Popis výrobku

Hledáte dokonalou třídveřovou komodu, která by oživila váš obývací pokoj? Seznamte se s komodou Sonatia II 150 cm - olivová.

Na první pohled vás zaujme její elegantní olivová barva, která dodá vašemu interiéru nádech luxusu a sofistikovanosti. Její moderní design s hladkou přední částí a kulatými nožkami je navržen tak, aby zapadl do každého stylu interiéru, od klasického po moderní.

Tato komoda je nejen krásná, ale také praktická. Je vyrobena z 18mm MDF desky, což zaručuje její pevnost a dlouhou životnost. Tři skříňky a čtyři skryté zásuvky poskytují dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Navíc, zásuvky jsou vybaveny systémem tichého zavírání a sníženou přední částí pro snadné otevírání.

Nábytek je dodáván rozložený pro vlastní montáž podle návodu. Rozměry 150 x 82 x 45 cm a výška nohou 12 cm zaručují, že se vejde do jakéhokoli prostoru. To vše dělá z této komody ideální doplněk pro váš obývací pokoj.

Vlastnosti produktu:

  • Velká kapacita skladování → s rozměry 150 x 82 x 45 cm a třemi skříňkami se čtyřmi skrytými zásuvkami nabízí tato komoda Sonatia II obrovský prostor pro skladování. Uspořádání vašeho obývacího pokoje bude hračka.
  • Bezchybné provedení → díky použití desky MDF o síle 18 mm je tato komoda nejen pevná, ale také dlouhodobě odolná. Ocelové panty s tichým zavíráním a systém otevírání dvířek "push to open" zaručují plynulé a tiché otevírání a zavírání.
  • Praktické a skryté zásuvky → čtyři zásuvky s nižší přední částí a tichým zavíráním jsou ideální pro skladování drobných předmětů. Zásuvkové pojezdy s tichým zavíráním zaručuje hladké a tiché otevírání a zavírání zásuvek.
  • Stylový a univerzální design → s masivními nožkami v kulovém provedení a hladkou přední částí se tato komoda stane elegantním doplňkem vašeho obývacího pokoje.

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 150 cm,

  • výška: 82 cm,

  • hloubka: 45 cm,

  • Výška nohou: 12

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

olivový

barevné provedení korpusu

mat

Barva čelní části

olivová

Barva čelní části

mat

Barva nožiček

olivová

Provedení

Korpus

deska MDF 18 mm

Další informace
MDF deska o tloušťce 18 mm je spolehlivou surovinou, která zajišťuje pevnost a odolnost korpusu nábytku. Díky své husté struktuře a homogennímu složení se MDF deska dokonale vyrovnává se zatížením a minimalizuje riziko deformace nebo delaminace. To je ideální pro ty, kdo hledají nábytek, který má být pevný a odolný po dlouhá léta používání. S MDF deskou o tloušťce 18 mm se navíc snadno pracuje, což umožňuje přesné propracování detailů a dosažení požadovaného tvaru nábytku. Lze ji snadno frézovat, řezat a vrtat, což umožňuje vytvářet vlastní návrhy podle přání zákazníka. Důležitou výhodou MDF desky je její hladký a rovný povrch, který usnadňuje aplikaci povrchových úprav, jako je lakování nebo dýhování.

čelní části

deska MDF 18 mm

Další informace
Objevte výjimečnou dokonalost nábytkové přední desky z MDF o tloušťce 18 mm. MDF (Medium Density Fiberboard) je vynikající surovina, která v sobě spojuje pevnost a estetiku. Díky své hustotě a homogenní struktuře jsou čela z MDF odolná vůči deformacím, což zaručuje dlouhodobou životnost nábytku. Jejich dokonale hladký povrch poskytuje dokonalý podklad pro různé povrchové úpravy, jako je lak nebo dýha. S MDF deskami se také snadno pracuje, což umožňuje vytvářet nejrůznější vzory a detaily. Toto flexibilní řešení umožňuje přizpůsobit čela nábytku individuálním preferencím a stylu interiéru. MDF je navíc ekologicky šetrný materiál, který se vyrábí z recyklovaného dřeva a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

Typ přední části

hladký

Další informace
Objevte eleganci a funkčnost hladkého čela nábytku. Její neobvyklý design dodá vašemu interiéru třídu a estetiku. Hladké čelo znamená také praktičnost - snadno se čistí a udržuje v perfektním stavu. Bez viditelných úchytek a ozdobných prvků poskytuje nábytek s hladkým čelem minimalistický a harmonický vzhled, který se dokonale hodí k různým designovým stylům. Ať už dáváte přednost modernímu nebo klasickému interiéru, hladké čelo nábytku bude tou správnou volbou.

nožičky

masiv

Další informace
Přesvědčte se o výjimečné kvalitě a půvabu nábytku s nožičkami z masivního dřeva. Tato masivní konstrukce dodá vašemu interiéru eleganci a odolnost. Masivní dřevo je symbolem řemeslné zručnosti a přírodní krásy, která obohatí každou místnost. Pocítíte pevnost a stabilitu, která zajišťuje dlouhodobé používání a odolnost pro každodenní použití. Dřevo navíc dodává nábytku jedinečný charakter a teplo a vytváří ve vašem domově příjemnou atmosféru. Výběrem nábytku s nohami z masivního dřeva investujete do trvalé krásy a výjimečného stylu.

Typ nožičky

koule

Provedení

hrana

ABS

police

laminovaná deska

Panty

ocelové s tichým zavíráním

úchyt

bez

zadní strana

deska HDF 3 mm

Zásuvkové pojezdy

tandemové provedení s tichým zavíráním

systém zavírání zásuvek

tiché zavírání

systém otevírání dvířek

push to open

systém zavírání dvířek

push to open

systém otevírání zásuvek

snížená přední část

Vybavení

Počet dvířek

3

Počet zásuvek

4

Počet polic

1

Osvětlení

Ne

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

26,3 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

160 cm x 10 cm x 51 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

36,3 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

79 cm x 19 cm x 56 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

19,3 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

73 cm x 20 cm x 43 cm

Balení číslo 4

Hmotnost:

19,3 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

73 cm x 20 cm x 43 cm

Balení číslo 5

Hmotnost:

2,8 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

30 cm x 24 cm x 13 cm

Hodnocení zákazníků

/komoda-tridverova-se-ctyrmi-ukrytymi-zasuvkami-sonatia-ii-150-cm---olivova-p-157166-1012-1012.html