Popis výrobku

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

  • szerokość

    šířka: 60 cm,

  • wysokość

    výška: 57 cm,

  • głębokość

    hloubka: 46 cm,

  • Montáž: Vlastní

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

černé

Provedení

Front

deska MDF 16 mm

Další informace
Deska MDF o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel, která poskytuje bezkonkurenční kvalitu a trvanlivost. Je zkratkou pro dřevovláknitou desku střední hustoty. Proč si vybrat desku MDF 16 mm? Především díky své hustotě a homogenní struktuře je pevná a odolná proti poškození. Nedeformuje se, takže je ideální pro čela nábytku, která jsou vystavena každodennímu používání. Kromě toho se 16mm MDF deska vyznačuje hladkým povrchem, který umožňuje její snadné lakování, lazurování nebo dýhování, což vám dává široké možnosti designu. Deska MDF 16 mm je také šetrná k životnímu prostředí, vyrábí se z obnovitelných surovin, což se promítá do péče o životní prostředí.

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

Provedení

úchyt

umělá hmota

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

22 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

82 cm x 48 cm x 13 cm

Hodnocení zákazníků

Hodnocení zákazníků pro daný produkt

Skříňka závěsná pod umyvadlo Adel Black 60 cm - Černý mat

5,00

star star star star star

1 hodnocení

02.04.2023
verified Ověřený nákup
star star star star star
Nábytek vypadá přesně jako na obrázku. Desky nábytku jsou kryté speciální folii z výroby, ochrana před poškrábáním při přepravě - splnilo svůj účel. Nábytek je bez poškození, po sundání fólie pěkná černá matná. Součástí balení jsou 3 barvy úchytek - černá, stříbrná a zlatá, můžete si vybrat dle interiéru, která se hodí. Kování na šuplíkách má spomalovače dojezdu. DOPORUČUJI k umyvadlu koupit bytový sifon, jiný se tam nevejde a museli by jste odrezavat zadní stěnu.

Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/skrinka-zavesna-pod-umyvadlo-adel-black-60-cm---cerny-mat-p-148304-1064-1064.html