Kuchyňské rohové lavice | nabytek-bogart.cz

Kuchyňské rohové lavice

nalezených výrobků: 2
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

AKCE
159cm     81cm     120cm    
5078 Kč
5737 Kč
159cm     81cm     120cm    
5737 Kč

   1    z    1   
výsledků na stránku:

V kuchyni se hlavně připravují pokrmy. Pokud však nemáte samostatnou jídelnu, pak v kuchyni nejspíš také jídlo konzumujete. K tomuto účelu je nutné mít místnost vybavenou vhodným sedacím nábytkem. Někteří to řeší stolem a klasickými židlemi, jiní volí barový stůl a k tomu vyšší židle a v některých kuchyních najdete kuchyňské rohové lavice.

 

Pohodlné posezení v kuchyni


 

Aby se vám v kuchyni u jídla dobře sedělo, chce to hlavně prostorný stůl a příjemné a pohodlné židle. Nebo lavice, ty jsou v mnoha ohledech dokonce zajímavějším nábytkem vzhledem k tomu, že působí útulně a vytvářejí pohodovou domácí atmosféru. Výhodou některých typů lavic je i to, že mají v sobě úložný prostor, který můžete využít pro uložení různých nezbytností, jež chcete mít stále pro ruce. Kuchyňské rohové lavice umějí maximálně využít i malý prostor, hodí se proto do menších místností, kam by se stůl s klasickými židlemi jen stěží vešel.


Kuchyňské rohové lavice řeší posezení praktickým způsobem


 

V našem internetovém obchodě Nábytek Bogart nabízíme také kuchyňské rohové lavice, a to hned v sedmnácti barevných variantách dekoru laminovaných desek, z nichž je vyrobený korpus lavic. Odolnost desek je předurčuje právě pro tento typ nábytku, který je pravidelně každodenně využíván. V kuchyni se přece odehrává velká část rodinného života - snídáte tu, obědváte i večeříte. Máte-li malé děti, ty si tu velmi často hrají, aby byly co nejblíže mámě, která připravuje jídlo. Nábytek i z tohoto důvodu by měl umět odolat případnému nechtěnému škrábnutí třeba nějakou hračkou nebo jinému mechanickému působení. Laminované desky toto všechno vydrží, proto jsou v současné době tolik oblíbeným materiálem pro výrobu nábytku. Kromě toho se velmi snadno udržují v čistotě a ošetřují. V neposlední řadě laminované desky také dobře vypadají. Nabízíné dekory velmi často na první pohled vypadají jako přírodní dřevo.

 

Objednejte si zdarma vzorky potahových látek


 

Kuchyňské rohové lavice, které nabízíme v našem obchodě, mají čalouněnou část určenou k pohodlnému sezení. Na výběr je přitom několik barev látkových potahů tak, abyste si mohli vybranou lavici sladit se stávajícím nábytkem, který již ve vaší kuchyni máte. Vezmete-li v úvahu, že k dispozici je také několik barevných variant korpusu lavice, tak vám z toho vyjde, že každý si může kuchyňskou rohovou lavici přizpůsobit svým potřebám a vkusu. Protože jsme si vědomi toho, že monitor může zkreslovat jednotlivé barvy potahů, nabízíme našim zákazníkům možnost nechat si bezplatně zaslat vzorky čalounění. Díky tomu si můžete v klidu domova vybrat přesně tu barvu potahu lavice, která se vám bude nejvíce hodit do interiéru vaší kuchyně.

 

Úložný prostor navíc

 

 

Jak už jsme se zmiňovali, pod sedáky kuchyňské rohové lavice, jež je možné nadzdvihnout, je menší úložný prostor. Bude záležet jen na vás, k čemu ho využijete. V každém případě se jedná o praktickou věc, protože míst k uložení nezbytností v domácnosti není nikdy dost. Umíme si představit ukládat do sedáku například korkové nebo látkové prostírání nebo ubrusy. Určitě se však do něho vejde i složená deka.

 

Jiné kategorie:


/kuchynske-rohove-lavice-c-95-43.95.html