Houpací křesla | nabytek-bogart.cz

Houpací křesla

 

Možná že i vy máte houpací křesla spojená s představou příjemného a pohodového odpočinku po namáhavé práci a náročném dni. Houpání samo o sobě navozuje pohodovou atmosféru. Ostatně to přeci znáte u svých dětí - když jsou malé, milují pohupování v náruči i v kočárku a vydrží být klidné po dlouhou dobu. Některé při tom dokonce i usnou. Proč si tedy houpání nedopřát i v dospělosti? Zkuste si k tomu připravit šálek svého oblíbeného čaje nebo kávy, abyste si dokonale odpočinuli. Houpací křesla vám dopřejí tolik potřebnou relaxaci, abyste nabrali nové síly do další práce.

 

Elegantní styl relaxačních křesel z ohýbaného nábytku


 

V internetovém obchodě Nábytek Bogart pochopitelně myslíme na všechno, takže jsme pro vás připravili i zajímavou nabídku houpacích křesel ve světlých nebo tmavých tónech. Mezi našimi zákazníky jsou nejvíce oblíbené vzdušné vzory relaxačních křesel z ohýbaného dřeva. Jedná se o nestárnoucí klasiku, která se hodí do každého interiéru. Tato houpací křesla můžete pořídit jak do stylového moderního bytu, stejně tak do takového, kde dbáte na nadčasovou klasiku.

Houpací křeslo, které nestárne


 

Houpací křeslo z ohýbaného nábytku hned tak z módy nevyjde. Už na první pohled je velmi krásné. Ladné ohývané dřevo vypadá velice vzdušně a elegantně a celkově nábytek působí na první pohled příjemně. Relaxační křesla se sice vyrábějí také s polstrováním z kůže nebo textilu, ale celkově pak působí více masivněji a hodí se hlavně do větších a prosvětlených místností. V těch menších by vypadaly poměrně těžkopádně.

Houpací křesla z olše či ořechu


 

Naše houpací křesla, která máme v sortimentu v obchodě Nábytek Bogart, nabízíme v několika vzorech a barvách použitého dřeva. Oblíbená je hlavně světlejší olše a tmavší ořech. Tato relaxační křesla charakterizuje tradiční klasický design, pevná, odolná a důmyslná konstrukce z ohýbaného dřeva. Celková nosnost relaxačních křesel je až 120 kg, takže bez obav se na ně mohou posadit i prostorově výraznější osoby. Houpací křesla najdou své uplatnění nejen v domácnostech, na chatách či chalupách, ale také v prostředí hotelů nebo kaváren, kde budou zajímavou dominantou, již hosté určitě budou umět ocenit. Na houpací křeslo usedne většinou každý rád. I dospělý, který při houpání může v klidu relaxovat a pohroužit se do svých myšlenek.

 

Houpací křesla levně

 

S omezených finančním rozpočtem musíte většinou nábytek vybírat velmi pečlivě. Jednak je třeba dodržet limit peněz, který máte k dispozici, jednak musíte pohlídat také kvalitu výrobků. Houpací křesla levně pořídíte v internetovém obchodě Nábytek Bogart. Velmi zajímavě vypadá například houpací křeslo v kombinaci chromované oceli a syntetického ratanu ve světle hnědé barvě, který se výborně udržuje v čistotě. Toto houpací křeslo vychází z původního vzoru relaxačního křesla z ohýbaného dřeva, a navazuje tak na léty prověřenou klasiku. Inovativní a výrazné prvky – tedy chromování a umělý ratan – křeslo předurčují k použití v moderně vybavených interiérech bytů i komerčních prostorech – v kancelářích, hotelech a podobně.

 

 Jiné kategorie:

Pohovky - Gauče a rozkládací pohovky - Dětské pohovky - Rohové sedací soupravy - Křesla - Taburety - Komplety sedacích souprav
více zde >

upřesnit výsledky

Cena    od:    do:    
šířka Určit hodnotu
výška Určit hodnotu
hloubka Určit hodnotu
nalezených výrobků: 5