Popis výrobku

Hledáte dokonalý psací stůl, který se přizpůsobí vašim potřebám a zároveň vypadá skvěle? Seznamte se s naším stolem Terin 135 cm s elektricky nastavitelnou výškou - světlý beton.

Terin je stůl, který kombinuje moderní design a praktičnost. Jeho světlý betonový vzhled dodá vaší kanceláři šmrnc, zatímco černé nožičky dodají kontrast a zajímavý vizuální prvek. Je to stůl, který vám umožní pracovat s stylem.

Nemusíte se obávat o jeho kvalitu. Terin je vyroben z laminované desky o tloušťce 36 mm, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. A co je nejlepší? Jeho výška je nastavitelná v rozmezí od 76 do 125 cm, takže si můžete nastavit pracovní výšku přesně podle svých potřeb.

Terin je také velmi praktický. Jeho rozměry 135 x 76-125 x 65 cm zaručují dostatek prostoru pro vaše počítače, dokumenty a další kancelářské potřeby. A když přijde čas na sestavení, nemusíte se bát. Náš stůl Terin je dodáván v balení a je připraven k montáži.

Vlastnosti produktu:

  • Elektricky nastavitelná výška → Ideální pro dlouhé hodiny práce, umožňuje vám změnit výšku stolu podle vašich potřeb a zajistit tak maximální pohodlí.
  • Pracovní deska o šířce 135 cm → Poskytuje dostatek prostoru pro uspořádání vašich pracovních nástrojů a dokumentů, což zvyšuje vaši produktivitu a efektivitu.
  • Laminovaná deska o tloušťce 36 mm → Zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškrábání a opotřebení, což znamená, že váš stůl bude vypadat jako nový i po letech intenzivního používání.
  • Černé nožičky → Přidávají stolu moderní a elegantní vzhled, který se snadno hodí do jakéhokoli pracovního prostoru a zároveň zajišťují stabilitu a pevnost.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 135 cm,

  • výška: 76-125 cm,

  • hloubka: 65 cm,

  • Głębokość blatu: 65

Více parametrů

barevné provedení

Barva pracovní desky

světlý beton

Barevné provedení nožiček

černé

Provedení

pracovní deska

laminovaná deska 36 mm

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

22,3 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

78 cm x 27 cm x 17 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

13,5 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

147 cm x 76 cm x 6 cm

Hodnocení zákazníků

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/psaci-stul-terin-135-cm-s-elektricky-nastavitelnou-vyskou---svetly-beton-p-156166-1377-1377.html