Služba výnos nábytku

Jako obchod s nábytkem a zároveň nadšenci online nakupování víme dobře, že nakupování nábytku online může být čistým potěšením téměř v každé fázi. Zároveň si uvědomujeme problém poslední etapy zakázky - tedy výnos nábytku do bytu. Zvláště když žijete ve vyšším patře a objednaný nábytek má významnou váhu a rozměry.

Kurýrní společnosti nejsou řešením problému. Na základě našich zkušeností víme naprosto dobře, že mnoho kurýrních společností nenabízí službu výnosu vůbec nebo ji nabízí v omezeném rozsahu (např. do určitého limitu kg). Kromě toho mohou být náklady na tyto služby velmi vysoké.

Chcete si objednat nábytek do svého bytu a obáváte se nedostatečné pomoci s výnosem?

Připravili jsme odpověď - naše služba výnos nábytku - není jen řešením problémů zákazníků, ale také krokem před konkurencí. Vzali jsme věci do vlastních rukou bez ohledu na rozmary kurýrních společností, druhů nábytku nebo počtu pater nabízíme komplexní službu s výnosem nebo jen pomoc s výnosem (v závislosti na volbě zákazníka).
 
Výběrem příslušné služby v košíku , si můžete být jisti, že váš nábytek bude nejen bezpečně doručen, ale také pečlivě vynesen do určené místnosti (bez ohledu na patro nebo možnost bez výtahu)