Postele vyvýšené

nalezených výrobků: 13
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

AKCE
10
187cm     200cm     87cm    
5587 Kč
6377 Kč
Barevný odstín : Lakovaná borovice
Rozměry pro matrace : 80 x 200 cm
AKCE
10
187cm     200cm     87cm    
5379 Kč
6169 Kč
Barevný odstín : Lakovaná borovice
Rozměry pro matrace : 80 x 180 cm
AKCE
187cm     200cm     87cm    
5250 Kč
6040 Kč
AKCE
10
187cm     200cm     87cm    
7249 Kč
8319 Kč
Barevný odstín : Lakovaná borovice
Rozměry pro matrace : 80 x 180 cm
AKCE
10
187cm     200cm     87cm    
8181 Kč
9251 Kč
Barevný odstín : Bílá
Rozměry pro matrace : 80 x 180 cm
AKCE
10
187cm     200cm     87cm    
7457 Kč
8527 Kč
Barevný odstín : Lakovaná borovice
Rozměry pro matrace : 80 x 200 cm
AKCE
187cm     200cm     87cm    
7120 Kč
8190 Kč
187cm     122cm     87cm    
6940 Kč
187cm     134cm     87cm    
5850 Kč
187cm     120cm     87cm    
5390 Kč
187cm     123cm     87cm    
5620 Kč

   1    z    1   
výsledků na stránku:

Dětské vyvýšené postele - hit přímo z časopisů o interiérovém designu

Ačkoliv na trhu jsou už dlouhou dobu zajímavá nábytková řešení, například vyvýšené postele, teprve teď se stály skutečnou senzací. Především díky mimořádné funkčnosti, která Vám umožní vybavit i velmi malý dětský pokoj. Také děti budou velmi potěšená tímto nábytkem.
 
Vyvýšená postel jím umožňuje nejen efektivní odpočinek, ale také skvělou zábavu! Díky vyvýšené posteli dítě bude mít svůj vlastní koutek, který se během zábavy může stát úkrytem nebo tajnou základnou. A proto se interiéroví architekti velmi často rozhodnou použít tento prvek při navrhování bytů. Samozřejmě, vše s výslovným souhlasem rodičů, kteří si uvědomují, že výběr správné dětské postele je velmi důležitý. Vyvýšená postel je jedním z nejzajímavějších řešení!

Patrová vyvýšená postel  - výběr je obrovský

Existuje mnoho typů vyvýšených postelí. Při vytváření nábytku pro děti výrobci obvykle navrhují tři barevné varianty:
 
  • vyvýšená postel pro děti - v rozmanitých barvách, často zdobená postavičkami z oblíbených pohádek, zvířat a květin; vyrobena tak, aby ji malé dítě používalo s radostí;
  • vyvýšená postel pro holku - dominují bílé, béžové a pastelové barvy; ochotně vybíraná holkami, které mají víc než šest let a začínají věnovat  pozornosti své vlastní identitě;
  • vyvýšená postel pro chlapce - obvykle v barvách šedé, černé, hnědé nebo tmavě modré; stejně jako dívky, i chlapci ve věku nad šest let se silně ztotožňují se svým pohlavím a chtějí ho zdůraznit na každém kroku.
 
Patrové vyvýšené postele budou děti přitahovat, zejména když budou mít vliv na proces nákupu. Samozřejmě, jako odpovědný rodič budeš dělat některá rozhodnutí sám. Avšak pokud dáte svému dítěti na výběr, určitě bude s nábytkem víc spokojené. Kromě barev se patrová vyvýšená postel bude lišit také materiálem, ze kterého byla vyrobena:
  • dřevěná vyvýšená postel pro děti je standardní řešení, její konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva; někdy je natřena pouze čirým lakem, ale častěji je pokryta nějakou barvou;
  • kovová vyvýšená postel pro děti je obvykle stabilnějším řešením, která vydrží mnohem větší zátěž; funguje to zvláště dobře u dětí, které rychle přibírají na váze.

Patrová vyvýšená postel - a co je pod ní?

Vyvýšená postel pro děti by měla být především funkční. Z tohoto důvodu je na trhu k dispozici mnoho různých architektonických řešení, ze kterých si můžete vybrat to, které bude pro Vaše dítě nejpohodlnější. Můžete si vybrat z následujících řešení:
 
  • stůl + patrová postel - postel je nahoře a pod ní místo, kde dítě může rozvíjet své malířské schopnosti nebo cvičit psaní prvních písmen;
  • skříňky + postel pro děti - postel je také pod stropem, ale do celého prostoru pod matrací jsou vestavěny šuplíky a police; díky tomu můžete do nich snadno vložit dětské hračky a oblečení;
  • prázdný prostor + postel - postel je nad prostorem, který si mohou rodiče volně uspořádat; například můžete tam dát krabice s věcmi Vašeho dítěte nebo pro ně vytvořit hřiště.

Výhody vyvýšených postelí

Vyvýšené postele mají mnoho výhod, ale nejdůležitější z nich je jejich funkčnost. Na relativně malou plochu se vejdou všechny potřebné předměty, které dítěti poskytnou jeho vlastní prostor. Taková řešení budou fungovat především u lidí, kteří bydlí ve studiích nebo malých bytech. Když je každý metr čtvereční důležitý, stojí za to vybrat vyvýšenou dětskou postel. Vyvýšená postel ušetří hodně místa, které určitě můžete zařídit jiným způsobem.
 
Velkou výhodou tohoto typu nábytku je skutečnost, že taková řešení děti zbožňují. Děti s nimi zacházejí jako s místem na hraní. Vyvýšená postel pro holku a chlapce jim poskytne spoustu vjemů a nápadů pro kreativní trávení času. Díky tomu také Vy rodiče získáte víc času pro sebe. Umožní Vám to odpočinek a relaxaci. Jaké ještě další výhody má tato dětská postel? Vyvýšená postel nechá pod sebou hodně prostoru. Možná si tam zařídíte svůj čtenářský koutek? Nebo si dáte pohodlný taburet? Určitě najdete zajímavý nápad na uspořádaní tohoto prostoru. Vyvýšená postel pro děti může být také rájem pro dospělé!

Bezpečné vyvýšené postele

Všechny výhody vyvýšené postelí Vás pravděpodobně nepřesvědčí, abyste si jej koupili, pokud si nemůžete být jisti, že Vaše dítě bude stoprocentně bezpečné. Matrace umístěné ve výšce se mohou zdát jako jednoduchý recept na problémy. Zvláště pokud tam vyleze malé batole. Naprostý omyl! Bezpečná vyvýšená postel je stabilní. Ani v okamžiku nejbláznivějších pohybů dítěte se nepohybuje.
 
Příčky mají správnou výšku, aby dítě během spánku nevypadlo. A také během každodenní zábavy! Důležitý je také žebřík. Ten musí odolat odporu nohou, když dítě bude sestupovat a vcházet na postel.  Vyvýšená postel je často také vybavena protiskluzovými materiály. Zabraňují nebezpečným pádům během rychlých a intenzivních pohybů dítěte.

Jak si vybrat vyvýšené postele?

Při nákupu vyvýšené postele stojí za to se zeptat na názor Vašeho dítěte. Pokud jim dáte na výběr, kus nábytku rádi použijí. Měli byste také věnovat pozornost přípustnému zatížení konstrukce. Zvláště pokud hledáte něco pro starší dítě. Pamatujte, že velikost je důležitá! Pokud žijete v domě s nízkými stropy, ujistěte se, že vyvýšená postel je nejméně 90 cm od stropu. To dítěti poskytne svobodu při používání nábytku a správný prostor.
 
/postele-vyvysene-c-1285.html