Komplety nábytku

nalezených výrobků: 755
   1    z    26   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

Categories List Categories List Categories List Categories List
AKCE
20463 Kč
22737 Kč
Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List Categories List

   1    z    26   
výsledků na stránku:

Sestavy nábytku do Vašeho domu i kanceláře

Sestava nábytku je nejlepší způsob, jak zařídit interiér uceleně, esteticky a funkčně. Výběrem nábytkových sestav můžete vytvořit aranžmá, které budou esteticky vytříbené a budou ladit s očekávaným stylem interiéru. V nabídce našeho obchodu s nábytkem naleznete široký výběr nábytkových sestav věnovaných všem typům domácích pokojů a další. Seznamte se s nabídkou našeho sortimentu.
 
Nábytkové sestavy v naší nabídce:

  • Sestavy kancelářského nábytku
  • Sestavy nábytku do předsíně a šatny
  • Sestavy kuchyňského nábytku
  • Sestavy koupelnového nábytku
  • Sestavy nábytku do obývacího pokoje
  • Sestavy nábytku do salónu
  • Sestavy čalouněného nábytku
  • Sestavy dětského a mládežnického nábytku
  • Sestavy zahradního nábytku

Sestavy kancelářského nábytku

Náš internetový obchod nabízí široký výběr sestav kancelářského nábytku, které jsou ideální jak pro kancelářské prostory, tak pro domácí kanceláře. Jednotlivé sestavy kancelářského nábytku se liší jak designem, tak estetikou i funkčností. Díky tomu si každý může úspěšně vybrat sestavu kancelářského nábytku, která bude splňovat jak funkční a praktická očekávání, tak i preference designu a barev.
 
V současnosti jsou nejoblíbenější nábytkové sestavy v dekoru dub sonoma a dřevěné nábytkové sestavy. Obě varianty jsou univerzální a nadčasové, díky čemuž budou dokonale  ladit s povahou uspořádání kanceláře.

Sestavy nábytku do předsíně a šatny

Sestavy předsíňového nábytku zahrnují kvalitní šatní skříně, věšáky, zrcadla a botníky. Připravili jsme široký výběr sestav předsíňových a šatních skříní v různých stylech interiéru, aby si každý našel své oblíbené barvy a sadu jednotlivých kusů, které tvoří sestavu předsíňového nábytku. V současné době je sestava skandinávského nábytku velmi oblíbená, protože díky svému minimalistickému dekoru dokonale zapadne do designu různých prostor.

Sestavy nábytku do jídelny

Sestavy nábytku do jídelny jsou designově vkusné a zahrnují velmi kvalitní nábytek, díky kterému můžete vytvořit originální aranžmá interiérů jídelen. Velký výběr individuálních sestav jídelního nábytku znamená, že každý může úspěšně najít perfektní sestavu v preferovaném estetickém stylu. V naší nabídce naleznete mimo jiné sestavu glamour nábytku nebo elegantní sestavu nábytku Wenge. Oba návrhy umožňují vytvořit elegantní jídelnu, která potěší členy domácnosti i hosty.

Sestavy kuchyňského nábytku

Kuchyně je srdcem domova. Proto je důležité přistupovat k jejímu uspořádání se zvláštní péčí. S ohledem na to jsme připravili široký výběr sestav kuchyňského nábytku, které se budou skvěle hodit do různých podmínek interiéru a splní očekávání osob s různými estetickými preferencemi. Kuchyňské sestavy v naší nabídce jsou návrhy vyznačující se vysokou kvalitou zpracování a vytříbenou estetikou.

Sestavy koupelnového nábytku

Sestavy koupelnového nábytku v naší nabídce jsou návrhy, které potěší svým efektním designem, odolností a četnými užitnými hodnotami. V současné době se těší zvláštnímu zájmu sada bílého koupelnového nábytku. Dokonale zapadá do charakteru jednotlivých koupelnových interiérů díky svému univerzálnímu designu. Sadu modulového koupelnového nábytku lze úspěšně přizpůsobit jakýmkoli podmínkám místnosti.

Sestavy nábytku do ložnice

Sestavy nábytku do ložnice v našem sortimentu představují široký výběr sestav složených ze skříní, postelí do ložnice, ale i nočních stolků a šatních skříní. Sada dřevěného nábytku se bude skvěle hodit do klasické ložnice. Dodá jí vytříbený charakter a nadčasovou eleganci. Pro moderní aranžmá však doporučujeme set bílého nábytku nebo sestavu nábytku glamour.

Sestavy nábytku do obývacího pokoje

Obývací pokoj je místo, kde každý den trávíme spoustu času. Zde také obvykle přijímáme naše hosty. Obývací pokoj by tedy měl být uspořádán promyšleně, esteticky vytříbeným a funkčním způsobem. Připravili jsme širokou nabídku sestav obývacího nábytku, které tato očekávání a potřeby splňují. Široký výběr sestav do obývacího pokoje v různých stylech a designových kompozicích znamená, že si každý najde dokonalou sestavu pro sebe.

Sestavy čalouněného nábytku

Sestavy čalouněného nábytku musí být nejen designově efektní, ale také poskytovat nejvyšší standardy pohodlí při používání. Důležitá je také kvalita zpracování a komponenty použité při výrobě. V našem sortimentu naleznete mimořádně široký výběr sestav čalouněného nábytku, se kterými si zařídíte pohodlný a esteticky vytříbený obývací pokoj.
Sestavy dětského a mládežnického nábytku Dětský a teenagerský pokoj je multifunkční. To znamená, že zde nesmí chybět relaxační zóna, vhodné místo pro učení a rozvoj a také úložný prostor. Vyplatí se proto vybrat sestavu dětského nábytku, která poskytne nejvyšší komfort užívání, ale zároveň se bude vyznačovat vysokou funkčností.

Sestavy zahradního nábytku

Pro zajištění maximálního pohodlí při odpočinku na zahradě se vyplatí vybavit prostor sadou zahradního nábytku. Zahradní sestavy nejen obohatí estetiku zahrady, ale také vám umožní užít si krásné počasí a odpočinout si na čerstvém vzduchu. V naší nabídce najdete široký výběr sestav zahradního nábytku, které se budou dobře vyjímat nejen v zahradním prostoru, ale i na terasách či balkonech.

/komplety-nabytku-c-1095.html