Výběr matrace

Jak vybrat matraci

Komfortní odpočinek závisí ve velké míře na pečlivě vybrané matraci. Poradíme Vám, jaký model se bude dokonale hodit k Vašim potřebám a preferencím!

 

Bonelové pružiny s pěnou T35

 

Bonelové pružiny s polyuretanovou pěnou T35 – charakterizuje se progresivní pružností, tzn. čím silnější je nápor, tím silnější se stává odpor. Proto je doporučen pro osoby, které mají rády nábytek s pevným povrchem, ve kterém se Vaše tělo „nezhroutí". Výhodou takové výplně je to, že je vhodná pro osoby jak z nišší váhou, jak i s tou višší. Pružiny jsou spojené mezi sebou drátem, proto je pružnost povrchní. Znamená to, že během náporu na jednu pružinu reagují také ostatní pružiny, což může být citelné, když často měníte polohu těla. Bonell je spojen s pěnou T35 (populární polyuretanová pěna) používanu při produkci čalouněného nábytku, nebo také během jeho obnovy. Navíc je čalouněná látka, která je umístěná pod pružinami, díky ní práce této výplně ztlumí. Zajišťuje pohodlí během používaní po delší dobu.


                                       

Vlnité pružiny s pěnou HR

 

 

Vlnité pružiny s pěnou HR – jsou používané při konstrukci sedáků exkluzivního čalouněného nábytku. Vyrabí se z ocelového drátu v náležitém profilu, jsou charakteristické vysokou pružností a pevností. Navíc se vysoce pružná pěna HR (polyuretanová pěna typu HR) odlišuje svou zvýšenou elastičností ve srovnání s jinými nabídkami. Je doporučena pro zákazníky, kteří mají rádi odpočinek na povrchu se střední úrovní pevnosti, když se tělo lehce „zhroutí", což umožňuje vysoký komfort během užívaní. Tento model se vyznačuje nerovnoměrnější porézní buněčnou strukturou, která je utvořená z milionů bublin, což zaručí dokonalé větrání. Takové řešení je ideální pro alergiky, protože přiměřená cirkulace vzduchu v pěně zamezuje vývoj různých druhů mikroorganismů: hub a plísní.


 

                                        

          

POZOR! Obě výplně jsou stejné výšky, výše uvedené obrázky jsou jen náhledové.


 

status
cena
Cena
-
Nakupování u Nábytek Bogart znamená:
Doprava zdarma od 21 000 Kč >
Spokojenost zákazníků Podívejte se na recenze >
Vlastní bezpečná doprava >
Pohodlná služb výnosu >
/vyber-matrace-pr-59.html