Popis výrobku

Skříňka TV Asha 167 cm na kovových nohách - artisan /rivier stone mat

Skříňka TV Asha je nábytek ideální jak do velkého, tak i menšího obývacího pokoje. Na skříňce můžete umístit televizor a všechna nutná příslušenství. Korpus je laminovaná deska, zatímco přední část je frézovaná MDF deska. Vnitřek skříňky je vybavený otevřeným výklenkem, kde můžete umístit například dekodér, a pod něm se nachází objemná zásuvka. 
 
Na obou bocích nábytku se nacházejí uzavírané dvířkami skříňky s policí. TV skříňka Asha okouzluje nejen praktickou funkcí, ale také i estetickou. Barevné provedení artisan ve spojení s matným odstínem rivier stone stvoří v místnosti teplou atmosféru. Na nábytku byl použity bezúchytkový systém, otevírání probíhá pomocí čelních desek, které jsou vysunutý výše. Celá skříňka je umístěná na kovovém podstavci ideálně zdůrazňujícím moderní vzhled nábytku. 

Vlastnosti produktu:

 • typ: TV skříňka do obývacího pokoje
 • geometrický vzor na čele
 • atraktivní forma
 • bezúchytkové čelo
 • objemný vnitřek nábytku
 • vysoce kvalitní provedení
 • trvanlivá konstrukce
 • možnost montáže soklu
 • nábytek pro samostatnou montáž
 • hloubka výklenku bez čela 38 cm

stabilní základ

geometrické čelo
moderní forma

 Provedení:

 • korpus - laminovaná deska
 • čelo - frézovaná MDF deska + folie PVC 
 • podstavec - černý, výška 16 cm
 • bezúchytkový systém otevírání  

Barevné provedení:

 • artisan /rivier stone (mat)
Podívejte se na plnou kolekci Asha od Nábytek-Bogart

Rozměry a parametry

Rozměry

 • szerokość

  šířka: 167 cm,

 • wysokość

  výška: 60 cm,

 • głębokość

  hloubka: 40 cm,

 • Výška nohou: 16 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

dub artisan

barevné provedení korpusu

mat

Barva přední části

rivier stone

Barva čelní části

mat

Barevné provedení nožiček

černé

Provedení

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

Front

deska MDF 16 mm

Další informace
Deska MDF o tloušťce 16 mm je ideální surovinou pro výrobu nábytkových čel, která poskytuje bezkonkurenční kvalitu a trvanlivost. Je zkratkou pro dřevovláknitou desku střední hustoty. Proč si vybrat desku MDF 16 mm? Především díky své hustotě a homogenní struktuře je pevná a odolná proti poškození. Nedeformuje se, takže je ideální pro čela nábytku, která jsou vystavena každodennímu používání. Kromě toho se 16mm MDF deska vyznačuje hladkým povrchem, který umožňuje její snadné lakování, lazurování nebo dýhování, což vám dává široké možnosti designu. Deska MDF 16 mm je také šetrná k životnímu prostředí, vyrábí se z obnovitelných surovin, což se promítá do péče o životní prostředí.

Typ přední části

rýhované

Další informace
Objevte jedinečnou eleganci a styl, které přináší nábytek s rýhovaným čelem. Tento jedinečný detail dodá vašemu interiéru nejen estetický půvab, ale také praktickou funkčnost. Drážkované čelo nábytku je nejen krásné, ale vytváří také zajímavou strukturu, která nábytku dodává charakter a jedinečnost. Náš nábytek s rýhovaným nábytkovým čelem je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhodobou spokojenost s používáním.

nožičky

ocel

Další informace
Přesvědčte se o spolehlivosti a stylu nábytku s ocelovými nohami. Náš nábytek vám poskytne odolnost a pevnost na dlouhá léta. Ocelové nohy jsou nejen mimořádně pevné, ale také dodají vašemu interiéru eleganci a moderní vzhled. Ocelové nohy se navíc snadno čistí. Ať už je váš styl a preference jakékoli, kus nábytku s ocelovými nohami do vašeho interiéru dokonale zapadne a dodá mu charakter a úroveň. Investicí do tohoto výrobku investujete do kvality, odolnosti a estetiky.

nožičky

práškově lakované

Další informace
Ověřte si spolehlivost a odolnost nábytku s práškově lakovanými nohami. Náš nábytek poskytuje nejen estetický vzhled, ale také robustní konstrukci. Práškové lakování je proces, při kterém se na kovové nohy nanáší tenká a odolná vrstva prášku, která zabraňuje korozi a poškození. Díky tomu je nábytek odolný proti poškrábání, snadno se čistí a zachovává si svůj moderní vzhled po dlouhá léta. Práškové lakování navíc poskytuje ochranu před povětrnostními vlivy, takže se nábytek skvěle hodí pro vnitřní i venkovní použití.

Typ nožičky

rošt

Provedení

Zásuvkové pojezdy

kuličkové pojezdy

systém otevírání zásuvek

přední část vysunuta nahoru

systém zavírání zásuvek

tradiční

hrana

ABS

úchyt

bez

zadní strana

deska HDF 3 mm

Panty

ocelové s tichým zavíráním

systém otevírání dvířek

přední část vysunuta nahoru

systém zavírání dvířek

tiché zavírání

Vybavení

Počet dvířek

2

Počet zásuvek

1

Počet polic

2

Počet prohlubní

1

Osvětlení

Ne

Montáž

vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

8 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

156 cm x 20 cm x 10 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

28 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

176 cm x 10 cm x 48 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

23 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

98 cm x 12 cm x 50 cm

Hodnocení zákazníků

0,00

star star star star star

0 hodnocení


Ověřujeme, které recenze jsou od zákazníků, kteří si daný produkt zakoupili. Po ověření zobrazujeme jak pozitivní, tak negativní hodnocení
/tv-stolek-asha-167-cm-na-kovovem-podstavci---dub-artisan---rivier-stone-mat-p-52136-1061-1061.html