Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 255 cm,

  • výška: 219 cm,

  • hloubka: 65 cm,

Více parametrů

barevné provedení

Barva přední části

písková béžová

Barva úchytek

stříbrná

Provedení

čelní části

zrcadlo

Další informace
Poznejte jedinečnou eleganci a praktičnost zrcadlových čel nábytku. Zrcadlo je nejen dekorativním prvkem, ale také praktickým řešením pro Váš interiér. Jeho hlavní výhodou je optické zvětšení prostoru, které dodává interiéru pocit prostornosti. Je ideálním řešením pro místnosti s menšími plochami, kde se počítá každý centimetr. Jako surovina pro nábytkové čelo má zrcadlo mnoho výhod. Zaprvé dodává nábytku jedinečný charakter a luxusní vzhled. Za druhé se zrcadlo snadno čistí a udržuje. Kromě toho zrcadlo opticky prosvětluje místnost, dodává jí hloubku a rafinovanost.

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

čelní části

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel. Její vícevrstvá konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost potřebnou pro každodenní použití. Laminát, který desku pokrývá, je odolný proti poškrábání, nárazům a skvrnám, což znamená, že nábytková čela budou dlouho vypadat skvěle. Díky široké škále vzorů a barev laminátu nabízejí čela nábytku z 16mm laminované desky nejen pevnou konstrukci, ale také estetický vzhled. Další výhodou laminátové desky je snadné čištění a údržba. K odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík, takže vaše nábytkové fronty budou vždy vypadat svěže a čistě.

Typ nožičky

sokl

Další informace
Podívejte se na eleganci a funkčnost nábytku s nohami v podobě podstavce. Podstavec je pevná a stylová základna, která dodává nábytku jedinečný charakter. Výhod nábytku s nohami ve tvaru soklu je celá řada. Zaprvé poskytují stabilitu a pevnost, což zaručuje dlouhodobé používání bez obav z posunutí nebo poškození. Zadruhé, nohy soklu dodávají nábytku jedinečný vzhled a dodávají mu eleganci a modernost. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří hledají estetické a designové prvky ve svém interiéru. Kromě toho může kus nábytku s podstavnými nohami také usnadnit udržování čistoty.

Provedení

systém otevírání

skládací

systém otevírání

tradiční

hrana

PVC

Vybavení

Počet zásuvek

4

Počet dvířek

4

Tyč na oděvy

2

Osvětlení

Součástí je

LED

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Doplňující informace

dvouletá záruka

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

43 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

223 cm x 62 cm x 6 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

37 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

254 cm x 59 cm x 5 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

30 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

126 cm x 58 cm x 10 cm

Balení číslo 4

Hmotnost:

38 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

210 cm x 58 cm x 5 cm

Balení číslo 5

Hmotnost:

33 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

218 cm x 50 cm x 5 cm

Balení číslo 6

Hmotnost:

34 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

218 cm x 50 cm x 5 cm

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Skříň Savana 255 cm - Pískový Béžová

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/skrin-savana-255-cm---piskovy-bezova-p-160691-1085-1085.html