Popis výrobku

Moderní toaletní stolek Hollywood s osvětlením - bílý - Halmar

Snem každé ženy je mít svůj vlastní koutek, kde může v klidu relaxovat. Vytvořte si ho s toaletním stolkem Hollywood!
 
Velmi si vážíte chvilky odpočinku, které si v každodenním shonu dokážete ukrást? Poskytněte si dokonalé místo, kde si můžete dopřát každodenní kosmetické rituály. Toaletní stolek Hollywood Vám zaručí potřebný prostor. Díky bílé barvě se hodí do mnoha prostředí. Představte si tento krásný kus nábytku v pohodlí své ložnice.
 
Toaletní stolek je vybaven dvěma zásuvkami. Skvěle se hodí na kosmetiku nebo šperky. Do široké horní části se vejde organizér na štětce, lahvičky s parfémy nebo další kosmetické pomůcky. Nesmíme zapomenout na hlavní prvek toaletního stolku — zrcadlo. Je obklopen LED osvětlením, které Vám usnadní každodenní kosmetické úkony.
 
Nábytek je celý vyroben z laminované nábytkové desky. Čela zásuvek bez úchytek vypadají elegantně a úhledně. Do jejich vnitřního prostoru se lze dostat pomocí sníženého čela pod deskou. Pozornost věnovaná každému detailu a vysoce kvalitní materiály zajistí, že Vám toaletní stolek bude sloužit mnoho let.
 
Takže? Jste rozhodnuti?

Vlastnosti produktu:

 • moderní design
 • nadčasová forma
 • neutrální barevné provedení
 • 2 prostorné zásuvky s přihrádkami
 • LED osvětlení
 • nabídka pro vlastní montáž
 • nábytek dodávaný v balících

Provedení nábytku:

 • dýhovaná nábytková deska
 • LED osvětlení - 12 ks.
 • kovové válečkové pojezdy

Barevné provedení nábytku:

 • bílý
 

Rozměry a parametry

Rozměry

Více parametrů

barevné provedení

Barva korpusu

bílá

Barva korpusu

bílá

Provedení

Korpus

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska - jedinečné řešení pro Váš nábytek! Představte si odolnost, styl a snadnou údržbu v jednom. Laminovaná deska je materiál, který nejen dodává eleganci, ale také poskytuje výjimečnou odolnost. Její ochranná vrstva chrání před poškrábáním, skvrnami a poškozením, takže udrží váš nábytek ve vynikajícím stavu po dlouhá léta. A nejen to! Laminátová deska se snadno čistí - k odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík. Dostupnost různých vzorů, barev a textur vám navíc umožní sladit nábytek s vaším stylem a interiérem.

Přední část

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska je univerzální surovina, která dodává nábytku jedinečný vzhled a trvanlivost. Díky technologii laminace v sobě tato jedinečná deska spojuje estetiku a funkčnost. Její hladký povrch se snadno udržuje a je odolný proti poškrábání a skvrnám. To znamená, že přední strana vašeho nábytku bude vypadat skvěle po dlouhá léta. Laminátová deska také nabízí širokou škálu vzorů, barev a textur, což vám umožní přizpůsobit nábytek vašemu individuálnímu stylu.

Provedení

Zásuvkové pojezdy

válečkové pojezdy

Vybavení

Počet zásuvek

2

Osvětlení

Součástí je

LED

Montáž

Vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

30 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

100 cm x 8 cm x 71 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

2 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

43 cm x 14 cm x 19 cm

Hodnocení zákazníků

/toaletni-stolek-hollywood-s-osvetlenim---bila-p-50004-1072-1072.html