Kancelářské stoly | nabytek-bogart.cz

Kancelářské stoly

nalezených výrobků: 3
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

AKCE
180cm     72,5cm     80cm    
2520 Kč
2814 Kč
AKCE
200cm     72,5cm     80cm    
2676 Kč
2989 Kč
AKCE
160cm     72,5cm     80cm    
2354 Kč
2621 Kč

   1    z    1   
výsledků na stránku:

Ústředním bodem kanceláře je většinou kancelářský stůl, u něhož se odehrává hlavní část pracovní činnosti zaměstnance. Není proto divu, že by jeho výběru měla být věnována náležitá pozornost. Na něm totiž záleží, jak se bude zaměstnanec v kanceláři cítit a jak se mu bude pracovat. Podcenit tento výběr se moc nedoporučuje. Malý kancelářský stůl, u něhož se musí pracovník krčit, k pohodě v práci určitě nepřispěje. Naopak obří stůl, za nímž se zaměstnanec naopak ztrácí, také nebude právě výhra v loterii. Chce to najít optimální řešení, které určitě pro každou situaci existuje.

Kancelářské stoly rohové jsou praktickým řešením menších prostorů

 

Zajímavým a praktickým řešením menší kanceláře jsou rohové kancelářské stoly. Nabízejí totiž dostatek prostoru na poměrně velké ploše, kterou pracovní deska stolu disponuje. Kancelářský stůl by měl umět schovat kabeláž, která je nutná ke správnému fungování kancelářského vybavení – tedy tiskárny, faxu, telefonu a podobně. Pohled na kabely není zrovna estetický, takže když budou schované, kancelář bude vypadat hned lépe.


Nejběžnějším vybavením kanceláře je v současné době počítač, jehož součástí je monitor a klávesnice. Ty je třeba na kancelářském stole vhodně umístit. Kromě nich je však potřebné mít ještě na stole prostor k uložení rozpracovaných dokumentů, psacích potřeb nebo telefonu. Rohový stůl bývá poměrně prostorný a místa pro všechno jmenované mívá dostatek.

 

Bílý kancelářský stůl do moderní kanceláře

 

 

K elegantním barvám, které dodávají interiéru noblesu, patří hlavně bílá. Není proto divu, že se v současné době stává hlavní barvou v obývacích pokojích, ložnicích nebo v kuchyních. Kancelářské místnosti pochopitelně nezaostávají za tímto trendem a bílá barva vévodí i jim. A to se ani nemusí jednat o ordinaci lékaře či pracovnu jeho sestry. Bílý kancelářský stůl můžete ovšem také kombinovat s jinými barvami. Kombinace barev jsou v designu nábytku moderní, protože dávají vzniknout opravdu zajímavým bytovým doplňkům.


Nejčastěji se ke kombinování využívá protiklad světlých a tmavých tónů. Bílou například doplňuje její protipól černá, aby nakonec vytvořily designově povedený nábytek s nápadem. Zajímavě ovšem vypadají také různé odstíny hnědé barvy, jsou-li vzájemně zkombinované. Kdo dává přednost tmavým tónům, může vybírat z nábytku v tmavě hnědé barvě dekoru doplněné černou barvou.

Kde umístit kancelářský stůl – ke zdi, nebo do prostoru?

 

Přemýšlíte, jaké místo v kanceláři bude pro váš psací stůl nejlepší? Zdali ho postavit spíše ke zdi, nebo ho umístit do prostoru? Která varianta je lepší, záleží také na účelu kanceláře a její dispozici. Pochopitelně je také nutné respektovat dopad přirozeného světla na stůl, abyste si rukou při psaní nestínili. Psací stůl by tedy měl stát spíše čelem nebo bokem k oknu. Není vhodné umístit kancelářský stůl blízko ke zdroji tepla, například k radiátoru. Blízkost tepla způsobuje únavu a snižuje pozornost. Jak je vidět, i na umístění stolu v kanceláři se vztahují určité nároky, které je dobré respektovat, aby se v kanceláři dobře pracovalo.

 


/kancelarske-stoly-c-233-41.233.html