Rozměry a parametry

Rozměry

  • szerokość

    šířka: 176 cm,

  • wysokość

    výška: 190 cm,

  • głębokość

    hloubka: 53 cm,

Více parametrů

barevné provedení

Barva korpusu

dub lefkas

Barva přední části

dub lefkas

Provedení

Korpus

laminovaná deska 15 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 15 mm je inovativní řešení pro nábytek, které nabízí nespočet výhod. Použití takové desky zaručuje nejen pevnost a odolnost, ale také stylový vzhled a snadnou údržbu. Díky laminovanému povrchu je nábytek odolný proti poškrábání, skvrnám a poškození, což znamená, že bude vypadat skvěle po mnoho let. Kromě toho laminovaná deska nabízí široký výběr vzorů a barev, což Vám umožní přizpůsobit nábytek Vašemu vkusu a interiéru. Její výjimečná pevnost zajišťuje stabilitu a robustnost konstrukce, což se promítá do dlouhodobého používání. Díky snadnému čištění je navíc nábytek z laminované desky praktický a ideální pro ty, kteří si cení hygieny a snadné údržby.

čelní části

laminovaná deska 15 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 15 mm je odolná a stylová surovina, která se skvěle hodí pro výrobu nábytkových čel. Když si vyberete čelo nábytku z laminované desky, získáte kombinaci funkčnosti a estetiky. Tato deska se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí a odolností proti poškrábání. Laminát na povrchu desky navíc zajišťuje snadnou údržbu a čištění, což je důležité pro každodenní používání. Díky své univerzálnosti je laminátová deska o tloušťce 15 mm vynikající volbou pro každého, kdo hledá odolnou, snadno udržovatelnou a estetickou přední stranu nábytku.

čelní části

zrcadlo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost zrcadlových čel nábytku. Zrcadlo je nejen dekorativním prvkem, ale také praktickým řešením pro Váš interiér. Jeho hlavní výhodou je optické zvětšení prostoru, které dodává interiéru pocit prostornosti. Je ideálním řešením pro místnosti s menšími plochami, kde se počítá každý centimetr. Jako surovina pro nábytkové čelo má zrcadlo mnoho výhod. Zaprvé dodává nábytku jedinečný charakter a luxusní vzhled. Za druhé se zrcadlo snadno čistí a udržuje. Kromě toho zrcadlo opticky prosvětluje místnost, dodává jí hloubku a rafinovanost.

Provedení

hrana

melamina

zadní strana

deska HDF

Vybavení

Počet dvířek

4

Počet zásuvek

6

Tyč na oděvy

1

Počet polic

9

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

48 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

182 cm x 58 cm x 10 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

25 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

191 cm x 56 cm x 5 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

33 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

199 cm x 58 cm x 5 cm

Balení číslo 4

Hmotnost:

44 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

182 cm x 48 cm x 7 cm

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Skříň Lena 4D6S s zásuvkami i zrcadlem 176 cm - Dub Lefkas

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/skrin-lena-4d6s-s-zasuvkami-i-zrcadlem-176-cm---dub-lefkas-p-161054-1085-1085.html