Komplety nábytku do obývacího pokoje

nalezených výrobků: 249
   1    z    9   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

AKCE
20463 Kč
22737 Kč

   1    z    9   
výsledků na stránku:
Co se vám zdá jednodušší při zařizování bytu? Nakoupit jednotlivé bytové doplňky zvlášť, nebo pořídit nábytkový komplet, který k sobě ladí? Ta druhá varianta se nabízí jako snadnější cesta k novému nábytku do obývacího pokoje. Díky ní získáte nábytek s promyšleným designem a vynikajícím rozložením jeho jednotlivých prvků. Nedílnou součástí nábytkových kompletů bývají hlavně různé komody, skříně, poličky - vše důmyslně seskládané tak, aby byl výsledný dojem co nejlepší. Stačí pak jen se řídit návodem a nábytkový komplet si podle něho sestavit. Montáž obvykle zvládne každý šikovný domácí kutil.

Obývací stěna je nepostradatelným nábytkem

Nedílnou součástí obývacího pokoje je obývací stěna. Internetový obchod Nábytek Bogart se snaží vnášet krásu do vašeho domova pestrou nabídkou nábytku. Proto i výběr obývacích stěn je více než dostatečný. Pochopitelně myslíme i na ty z vás, kteří máte k dispozici menší prostory pro zařizování. I pro malý obývací pokoj v našem sortimentu najdete vhodnou obývací stěnu. Umíme nabídnout praktický nábytek všem - tedy i náročným zákazníkům, kteří oceňují zajívamavý design, kvalitní zpracování a exkluzivní materiály, jakými jsou přírodní kůže a masivní dřevo.

Nábytkové komplety bývají koncipované tak, aby obsahovaly vše podstatné. Součástí obývací stěny proto bude také konferenční stolek ve stejných barvách jako skříně, police a komody. Na zákazníkovi pak zůstane doladění ostatních bytových doplňků dle vlastního vkusu tak, aby výsledný dojem byl co nejlepší. Správně zvolené doplňky, jakými jsou závěsy, záclony, obrázky, fotografie, zútulní každý pokoj a vytvoří v něm pohodovou atmosféru, tak potřebnou pro příjemný rodinný život.

Zajímavý design obývacích stěn

Současné obývací stěny disponují vhodným prostorem i pro plochou televizní obrazovku, na kterou vyčleňují zvláštní místo obvykle na stěně. Součástí toho je pak nízká komoda, umístěná přímo pod televizí a také závěsné poličky, které je možné použít pro úschovu různých drobností. Velmi často bývají prosklené, takže se hodí i pro uložení sklenic a podobně.

Design obývacích stěn pracuje hlavně se dřevem nebo jeho náhradou v podobě laminovaných desek v kombinaci se sklem a chromovanými úchyty. Barevné provedení v sobě snoubí originalitu s praktičností. Moderní jsou světlé tóny v kombinaci s těmi tmavšími - výsledný dojem bývá většinou velice zajímavý. Oblíbeným dekorem obývacích stěn mezi zákazníky je buk a dub zkombinovaný s bílou barvou.


/komplety-nabytku-do-obyvaciho-pokoje-c-1096.html