Gauče a rozkládací pohovky | nabytek-bogart.cz

Gauče a rozkládací pohovky

Když si položíme otázku, co to je ten gauč, tak si můžeme hned snadno odpovědět. Gauč nejčastěji najdeme v obývacím pokoji, jehož je nepostradatelnou součástí. Na gauči totiž sedíme i ležíme. Ano, gauč je vlastně široká pohovka. Většinou se na ni pohodlně vedle sebe usadí dvě i tři osoby. Gauč bývá polstrovaný a na bocích mívá opěrky na ruce pro lepší pohodlí. Pro potah gauče se volí buď látka, nebo kůže. Ta může být ekologická, tedy umělá. Jiný výraz pro gauč je také sofa, kanape či otoman. Všechna tato označení znamenají jediné - pohodlí a relaxaci v prostředí domova.

Gauče do každého bytu


 

Nábytek Bogart jde s dobou a slovo gauč mu není vůbec cizí. Pochopitelně i našim zákazníkům chceme nabídnout to nejlepší, co na trhu existuje. Naše gauče jsou praktickými bytovými doplňky. Na výběr je velké množství různých vzorů tak, aby se hodily do každého interiéru. Máme gauče ve světlých tónech v kombinaci s tóny tmavými. Velmi často samotný gauč doplňují pohodlné polštáře na opírání. Máte rádi barevné káro, nebo raději volíte jednobarevné varianty? I takové gauče máme skladem. Pro milovníky pestrých vzorů jsme připravili gauče z výrazných látek, které budou dominantou místnosti. Potahy polštářů bývají velmi často na zip. Můžete je tak jednoduše vysvléci a potah vyčistit.

Rozkládací gauč je praktickým doplňkem


 

Gauč je primárně určený k sezení a odpočinku. Současně však může fungovat i jako pohovka pro občasné přespání vašich hostů. V takovém případě je vhodné volit rozkládací gauč. Ten je totiž možné jedním tahem rozložit díky jednoduchému systému. Stejně rychle ho také složíte. Díky tomu získáte ideální místo k přespání až dvou osob. Některé rozkládací gauče mají plochu na spaní vyrobenou z bonelových pružin a na spací plochu se posouvají po pojezdech na kolečkách. Výhodou rozkládacích gaučů může být i úložný prostor na věci, které nutně zrovna nepotřebujete. Můžete do něho uschovat například sezónní oblečení ve vakuových obalech


Rohové gauče do menších prostorů


 

Praktickým se jeví také rohový gauč, který šetří místo v místnosti. Může být situován do písmene L nebo U. Takový rohový gauč v obývacím pokoji zcela nahradí sedací soupravu s křesly a vy nemusíte řešit nedostatek prostoru. Krásně se vyjímá rohový gauč z pravé kůže. Nejste-li jejím příznivcem, pak vybírejte gauče z látky nebo ekologické kůže, která je na první pohled od té pravé k nerozeznání. I čalouněné rohové gauče mají něco do sebe, pokud jsou vyrobené z potahu, který se barevně hodí do vašeho obývacího pokoje. Rohový gauč stačí doplnit vhodným konferenčním stolkem, aby byl výsledný dojem dokonalý.

 

Gauč na spaní


 

Gauč nejčastěji budete doma používat k pohodlnému sezení. Ovšem jeho druhou, neméně důležitou funkcí, je možnost spaní. Pro tento případ jsou gauče velmi příjemnou alternativou postelí pro občasné přespání. Ostatně asi to sami znáte ze situace, když se díváte na televizi a náhodou u nějakého málo zajímavého pořadu usnete. Gauče na spaní jsou také v nabídce internetového obchodu Nábytek Bogart.

 

Gauč lze pořídit i levně


 

Zatímco někdo se dívá po designových kouscích, za které zaplatí podstatně vyšší částku, další raději dá přednost levnějším variantám. A to z důvodu omezeného limitu svých dostupných finančních prostředků. Nakonec i gauč levně pořízený může vypadat velmi dobře, když zvolíte odpovídající bytové doplňky. Vše záleží na vkusu toho, kdo bude byt zařizovat. Levně můžete pořídit gauče rozkládací i ty s úložným prostorem nebo určené na spaní. Nábytek Bogart a jeho sortiment je vám k dispozici.

 


Jiné kategorie: 

více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 106