Kancelářské stoly | nabytek-bogart.cz

Kancelářské stoly

Ústředním bodem kanceláře je většinou kancelářský stůl, u něhož se odehrává hlavní část pracovní činnosti zaměstnance. Není proto divu, že by jeho výběru měla být věnována náležitá pozornost. Na něm totiž záleží, jak se bude zaměstnanec v kanceláři cítit a jak se mu bude pracovat. Podcenit tento výběr se moc nedoporučuje. Malý kancelářský stůl, u něhož se musí pracovník krčit, k pohodě v práci určitě nepřispěje. Naopak obří stůl, za nímž se zaměstnanec naopak ztrácí, také nebude právě výhra v loterii. Chce to najít optimální řešení, které určitě pro každou situaci existuje.

Kancelářské stoly rohové jsou praktickým řešením menších prostorů

 

Zajímavým a praktickým řešením menší kanceláře jsou rohové kancelářské stoly. Nabízejí totiž dostatek prostoru na poměrně velké ploše, kterou pracovní deska stolu disponuje. Kancelářský stůl by měl umět schovat kabeláž, která je nutná ke správnému fungování kancelářského vybavení – tedy tiskárny, faxu, telefonu a podobně. Pohled na kabely není zrovna estetický, takže když budou schované, kancelář bude vypadat hned lépe.


Nejběžnějším vybavením kanceláře je v současné době počítač, jehož součástí je monitor a klávesnice. Ty je třeba na kancelářském stole vhodně umístit. Kromě nich je však potřebné mít ještě na stole prostor k uložení rozpracovaných dokumentů, psacích potřeb nebo telefonu. Rohový stůl bývá poměrně prostorný a místa pro všechno jmenované mívá dostatek.

 

Bílý kancelářský stůl do moderní kanceláře

 

 

K elegantním barvám, které dodávají interiéru noblesu, patří hlavně bílá. Není proto divu, že se v současné době stává hlavní barvou v obývacích pokojích, ložnicích nebo v kuchyních. Kancelářské místnosti pochopitelně nezaostávají za tímto trendem a bílá barva vévodí i jim. A to se ani nemusí jednat o ordinaci lékaře či pracovnu jeho sestry. Bílý kancelářský stůl můžete ovšem také kombinovat s jinými barvami. Kombinace barev jsou v designu nábytku moderní, protože dávají vzniknout opravdu zajímavým bytovým doplňkům.


Nejčastěji se ke kombinování využívá protiklad světlých a tmavých tónů. Bílou například doplňuje její protipól černá, aby nakonec vytvořily designově povedený nábytek s nápadem. Zajímavě ovšem vypadají také různé odstíny hnědé barvy, jsou-li vzájemně zkombinované. Kdo dává přednost tmavým tónům, může vybírat z nábytku v tmavě hnědé barvě