Popis výrobku

Hledáte dokonalý regál? Podívejte se na produkt Asha 50 cm - dub artisan / rivier stone mat.

Tento regál je díky své elegantní kombinací dub artisan a rivier stone mat skutečnou okrasou každého interiéru. Jeho estetické provedení a sofistikovaný design zaručují, že se stane středobodem pozornosti každé místnosti.

Co se týče funkčnosti, regál Asha je vynikající volbou. S rozměry 50 x 180 x 43 cm nabízí dostatek prostoru pro uskladnění knih, dekorací nebo jiných předmětů. Je vybavený 5 policemi a 1 dvířky se systémem push-to-open, který zaručuje snadné a pohodlné otevírání a zavírání.

Tento produkt je vyroben z laminované desky o tloušťce 16 mm, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Zadní strana je vyrobena z HDF desky o tloušťce 3 mm, což zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost tohoto nábytku.

Vlastnosti produktu:

 • Elegantní design → zvýrazní interiér, dodá mu osobitý charakter.
 • Prostorný → poskytuje dostatek úložného prostoru pro knihy, dekorace a další předměty.
 • Push-to-open systém → umožňuje snadné a pohodlné otevírání a zavírání dvířek.
 • Pevná konstrukce → zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení.

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 50 cm,

 • wysokość

  výška: 180 cm,

 • głębokość

  hloubka: 43 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

dub artisan

barevné provedení korpusu

mat

Barva přední části

rivier stone

Barva čelní části

mat

Provedení

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

Front

deska MDF 16 mm

Další informace
Deska MDF o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel, která poskytuje bezkonkurenční kvalitu a trvanlivost. Je zkratkou pro dřevovláknitou desku střední hustoty. Proč si vybrat desku MDF 16 mm? Především díky své hustotě a homogenní struktuře je pevná a odolná proti poškození. Nedeformuje se, takže je ideální pro čela nábytku, která jsou vystavena každodennímu používání. Kromě toho se 16mm MDF deska vyznačuje hladkým povrchem, který umožňuje její snadné lakování, lazurování nebo dýhování, což vám dává široké možnosti designu. Deska MDF 16 mm je také šetrná k životnímu prostředí, vyrábí se z obnovitelných surovin, což se promítá do péče o životní prostředí.

Typ přední části

rýhované

Další informace
Objevte jedinečnou eleganci a styl, které přináší nábytek s rýhovaným čelem. Tento jedinečný detail dodá vašemu interiéru nejen estetický půvab, ale také praktickou funkčnost. Drážkované čelo nábytku je nejen krásné, ale vytváří také zajímavou strukturu, která nábytku dodává charakter a jedinečnost. Náš nábytek s rýhovaným nábytkovým čelem je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhodobou spokojenost s používáním.

Typ nožičky

sokl

Další informace
Podívejte se na eleganci a funkčnost nábytku s nohami v podobě podstavce. Podstavec je pevná a stylová základna, která dodává nábytku jedinečný charakter. Výhod nábytku s nohami ve tvaru soklu je celá řada. Zaprvé poskytují stabilitu a pevnost, což zaručuje dlouhodobé používání bez obav z posunutí nebo poškození. Zadruhé, nohy soklu dodávají nábytku jedinečný vzhled a dodávají mu eleganci a modernost. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří hledají estetické a designové prvky ve svém interiéru. Kromě toho může kus nábytku s podstavnými nohami také usnadnit udržování čistoty.

Provedení

hrana

ABS

úchyt

bez

zadní strana

deska HDF 3 mm

Panty

bez brzd

systém otevírání dvířek

push to open

systém zavírání dvířek

push to open

Vybavení

Počet polic

5

Počet dvířek

1

Počet prohlubní

4

Osvětlení

Ne

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

48 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

178 cm x 11 cm x 53 cm

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Regál Asha 50 cm - dub artisan / rivier stone mat

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/regal-asha-50-cm---dub-artisan---rivier-stone-mat-p-149634-1064-1064.html