Popis výrobku

Hledáte dokonalou rohovou sedací soupravu, která by byla nejen stylová, ale také funkční? Seznamte se s naším produktem - Rohová sedací souprava Vebra s funkcí spaní pravá strana - béžový szenil Perfect Harmony 04.

Tato sedací souprava je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat moderní design s praktickými funkcemi. Béžový szenil Perfect Harmony 04 dodává nábytku elegantní a sofistikovaný vzhled, který se snadno hodí do jakéhokoli interiéru. Rohový design zase umožňuje efektivní využití prostoru v místnosti.

Souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují její dlouhou životnost. Korpus je vyroben z borovicového dřeva, konstrukce je z dřevotřísky a nožičky jsou z umělé hmoty. Sedák je vyplněn polyuretanovou pěnou T25, která zajišťuje optimální komfort při sezení.

Navíc, tato sedací souprava má také funkci spaní a úložný prostor. Rozměry 288 x 90 x 176 cm umožňují pohodlné spaní a dostatek místa pro uložení polštářů, dek a dalších věcí. Montáž je snadná díky balení, které obsahuje vše potřebné. S touto sedací soupravou získáte nejen krásný kus nábytku, ale také praktického pomocníka pro váš domov.

Vlastnosti produktu:

  • Prostorný rozměr → Rohová sedací souprava Vebra je ideální pro velké rodiny nebo pro ty, kteří rádi hostí. Její šířka 288 cm a hloubka 176 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné sezení pro všechny. Navíc, s výškou sedadla 44 cm, je ideální pro dlouhodobé sezení nebo relaxaci.
  • Funkce spaní → Tato sedací souprava není jen pro sezení! S hloubkou spací plochy 215 cm, rohová sedací souprava Vebra se snadno přemění na pohodlné lůžko pro hosty nebo pro lenošení o víkendu.
  • Úložný prostor → Kromě své funkčnosti a pohodlí, tato sedací souprava také nabízí praktický úložný prostor. Skříňka je ideální pro ukládání polštářů, dek, ovladačů nebo cokoli jiného, co chcete mít po ruce, ale mimo dohled.
  • Kvalitní materiály → Tato sedací souprava je vyrobena z kvalitních materiálů, včetně borovicového korpusu a polyuretanové pěny T25 v sedáku, což zaručuje dlouhou životnost a pohodlí. Navíc, umělé nožičky a dřevotřísková konstrukce zajišťují stabilitu a odolnost.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 288 cm,

  • výška: 90 cm,

  • hloubka: 176 cm,

  • Spací plocha: 145 x 215 cm,

  • Výška sedu: 44 cm,

Více parametrů

Typ sedací soupravy

L

pravostranný

Materiál čalounění

Skupina

žinylka

Kolor

beżowy

Typ

Perfect Harmony 04

Provedení

Konstrukce

dřevotříska

sedák

polyuretanová pěna T25

Další informace
Objevte vynikající pohodlí a odolnost s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T25. Díky své speciální struktuře se polyuretanová pěna T25 dokonale přizpůsobí tvaru Vašeho těla, poskytne optimální oporu a správnou měkkost. Navíc je trvanlivá a odolná vůči deformaci, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Pokud si vyberete nábytek do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T25, investujete do spolehlivé kvality a dlouhotrvajícího pohodlí. Přijďte si vyzkoušet dokonalé pohodlí, které si přejete a zasloužíte. Váš odpočinek a spokojenost jsou pro nás prioritou.

sedák

polyuretanová pěna T30

Další informace
Objevte dokonalou kombinaci pohodlí a odolnosti s nábytkem do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30. Polyuretanová pěna T30 je vysoce kvalitní materiál, který nabízí bezkonkurenční pružnost a pohodlí. Kromě toho se polyuretanová pěna T30 vyznačuje vynikající odolností, což znamená, že Vám nábytek bude sloužit po mnoho let. Nedeformuje se a neztrácí své vlastnosti, což zajišťuje dlouhodobé používání bez ztráty komfortu. Výběrem nábytku do obývacího pokoje se sedákem z polyuretanové pěny T30 investujete do pohodlí, trvanlivosti a kvality.

sedák

čalounické popruhy

Další informace
Čalounické popruhy jsou pásy pružného materiálu, které jsou strategicky umístěny v čalounění sedadla. Jejich hlavní výhodou je, že zajišťují dostatečné napětí a pružnost, což se projevuje trvalou podporou těla. Zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti uživatele na celou plochu sedadla, čímž eliminují tlak na jednotlivé body. Popruhy čalounění také přispívají k odolnosti sedadla. Díky nim si nábytek zachovává svou původní podobu po mnoho let. Čalounické pásy zabraňují deformaci a poskytují dlouhodobou oporu a pohodlí.

sedák

vatelín

Další informace
Objevte jedinečné pohodlí a útulnost díky sedací soupravě do obývacího pokoje s vatelínem. Vatelín je druh výplňového materiálu, který se používá v čalouněném nábytku, včetně sedáků nábytku do obývacího pokoje. Jedná se o vláknitý materiál, obvykle vyrobený z polyesteru nebo směsi různých vláken, který má za úkol poskytnout sedačce měkkost, pohodlí a objem. Naše výplň poskytuje měkkost a pohodlí, po kterém toužíte po dlouhém dni. Naše sedací souprava z vatelínových vláken je navíc nejen výjimečně měkká, ale také trvanlivá a odolná proti oděru, což znamená, že Vám vydrží po mnoho let.

nožičky

umělá hmota

Další informace
Objevte revoluční řešení pro svůj interiér - nábytek s plastovými nohami. Naše nohy poskytují nejen estetický vzhled, ale také mnoho výhod. Zaprvé, jejich lehká konstrukce usnadňuje přemisťování nábytku, což je užitečné zejména při úklidu nebo přestavování. Za druhé, umělá hmota je odolná vůči vlhkosti a skvrnám, takže se nohy snadno čistí. Nemusíte se obávat ani o trvanlivost - naše nohy jsou pevné, stabilní a odolné proti poškození.

Korpus

borovice

Korpus

překližka

Rozkládání

ano

DL

Úložný prostor

ano

skříňka

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

48 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

100 cm x 176 cm x 42 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

49 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

104 cm x 169 cm x 42 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

25 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

45 cm x 63 cm x 124 cm

Hodnocení zákazníků

/rohova-sedaci-souprava-vebra-s-funkci-spani-prava-strana---bezovy-szenil-perfect-harmony-04-p-158989-1634-1634.html