Lavice zahradní

nalezených výrobků: 12
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

182cm     87cm     52cm    
6862 Kč
Transport gratis
150cm     80cm     42cm    
3656 Kč
Transport gratis
150cm     80cm     42cm    
3763 Kč
Transport gratis
150cm     80cm     42cm    
3763 Kč
180cm     46cm     45cm    
4527 Kč
180cm     46cm     45cm    
4527 Kč
182cm     87cm     52cm    
6862 Kč
Transport gratis
150cm     80cm     42cm    
3656 Kč
Transport gratis
150cm     80cm     42cm    
3656 Kč
Transport gratis
150cm     80cm     42cm    
3763 Kč
110cm     82cm     42cm    
2946 Kč
150cm     82cm     42cm    
3709 Kč

   1    z    1   
výsledků na stránku:

Zahradní lavič

Zahrada je místem pro relaxaci a možnost užít si komunikaci s přírodou. Krásné počasí na jaře a v létě vás dokonce povzbuzuje, abyste trávili co nejvíce volného času na zahradě, kde zeleň a květiny zklidňují smysly, a čerstvý vzduch dodává energii. Je žádoucí vybavit toto idylické místo nábytkem, díky němuž bude prožitek ještě výjimečnější a pohodlný. Jedním z nábytku, který by měl být v každé dobře uspořádané zahradě, je zahradní lavička.

Lavičky na zahradu i na balkon

Zahradní lavička má velký potenciál, pokud jde o estetiku a funkčnost. Díky své přítomnosti s nadčasovým designovým charakterem se může stát originální ozdobou jakékoli zahrady nebo balkonu. Výhodou tohoto řešení je, že lavičky zabírají méně místa než zbylý zahradní nábytek a navíc ji využije více osob současně.
 
Zahradní lavičku lze umístit jak do otevřeného zahradního prostoru, tak i ke zdi na balkon nebo terasu. Výsledkem je, že nezabírá mnoho místa a poskytuje pohodlné místo k sezení s opěrkou.
 
Při přípravě naší nabídky zahradních lavic jsme byli velice pečliví, abychom Vám nabídli pouze kvalitní nábytek vyrobený z odolného materiálu. Dostupné modely jsou nejen odolné vůči obtížím častého používání, ale také vůči měnícím se povětrnostním podmínkám. Litinové nebo dřevěné zahradní lavičky jsou trvanlivé a nebudou ovlivněny změnami vlhkosti, větru nebo teploty.
 
Zahradní lavičky v naší nabídce
 
    • litinové zahradní lavičky
    • železné zahradní lavičky
    • dřevěné zahradní lavičky
    • parkové lavičky
    • lavičky s opěradlem
    • balkonové lavičky
    • levné zahradní lavičky
    • moderní zahradní lavičky
    • stylizované zahradní lavičky
 

Dřevěné zahradní lavičky

Dřevo je materiálem ideálním k výrobě nábytku. Není divu, že dřevěné zahradní lavičky jsou tak populární. Správně vybrané dřevo impregnované speciálními produkty může vypadat roky jako nové. Dřevěné zahradní lavičky proto mohou úspěšně stát venku bez obav, že by byly zničeny v důsledku povětrnostních podmínek. Stačí zajistit pravidelnou péči a čistotu. Dřevěné zahradní lavice a balkonové lavice navíc krásně zapadají do přírodní estetiky otevřených prostor. Krásně působí v přirozené scenérii rostlin a zeleně a dávají zahradám krásný výraz.

Zahradní lavice z kovu nebo litiny

Alternativou k dřevěným zahradním lavičkám jsou modely vyrobené z kovu nebo litiny. Kovové zahradní lavičky mají mnoho výhod a ocení je především milovníci minimalistického designu a stylizovaných variant. V závislosti na konkrétním designu mohou být kovové zahradní lavičky moderní nebo klasické. V současné době módní vzory kombinují dřevo a kov v jedné kompozici.
 
Zahradní lavičky s dřevěným opěradlem jsou pohodlné a mají zajímavou estetiku. Díky tomu tyto modely zapadají do různých tipů designu a stylu. Kovové lavičky jsou nabízeny v různých barvách, z nichž si můžete vybrat tak, aby model odpovídal přesně Vašim potřebám.
 
Pozornost si zaslouží i nadčasové litinové zahradní lavičky. Díky profilovaným designům a atraktivním detailům působí jako velice ozdobný ornament zahrad nebo balkonů. Jsou typickým rysem elegance a sofistikovaného stylu. Díky síťované konstrukci zahradu vizuálně nepřeplní, ale pouze krásně doplní její přirozený charakter.
 
V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho zajímavých návrhů zahradních laviček. Seznamte se tedy s dostupnými variantami a vyberte tu, která nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a očekáváním. Zahradní lavičky ze dřeva, kovu nebo železa jsou jen některé z našich doporučení. Nabízíme také modely parkových laviček s opěradly nebo bez. Sledujte naše webové stránky, jelikož nabídku zahradních laviček stále rozšiřujeme.
/lavice-zahradni-c-1241.html