Toaletní stolky

nalezených výrobků: 68
   1    z    3   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

94cm     140cm     43cm    
2883 Kč
104cm     118cm     48cm    
5647 Kč
AKCE
10
120cm     144cm     60cm    
5634 Kč
7045 Kč
104cm     76cm     42cm    
3781 Kč
Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
6250 Kč
AKCE
10
120cm     80cm     60cm    
2935 Kč
3664 Kč
Transport gratis
100cm     82cm     41cm    
6250 Kč
AKCE
10
120cm     144cm     60cm    
5634 Kč
7045 Kč
AKCE
10
120cm     80cm     60cm    
2935 Kč
3664 Kč
NOVINKA
80cm     140cm     40cm    
3272 Kč
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA

   1    z    3   
výsledků na stránku:
Ryze ženský prvek vnáší do ložnice toaletní stolek. Je to výsadní místo pro něžnější část manželského nebo partnerského páru, která ho využívá ke svému krášlení. Každá žena se chce líbit, a to nejen sama sobě. Toaletní stolek jí k tomu nabízí vhodný prostor, zvláště je-li součástí stolku také pohodlná židle. Máte-li proto ve své ložnici dostatek místa, určitě tento kus nábytku nezatracujte. Dodá ložnici její typický charakter a většinou se také stává výraznou dominantou, kterou hned tak nepřehlédnete.

Různé varianty toaletních stolků

Toaletní stolek může nabývat různých podob. Většinou sestává z desky a úložných šuplíků, často nechybí ani zrcadlo. Takto je toaletní stůl kompletní. Zrcadlo však nebývá jeho pravidelnou součástí, někdy si žena vystačí pouze s prostorem pro svoje kosmetické potřeby. Zajímavě vypadá například čalouněný toaletní stolek. Působí velice jemně, navíc je možné si vybrat hned z několika barev čalounění, a tak ho přizpůsobit stávajícímu nábytku v ložnici.

Eko-kůže: zajímavý materiál i pro toaletní stolky

V současné době je moderní eko-kůže. Najdete ji na nábytku obývacího pokoje, vyrábějí se z ní luxusní manželské postele a také toaletní stolky. Tento trend se hodí do moderně pojatých ložnic, a to hlavně tehdy, je-li stolek v atraktivní bílé barvě. Ta ostatně patří mezi hit dneška - bílá barva prostě všemu vévodí. A není se čemu divit. Je elegantní, dovede být jemná i něžná a snadno s ní zkombinujete ostatní barvy tak, aby byl výsledný dojem co nejlepší. Chcete-li mít ve své ložnici nádech luxusu, volte kvalitní eko-kůži.

Levné toaletní stolky

Nabídka internetového obchodu Nábytek Bogart je dostatečně bohatá, takže určitě si z ní vyberete a pořídíte i toaletní stolek levně. K jeho výrobě je většinou použitá laminovaná dřevotříska se zajímavými dekory, které napodobují vzhled přírodního dřeva. Výhodou takového toaletního stolku je jeho snadná údržba, při níž vám bude stačit kousek látky a vhodný čisticí prostředek, aby se toaletní stolek opět leskl čistotou. Většinou je vhodné používat také antistatický sprej proti prachu, čímž částečně omezíte jeho usedání na plochu nábytku. I levný toaletní stolek se může stát ozdobou vaší ložnice.

Romantická ložnice

Moderní ložnice si vystačí s jednoduchými tvary nábytku bez zbytečných ozdob. Pokud však dáváte přednost romantickému stylu a v tomto duchu máte zařízenou celou ložnici, pak i toaletní stolek by měl splňovat stejná kritéria. Podívejte se proto na nabídku obchodu Nábytek Bogart, určitě si v ní vyberete přesně ten svůj toaletní stůl do vaší ložnice, abyste si mohli zařídit osobní kosmetický koutek.

Toaletní stolky z masivu

Velmi pěkně a stylově vypadá také toaletní stolek z ohýbaného dřeva v tmavě hnědém provedení v kombinaci se světle hnědou barvou. Dáváte-li přednost přírodním materiálům a rádi si za věc připlatíte, pak Nábytek Bogart má pro vás toaletní stolky z masivu - například v odstínu dubu rustikál. Moderní viditelná kresba dřeva zaujme na první pohled. Určitě oceníte tiché dovírání dvířek i šuplíků.
/toaletni-stolky-c-1090.html