Popis výrobku

Hledáte ideální šatní skříň pro děti, která by splňovala všechny vaše požadavky? Poznejte studentskou šatní skříň Pixel 1.

Pixel 1 je skříň, která vás okouzlí svým moderním designem. Barva piškotového dubu v kombinaci s bílou a šedou přidává na eleganci a sofistikovanosti. Tento nábytek je nejen esteticky přitažlivý, ale také velmi praktický.

Skříň je vyrobena z laminované desky, která je známá svou vysokou odolností a trvanlivostí. ABS hrana zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškrábání. S rozměry 150 x 190 x 50 cm nabízí skříň dostatek prostoru pro uskladnění oblečení a dalších věcí.

Pixel 1 má troje dvířka a devět polic, což umožňuje snadné a systematické uspořádání vašich věcí. Čtyři zásuvky s úchytem pro snadné otevírání a jedna šatní tyč na oblečení zvyšují její funkčnost. Tato skříň je ideálním řešením pro ty, kteří hledají kombinaci designu, kvality a funkčnosti.

Vlastnosti produktu:

  • Prostorná skříň → dostatek prostoru pro uskladnění vašeho oblečení a dalších potřebných věcí. S rozměry 150 x 190 x 50 cm je ideální pro větší místnosti.
  • Laminovaná deska → je odolná proti poškrábání a snadno se čistí. To znamená, že vaše skříň bude vypadat nově i po dlouhém používání.
  • Praktické uspořádání → skříň je vybavena devíti policemi a čtyřmi zásuvkami, které vám umožní snadno a efektivně uspořádat vaše věci. To znamená, že budete mít vše, co potřebujete, vždy po ruce.
  • Snadná montáž → montáž nábytku je snadná a rychlá, díky přiloženému návodu v balení.

Rozměry a parametry

Rozměry

  • šířka: 150 cm,

  • výška: 190 cm,

  • hloubka: 50 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

bílý

Barva zásuvek - přední strana

szary

Barva korpusu

dub piškotový

Barva zásuvek - přední strana

dub piškotový

Provedení

Korpus

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska - jedinečné řešení pro Váš nábytek! Představte si odolnost, styl a snadnou údržbu v jednom. Laminovaná deska je materiál, který nejen dodává eleganci, ale také poskytuje výjimečnou odolnost. Její ochranná vrstva chrání před poškrábáním, skvrnami a poškozením, takže udrží váš nábytek ve vynikajícím stavu po dlouhá léta. A nejen to! Laminátová deska se snadno čistí - k odstranění případných nečistot stačí vlhký hadřík. Dostupnost různých vzorů, barev a textur vám navíc umožní sladit nábytek s vaším stylem a interiérem.

čelní části

laminovaná deska

Další informace
Laminovaná deska je univerzální surovina, která dodává nábytku jedinečný vzhled a trvanlivost. Díky technologii laminace v sobě tato jedinečná deska spojuje estetiku a funkčnost. Její hladký povrch se snadno udržuje a je odolný proti poškrábání a skvrnám. To znamená, že přední strana vašeho nábytku bude vypadat skvěle po dlouhá léta. Laminátová deska také nabízí širokou škálu vzorů, barev a textur, což vám umožní přizpůsobit nábytek vašemu individuálnímu stylu.

Provedení

hrana

ABS

police

laminovaná deska

systém otevírání zásuvek

úchyt

Vybavení

Tyč na oděvy

1

Počet polic

9

Počet prohlubní

12

Počet dvířek

3

Počet zásuvek

4

Počet prohlubní

3

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

27 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

193 cm x 51 cm x 5 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

33 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

189 cm x 50 cm x 7 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

31 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

171 cm x 51 cm x 7 cm

Balení číslo 4

Hmotnost:

36 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

156 cm x 50 cm x 1 cm

Hodnocení zákazníků

/studentska-satni-skrin-pixel-1---dub-piskotovy---bila-lux---seda-p-54069-1085-1085.html