Komplety nábytku do koupelny

nalezených výrobků: 94
   1    z    4   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

Transport gratis
100cm     170cm     33 - 46cm    
14790 Kč
Transport gratis
160cm     170cm     33 - 47cm    
20206 Kč

   1    z    4   
výsledků na stránku:
Koupelna patří v domácnosti k místnostem, v nichž trávíte obvykle jen zlomek denního času - nejvíce ráno a večer při hygieně. Po zbytek dne zeje koupelna většinou prázdnotou. Přesto by její zařízení mělo respektovat vkus toho, kdo v bytě bydlí. I koupelna by totiž měla být zařízená tak, aby se v ní člověk dobře cítil a bylo mu v ní příjemně. Kromě toho jsou na koupelnový nábytek kladené zvýšené nároky, co se odolnosti vůči vlhkosti týká.

Moderní nábytek do koupeln

Současný design koupelen přeje jednoduchému stylu. Ten reprezentují koupelnové závěsné poličky v lesklém provedení a s kovovými úchyty. Na jejich výrobu jsou použité odolné MDF laminované desky s PVC hranami. Lesk a zaoblené hrany dávají vyniknout eleganci koupelnového kompletu. Zajímavě vypadají klasické barvy nábytku - bílá, červená i antracitová. S vhodně zvolenými obkládačkami a ostatními doplňky bude celý prostor koupelny působit příjemně a útulně.

S umývadlem, nebo bez něho

Dominantním prvkem v koupelně je obvykle umývadlo, pod které jde umístit skříňku se zásuvkou na kovových pojezdech. Díky nim se poměrně prostorný šuplík pohodlně a snadno otevírá. Je ideálním místem pro úschovu kosmetických a čisticích přípravků, které tak budou neustále po ruce. Umývadlo obvykle nebývá součástí koupelnových kompletů, které nabízíme v našem internetovém obchodě Nábytek Bogart. V objednávce je však možné si umyvadlo doobjednat zároveň se skříňkami a nechat si vše zaslat v jedné zásilce. Díky tomu budete mít vybavení koupelny kompletní.


Zcela jiný typ nábytku je koupelnový komplet Milena. Jeho součástí jsou dvě rohové poličky a dolní a horní skříňky. Komplet je vyrobený z bílé lakované desky a výsledný dojem působí čistě a světle. Vzhledem ke svojí velikosti se hodí do prostornějších koupelen, kde tento nábytek opravdu vynikne.

 

Aktuální barevné trendy koupelny

 

Mezi barvami, které jsou aktuálně nejvíce prodávané, patří bílá, černá, hnědá i vanilková. Koupelny v těchto provedení působí moderně, zvláště pak je-li prostor koupelny doladěn vhodnými doplňky. Současný koupelnový nábytek disponuje kvalitními nábytkovými prvky, jakým je například i tiché dovírání dvířek skříní.


Výhodou kompletů do koupelny, které nabízíme v našem internetovém obchodě, je hlavně to, že jsou k dispozici v několika barevných variantách. Takto je možné prostor koupelny vybavit přesně podle vašich potřeb, protože lze zvolit jinou barvu pro korpus a jinou barvu pro přední desky. Tímto jde docílit i moderního trendy vzhledu koupelny, který je v současné době velmi oblíbený, a to kombinace několika odstínů. Oblíbená je kombinace protikladů bílé a černé barvy nebo hnědé a béžové tón v tónu. Ostatně, jakou barevnou kombinaci zvolíte, bude záležet čistě na vás. Vaší fantazii se meze nekladou a lze tak mít svoji koupelnu zařízenou přesně v těch barvách, které se vám nejvíce líbí.


U některých vzorů koupelnových kompletů si můžete také přiobjednat osvětlení skříněk LED diodami. Určitě u nich oceníte nízkou spotřebu elektrické energie, kterou se tento druh osvětlení vyznačuje.

/komplety-nabytku-do-koupelny-c-1103.html