Popis výrobku

Dolní sokl bílý 200cm - Kuchyně Linea

Představujeme základní kuchyňský sokl určený pro kuchyně s 10cm nožičkami. Výrobek byl vyroben z laminované desky v bílé barvě, ideální pro vybavení kuchyně Linea. Šířka nabízené části soklu je 200 cm.

Vlastnosti produktu:

  • dolní sokl z laminované desky
  • barva: bílá
  • nabídka určená pro kuchyně Linea 

Podívejte se na plnou kolekci systémové kuchyně Linea:


Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 200 cm,

  • výška: 10 cm,

  • hloubka: 1,5 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

bílý

Provedení

Korpus

laminovaná deska 15 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 15 mm je inovativní řešení pro nábytek, které nabízí nespočet výhod. Použití takové desky zaručuje nejen pevnost a odolnost, ale také stylový vzhled a snadnou údržbu. Díky laminovanému povrchu je nábytek odolný proti poškrábání, skvrnám a poškození, což znamená, že bude vypadat skvěle po mnoho let. Kromě toho laminovaná deska nabízí široký výběr vzorů a barev, což Vám umožní přizpůsobit nábytek Vašemu vkusu a interiéru. Její výjimečná pevnost zajišťuje stabilitu a robustnost konstrukce, což se promítá do dlouhodobého používání. Díky snadnému čištění je navíc nábytek z laminované desky praktický a ideální pro ty, kteří si cení hygieny a snadné údržby.

Typ nožičky

sokl

Další informace
Podívejte se na eleganci a funkčnost nábytku s nohami v podobě podstavce. Podstavec je pevná a stylová základna, která dodává nábytku jedinečný charakter. Výhod nábytku s nohami ve tvaru soklu je celá řada. Zaprvé poskytují stabilitu a pevnost, což zaručuje dlouhodobé používání bez obav z posunutí nebo poškození. Zadruhé, nohy soklu dodávají nábytku jedinečný vzhled a dodávají mu eleganci a modernost. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří hledají estetické a designové prvky ve svém interiéru. Kromě toho může kus nábytku s podstavnými nohami také usnadnit udržování čistoty.

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

2 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

10 cm x 1 cm x 201 cm

Hodnocení zákazníků

/sokl-dolni-bily-200cm---kuchyne-linea-p-54977-1635-1635.html