Skříně

nalezených výrobků: 1055
   1    z    36   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

221cm     210cm     61cm    
11953 Kč
180cm     210cm     61cm    
13355 Kč
246cm     216cm     62cm    
20272 Kč
200cm     210cm     61cm    
12078 Kč
133cm     190,5cm     53cm    
5424 Kč
220cm     210cm     61cm    
12744 Kč
133cm     190,5cm     53cm    
5424 Kč
270cm     210cm     61cm    
15486 Kč
AKCE
95cm     190cm     95cm    
4460 Kč
4955 Kč
86cm     185cm     55cm    
5522 Kč
AKCE
200cm     190cm     56cm    
7020 Kč
7800 Kč
86cm     185cm     55cm    
5522 Kč
AKCE
95cm     40cm     95cm    
1733 Kč
1926 Kč
AKCE
200cm     40cm     56cm    
2115 Kč
2350 Kč
AKCE
50cm     190cm     56cm    
2510 Kč
2789 Kč
AKCE
150cm     40cm     56cm    
1683 Kč
1870 Kč
AKCE
200cm     190cm     56cm    
7581 Kč
8423 Kč
AKCE
100cm     40cm     56cm    
1324 Kč
1471 Kč
AKCE
50cm     40cm     56cm    
950 Kč
1055 Kč
AKCE
100cm     190cm     56cm    
3985 Kč
4428 Kč
AKCE
150cm     190cm     56cm    
5647 Kč
6274 Kč
AKCE
150cm     190cm     56cm    
5301 Kč
5890 Kč
AKCE
100cm     190cm     56cm    
4316 Kč
4795 Kč
AKCE
80cm     190cm     50cm    
5052 Kč
5943 Kč
AKCE
90cm     195cm     90cm    
6737 Kč
7926 Kč

   1    z    36   
výsledků na stránku:
Co byste odpověděli, kdybyste dostali otázku, jak si chcete zařídit svůj byt? Pravděpodobně bude pro vás důležitý kvalitní a vkusný nábytek. Přesně takový, který vám vytvoří příjemné zázemí a v němž se budete cítit pohodlně. Do prázdného bytu si nejspíše nejdříve pořídíte postel. Hned v zápětí pak budou následovat i skříně, abyste si měli kam dávat věci a oblečení. S internetovým obchodem Nábytek Bogart máte jistotu, že si díky bohaté nabídce různých skříní určitě některou do svého bytu vyberete.

Šatní skříň

Jedno z míst v obývacím či dětském pokoji nebo ložnici bude určitě i ve vašem bytě vyčleněné šatní skříni. Bývá vybavená policemi, tyčí na ramínka i šuplíky, byste mohli vše potřebné uschovat. Mezi oblíbené vzory šatních skříní patří v současné době ty, které jsou v moderním bílém provedení. Zajímavě ovšem vypadá i světlý dekor divokého dubu v kombinaci s nordickou borovicí.

Volit raději masiv, nebo lamino?

Váš nábytek bude vytvářet pohodovou atmosféru domova, i když bude vyrobený z levnější laminované dřevotřísky s kvalitními ABS hranami. Její výhoda tkví hlavně ve snadném ošetřování a odolnosti vůči mechanickému poškození. Masiv vypadá krásně, ale je podstatně dražší variantou nábytku, protože pro jeho výrobu je použité přírodní dřevo, které nepatří k levným materiálům. Pokud tedy chcete ušetřit a k dispozici máte omezenou finanční částku, bez obav sáhněte po nábytku z lamina. Současné dekory jsou na takové úrovni, že je snadno zaměníte za pravé dřevo.

Anglický styl, Provance nebo raději rustikálně laděný nábytek?

Svůj byt můžete ladit včetně nábytku a dalších doplňků do různých stylů. Máte rádi Francii a líbí se vám slunná a teplá Provance? Chtěli byste ji mít i doma? Pak se nebojte pořídit bílou šatní skříň a doplňky v barvě máty nebo levandule ji dolaďte. Nezapomeňte na závěsy s květinovými motivy.

Možná se vám více líbí rustikální styl. V takovém případě vybírejte světlý nábytek z borovice nebo smrku. A v současné době jím nemusíte mít zařízenou pouze chatu nebo chalupu, bez obav ho můžete použít i ve svém bytě.

Pokud jste propadli kouzlu anglického venkova, pak v internetovém obchodě Nábytek Bogart vybírejte šatní skříně v tmavším provedení. Jako doplňky zvolte květinové vzory, různé historické ornamenty i na textiliích nebo jiných dekorací - polštářích, závěsech a podobně. Šatní skříň se zrcadlem bude ideálním nábytkem do ložnice nebo do chodby.

Skříň se zrcadlem

Potřebujete ušetřit místo, protože ho zrovna moc v pokoji nemáte? Pak volte šatní skříň se zrcadlem, které bývá umístěno většinou na dveřích. Taková skříň má dvě hlavní výhody - opticky zvětší místnost díky zrcadlu a zároveň pro něho nemusíte hledat prostor na zdi. Skříň se zrcadlem je ideálním kouskem nábytku především do ložnice nebo chodby, kde do ní můžet ukládat jednotlivé kusy oblečení. Součástí takové šatní skříně bývají poličky i šuplíky, většinou nechybí ani tyč na věšáky.

Využijte výhody nástavce na skříň

Výbornou vychytávkou pro situaci, kdy potřebujete získat další úložné prostory, je nástavec na skříň. Jedná se o praktický bytový doplněk, kterým zvětšíte úložné místo. Obvykle nemá dno, není to tedy plnohodnotná skříň, kterou byste mohli postavit na podlahu. Jeho účel je daný názvem - jedná se opravdu pouze o nástavec, který umístíte na horní část skříně, a získáte tak další místo na uskladnění nejrůznějších věcí. Nástavec na skříň je vhodný pro uložení také sezónního oblečení, které potřebujete někde uložit, když ho právě nenosíte.
 
Nejběžnějším nábytkem v českých ložnicích je kromě manželské postele také skříň. Slouží hlavně pro uložení čistě vypraného ložního prádla a oblečení. Pokud budete svoji skříň do ložnice teprve vybírat, doporučujeme vám zaměřit se na dostatečnou velikost úložného prostoru. I když se to nezdá, většinou ho v domácnostech chybí. Během žití se totiž nashromáždí spousta věcí, které je nutné někde uskladnit. V takovém přípradě se pak hodí každé volné místo, na něž je možné postavit nějaký kus nábytku.

Vybírejte s námi: šatní skříň

Skříň bývá mohutnější a vyšší než komoda, z čehož lze usuzovat, že věcí pojme daleko více. Nejčastěji bývají součástí skříně šuplíky, uzavřené police a tyč na ramínka s oblečením. Záleží na typu skříně. Po stránce designu budete nejspíše volit skříň do ložnice takovou, aby vám vhodně ladila s manželskými postelemi, případně s ostatním nábytkem. Nekupujete-li přímo ložnicový nábytkový systém, ale každý kousek nábytku zvlášť, máte k dispozici poměrně velkou nabídku skříní všeho druhu. Je opravdu z čeho vybírat.

V ložnici by skříň chybět neměla

Internetový obchod Nábytek Bogart svůj sortiment skříní do ložnice upravil přesně podle požadavků zákazníků, ať už se jedná o materiál, velikost, design nebo barvy. Máte-li k dispozici větší prostor, pak si určitě pořiďte skříň s velkorysým úložným prostorem. Zajímavě z hlediska designu vypadá šatní skříň se zrcadlem v místě dveří, které opticky zvětší prostor. Nemáte-li ho dostatek, pak zkuste popřemýšlet nad šatními skříněmi s posuvnými dveřmi. Protože se neotevírají do místnosti, ale posunují se na pohodlných kolejnicích, nejsou tak náročné na prostor okolo sebe. Stačí jeden pohyb rukou k jejich otevření nebo zavření.

Šatní skříně: police, šuplíky i tyč na oblečení jsou nezbytností

Pokud má šatní skříň do ložnice opravdu sloužit svému účelu, tedy uložení dostatečného množství oděvu, pak by jí rozhodně neměly chybět šuplíky ani police. Do šuplíků naskládáte přehledně ponožky, police budou sloužit pro uskladnění košilí, svetrů, triček nebo ložního prádla. Šatní skříň se neobejde ani bez tyče na ramínka s oblečením, na kterou pověsíte kabáty, bundy nebo obleky. Některé typy skříní disponují pouze tyčí na ramínka. V takovém případě je na zvážení každého zákazníka, jestli mu to takto bude vyhovovat. V opačném případě totiž může přikoupit ještě komodu se šuplíky a policemi a vytvořit tak kompletní prostor pro oblečení.

Rohová skříň je praktickým bytovým doplňkem

Nenechte doma prázdný kout zahálet. Možná se do něho bude výborně hodit rohová skříň. Získáte tím další úložný prostor a ještě využijete i volné místo, které by jinak bylo bez užitku.

Bílá barva do ložnice patří

Máte-li rádi romanticky laděné místnosti, pak sáhněte po bílé skříni a bílém nábytku do ložnice. Je to barva, která je v současné době opět velmi moderní, což dokládá široký výběr šatních skříní bílých, které jsou v nabídce obchodu. Současný trend přeje různými kombinacím, takže bílou najdete na nábytku společně s černou nebo světle hnědou barvou. Designově jsou takové výrobky velice dobře zvládnuté a budou ozdobou každé ložnice.

Předsíň je místem, kterým do bytu vstupujete. Z ní je možné získat také první dojem podle toho, jak na vás místnost zapůsobí. I z tohoto důvodu je nutné věnovat pečlivý výběr nábytku a celého zařízení celé předsíně. Určitě je vhodné volit nábytek s ohledem na ostatní zařízení bytu, aby všechno dohromady tvořilo jednotný celek.

Z tohoto důvodu nabízíme v našem internetovém obchodě bohatý sortiment skříní do předsíně, z nichž je možné vybírat. Co u nás najdete? Skříně v různých barevných variantách a v různém designu - moderní, klasickém i nadčasovém.

Masiv, nebo lamino?

Co se materiálů týká, nejspíše budete vybírat mezi masivem a levnější varintou laminovanou dřevotřískou. Její výhodou je snadná údržba a množství dekorů lamina, které jsou na první pohled od masivu těžko k rozeznání. Ovšem, kdo nemá rád náhražky, vybere si přírodní dřevo, jenž dodá předsíni elegantní vzhled.

Pochopitelně je nutné počítat s tím, že nábytek z masivu je oproti tomu laminovanému dražší. Vyváží to však vysoká kvalita přírodního materiálu a jeho vzhled. Masiv je náročnější na údržbu, ale s vhodnými čisticími prostředky to není tak pracné. Při výběru čistidla je dobré se zaměřit na to, aby svými vlastnostmi co nejlépe vyhovovalo materiálu, na který ho chcete použít. Naštěstí jsou v drogeriích k dispozici různé varianty těchto čisticích prostředků, takže určitě nebude pro vás problém si vybrat.

Praktické skříně do předsíně

V každém bytě je jiný prostor v předsíni na umístění skříně. Někde se vejde poměrně široká skříň, jinde musíte s místem šetřit a vybírat mezi skříněmi, které jsou spíše uzší. Skříně do předsíně by měly hlavně být prostorné, abyste do nich na police mohli uložit všechno potřebné oblečení. Kromě zmíněných polic by součástí skříní měla být i tyč na ramínka. To je vlastně základním vybavením, které ke skříni neodmyslitelně patří.

Co se prostoru týká, nakonec stejně budete vycházet z toho, jaký máte k dispozici. Větší místo pro oděvy vám ovšem nabídne skříň, jež je dostatečně hluboká. I když bude poměrně úzká, protože jinou byste do předsíně ani nevměstnali, přesto do ní toho spoustu uložíte. V takovém případě možná ovšem stojí za úvahu, jestli by nebylo lepší pořídit skříň s posuvnými dveřmi. Tím by odpadla nutnost mít dostatek prostoru před skříní na otevírání dveří. Posuvné dveře jsou chytrou vychytávkou do místnosti, kde opravdu není moc místa.

Bílé skříně jako elegantní doplněk bytu

Hezky a moderně vypadá kombinace dvou odlišných barevných tónů – světlých a tmavších. Ostatně i výrobci na tento požadavek doby reagují, takže lze z čeho vybírat. Takový nábytek působí elegantně a chce to doladit jen několika doplňky, aby byl výsledný efekt co nejlepší. I v našem internetovém obchodě najdete skříně do předsíně v různých variantách – bílé, světlejší, tmavší i kombinované. Bílá skříň do předsíně se může jevit na první pohled jako náročná na údržbu, pokud ale zvolíte odolné lamino, není se čeho bát. Tento materiál totiž odolává zvýšené mechanické námaze a pro udržování čistoty stačí ho přetřít vlhkým hadříkem namočeným v čisticích prostředku.
/skrine-c-1085.html