policový regál ovšem využijete i v dětském pokoji, do něhož můžete uschovat dětské hračky a jiné nezbytnosti. Tyto regály se prodávají také v rohové verzi. Rohový regál šetří místo v bytě, protože využívá každý prostor. Ostatně proč nechat zahálet právě roh místnosti, když do něho můžeme postavit rohový regál v atraktivním designu? Nejen že získáte úložné místo navíc, ještě dodáte prostoru na atraktivitě.

Bílý regál je trendy

Mezi zákazníky je v současné době velmi oblíbený bílý nábytek. Vypadá luxusně sám o sobě nebo i v kombinaci jiných barev. Nejvíce se bílá kombinuje s černou barvou nebo s dekorem dřeva. Pokud však chcete čistě bílý regál, není problém takový koupit.

Nabídka sortimentu na trhu je celkem bohatá, takže může uspokojit nároky každého zákazníka, i toho náročného, který hledá kvalitní materiály a originální design a vyšší cena pro něho není překážkou. Bílý regál se hodí do obývacího pokoje, své uplatnění však najde také v ložnici nebo v dětském pokoji. Regály se vyrábějí jako prosté policové, nebo v kombinaci se zásuvkami či dvířky.

Dřevěný regál je klasikou

Upřednostňujete-li kvalitu, pak si určitě do svého bytu vybíráte nábytek z masivu, který se vyznačuje dlouhou životností. Díky použitému přírodnímu dřevu je dřevěný regál výrazně odolnější než jiné regály. Je-li vyrobený z borovicového či smrkového dřeva, hodí se hlavně do rustikálně laděných bytů nebo na chalupy a chaty. V současné době je velmi oblíbená barva wenge, tedy výrazně tmavá, jež najde uplatnění ve větších místnostech s dostatkem přirozeného světla. V nabídce internetového obchodu Nábytek Bogart najdete dřevěné regály v různých vzorech.

Regál na víno

Patří bílé nebo červené víno mezi vaše oblíbené nápoje ve chvílích pohody a odpočinku? A protože jste labužnici, tak se nespokojíte jen tak s obyčejným vínem, protože dáváte přednost kvalitě? Určitě ve svých domácích zásobách máte několik pečlivě vybíraných lahví tohoto lahodného moku. A protože i vinné láhve je třeba mít někde uložené, pak k tomuto účelu nejlépe poslouží regál na víno. Jedná se o speciální skříňku do kuchyně nebo komory s policemi na víno. Jen tak budete mít ve všem dokonalý pořádek a přehled o své zásobě, kterou pak můžete pravidelně doplňovat. 
 
V jídelně se vám hlavně musí pohodlně sedět u stolu. To je základ pro správné stolování. V ní budete trávit čas ve společnosti své rodiny nebo přátel, u chutného jídla i dobrého pití. I když je jídelní komplet v podobě jídelního stolu a židlí asi tím nejdůležitějším nábytkem v místnosti, stejně ji musíte vybavit ještě dalšími skříněmi, komodami nebo regály, které zbývající prostor vyplní a zabydlí.

Regály do jídelny určitě patří

Možná vám zůstalo v jídelně prázdné místo, které by si zasloužilo být zařízené nějakým kouskem hezkého nábytku. Úložných prostor není totiž nikdy dost, během života člověk nashromáždí spoustu věcí a ty je třeba někde uschovat. Regály do jídelny jsou přímo ideálním nábytkem pro uskladnění nezbytností, jež souvisejí s chodem domácnosti v oblasti stravování. Uložit do nich lze tedy příbory, látkové ubrusy i prostírání, a to nejlépe v prostorných šuplících, které jsou pro tento případ nejlepší. Pojezdy šuplíků jsou na kovových kolejničkách, díky čemuž se hladce otevírají a zavírají. Kromě toho bývají šuplíky vybavené tichým dovíráním.

Vybíráme regály do jídelny

Rozhodujete-li se, jaký regál do vaší jídelny vybrat, asi bude nejvhodnější takový, který bude ladit s dalším nábytkem. Nemusí se vždy jednat o stejný odstín dekoru, klidně můžete koupit i takový regál, který se bude lišit, a jeho odstín bude o tón světlejší, nebo tmavší. Důležité je zachovat stejný styl nábytku. A samozřejmě, že hodně také záleží na ostatních doplňcích, které interiér sjednotí. V současné době jsou moderní kombinace několika barev, takže v nabídce například najdete bílo-černý regál, regál v kombinaci hnědé a černé barvy nebo regály jednobarevné v odstínech hnědé barvy od světlejších tónů po ty tmavší.

Kvalitní materiály a moderní design

Regály do jídelny jsou převážně vyšší a mohou mít otevřené police, šuplíky, nebo police schované za plnými dvířky. Pokud se vám líbí mít regálové police osvětlené LED světly, je možné si přímo v objednávce tento požadavek zadat. LED osvětlení působí v místnosti příjemně a navozuje útulnou atmosféru, v níž se můžete dobře cítit. A o to jde – mít svůj byt zařízený tak, aby se vám v něm hezky žilo.

Regál do jídelny: masiv, nebo lamino

Regály, které nabízíme v internetovém obchodě Nábytek Bogart, jsou moderní se zajímavým designem. Na jejich výrobu byly použité kvalitní materiály, ať už se jedná o masiv v podobě litého dubového dřeva nebo laminované MDF desky. V některých případech je na nábytku do jídelny použita kombinace obou dvou materiálů. Díky tomu můžete pořídit regál do jídelny levně, je-li například přední část nábytku z masivu a ostatní prvky z lamina, jako tomu je u regálu Vievien 13. Ušlechtilý dub v barvě tmavého koňaku je kombinován černou matnou barvou lamina – výsledný dojem vypadá více než dobře. Moderní design regálu ho předurčuje pořídit do moderní jídelny s dostatkem přirozeného světla, v níž regál vynikne. Výhodou regálu Vievien je jeho dlouhá životnost a bezpečnost, nemusíte se tedy bát ho do jídelny pořídit.

I když ústředním nábytkem každé kanceláře je psací stůl a nezbytná židle na kolečkách, bez kancelářských regálů se místnost také neobejde. Jsou důležité pro uložení všech potřebných dokumentů, s nimiž se pracuje. Regály musejí být hlavně dostatečně prostorné a pevné, aby bylo v nich místo také pro nezbytnou výbavu každé kanceláře, kterou jsou šanony.

Praktické regály do každé kanceláře

Kancelářské regály jsou většinou vysoké, a buď úzké, nebo širší skříně s policemi. Ty mohou být otevřené, ale také schované za dvířky, které jsou poněkud praktičtější, protože se do nich tolik nepráší. Na druhou stranu, jestliže pracovník potřebuje mít své dokumenty ihned po ruce, je výhodnější je uložit do otevřených polic.

Aby byla kancelář zařízena ergonomicky, je nutné popřemýšlet nad rozložením jednotlivých kusů nábytku. Cílem je takové uspořádání, aby co nejlépe vyhovovalo pracovním podmínkám a výkonnostním možnostem zaměstnance. Z tohoto důvodu jsou na současném trhu v kamenných prodejnách i internetových obchodech k dostání kancelářské regály různých rozměrů a vybavení.

V sortimentu našeho obchodu najdete vedle policových regálů také regály se šuplíky. I ony jsou v kanceláři potřebné – třeba pro uložení právě rozdělané práce, na kancelářské potřeby a podobně.

Rohové regály

Některé regály mají vysoké police, jiné disponují naopak s užšími, protože každá se hodí pro uložení něčeho jiného. Stejně tak by měla být zařízená i samotná kancelář, kde by se mělo najít místo třeba i pro rohový regál. Ten pracuje s prázdným místem v rohu místnosti, které by jinak zůstalo prázdné. To je samozřejmě škoda v případě, když je kancelář menších rozměrů. Pak je vhodné využít účelně každý prostor tak, aby kancelář poskytovala příjemné pracovní prostředí, v němž se bude zaměstnanci dobře pracovat.

Policové regály

Nabídka policových regálů v internetovém obchodě Nábytek Bogart je poměrně pestrá. Vsadili jsme na různorodost, protože takové jsou i zájmy našich zákazníků. V současné době je velmi oblíbený nábytek v kombinaci dvou barev – světlejší a tmavé. Proto i u nás najdete kancelářské regály, které jsou vyrobené ze dvou barevně odlišných dekorů. Velmi často se používá světlý dub sonoma v kombinaci s tmavým odstínem. Protiklad tmavé a světlé barvy vypadá velice dobře v každé kanceláři.

Dřevěné regály

Na výrobu regálů se v současné době velmi často používají laminované desky z dřevotřísky s prvotřídními ABS hranami. Jedná s o materiál kvalitní, praktický, pevný a zároveň odolný. Dobře se udržuje v čistotě a snese poměrně velké zatížení, takže z něho vyrobeného regály je možné zatížit i těžkými šanony. Cenově patří tyto regály k těm levnějším.

Pokud je však vaše kancelář hlavně reprezentativní a zakládáte si na jejím perfektním vzhledu, určitě dáte spíše přednost dražšímu dřevěnému regálu z masivu. Přírodní dřevo je krásný materiál s kresbou, kterou vykouzlila sama příroda. Pro konečnou povrchovou úpravu masivu se často používá voskování pomocí kvalitních vosků v různých barevných odstínech hnědé.
/regaly-c-1065.html