Popis výrobku

Skříňka TV závěsná Nicole 200 cm - kašmír / kašmír mat - BOGART.

Nová nabídka od BOGART. z kolekce Nicole je závěsná skříňka TV v tlumených, univerzálních a teplých barvách. Lze jej sladit se světlými i tmavšími interiéry. Skvěle zapadá do trendu nude interiérů, který je v poslední době stále populárnější.
 
Skříňka TV Nicole je vybavena dvěma bočními skříňkami a zásuvkou uprostřed a výklenkem nad ní. Na nábytku byl použity bezúchytkový systém, otevírání probíhá pomocí čelních desek, které jsou vysunuty výše. Závěsný nábytek nezabírá místo na podlaze a je pod ním snazší udržovat pořádek.

Vlastnosti produktu:

 • závěsná skříňka TV do obývacího pokoje
 • moderní design
 • solidní konstrukce
 • drážkované čelo
 • objemný vnitřní prostor skříňky
 • korpus a čelo je vysoce kvalitní MDF deska
 • skříňka není volně stojící
 • rozměry se mohou lišit do 0,5 cm
 • ve standardu montážní sada
 • záruka 2 roky

závěsná verze

moderní forma drážkované čelo

 

Provedení nábytku:

 • korpus - nábytková deska 16 mm
 • čelo - MDF deska 18 mm (podívejte se na výhody konstrukce z )
 • záda nábytku vyrobené z HDF desky
 • bezúchytkový systém otevírání 
 • plynové písty

Barevné provedení nábytku:

 • kašmír / kašmír mat
        

Podívejte se na plnou kolekci Nicole od BOGART.

Soubory ke stažení:

Rozměry a parametry

Rozměry

 • šířka: 200 cm,

 • výška: 33 cm,

 • hloubka: 45 cm,

Více parametrů

barevné provedení

barevné provedení korpusu

kašmír

Barva korpusu

mat

barevné provedení korpusu

kašmír

Barva předních částí

mat

Provedení

Korpus

laminovaná deska 16 mm

Další informace
Laminovaná deska o tloušťce 16 mm je vynikající surovinou pro výrobu nábytku, která nabízí mnoho výhod. Je trvanlivá a odolná proti poškrábání, což zajišťuje dlouhodobou kvalitu a estetický vzhled nábytku. Díky své odolnosti je nábytek robustní a vydrží každodenní používání po mnoho let. Kromě toho se laminovaná deska snadno udržuje - stačí ji otřít vlhkým hadříkem, aby si zachovala svůj krásný vzhled. Laminátová deska navíc nabízí širokou škálu vzorů a barev, což Vám umožní sladit nábytek s Vaším vlastním stylem a interiérem. Díky různým dekorům můžete vytvořit moderní i klasický design nábytku. Jedná se také o surovinu, se kterou se snadno pracuje, což vám dává možnost přizpůsobit si nábytek na míru.

Přední části

deska MDF 18 mm

Další informace
Objevte výjimečnou dokonalost nábytkové přední desky z MDF o tloušťce 18 mm. MDF (Medium Density Fiberboard) je vynikající surovina, která v sobě spojuje pevnost a estetiku. Díky své hustotě a homogenní struktuře jsou čela z MDF odolná vůči deformacím, což zaručuje dlouhodobou životnost nábytku. Jejich dokonale hladký povrch poskytuje dokonalý podklad pro různé povrchové úpravy, jako je lak nebo dýha. S MDF deskami se také snadno pracuje, což umožňuje vytvářet nejrůznější vzory a detaily. Toto flexibilní řešení umožňuje přizpůsobit čela nábytku individuálním preferencím a stylu interiéru. MDF je navíc ekologicky šetrný materiál, který se vyrábí z recyklovaného dřeva a neuvolňuje žádné škodlivé látky.

Typ přední části

reliéfní

Další informace
Objevte jedinečnou eleganci a styl, které přináší nábytek s reliéfním čelem. Tento jedinečný detail dodá vašemu interiéru nejen estetický půvab, ale také praktickou funkčnost. Reliéf na přední části nábytku je nejen krásný, ale vytváří také zajímavou strukturu, která nábytku dodává charakter a jedinečnost. Náš nábytek s reliéfem je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost a dlouhodobou spokojenost s používáním.

nožičky

bez

Další informace
Nábytek bez nožiček - tento jedinečný design poskytuje nejen moderní vzhled, ale také řadu výhod. Nábytek bez nožiček bude dokonale fungovat v každém prostoru, bez ohledu na jeho velikost nebo styl. Můžete jej bez námahy přizpůsobit svým potřebám tím, že jej umístíte přímo na podlahu nebo koberec. Eliminace nožiček znamená také snazší úklid, protože není třeba vysávat pod nábytkem. Nábytek bez nožiček je navíc stabilní a pevný, což vám zaručí bezpečné a pohodlné používání.

Typ nožičky

žádné - volba pro zavěšení

Další informace
Objevte revoluční řešení pro váš prostor - závěsný nábytek bez nohou. Zapomeňte na tradiční nohy, tento inovativní design dodá vašemu interiéru moderní a minimalistický styl. Závěsný kus nábytku vám poskytne svobodu při uspořádání, ušetří místo a dodá místnosti lehkost. Objevte pocit prostornosti, aniž byste museli složitě uklízet pod nábytkem. Toto funkční řešení je nejen estetické, ale také praktické - získáte více úložného prostoru, a to bez kompromisů. Vytvořte si jedinečný prostor pomocí závěsného nábytku - je to pro vás to nejlepší řešení.

Provedení

Hrana

ABS

úchytky

nejsou

Zadní strana

deska HDF 3 mm

panty

ocelové s tichým zavíráním

Zásuvkové pojezdy

tiché zavírání

Zásuvkové pojezdy

spodní montáž

systém otevírání

přední část vysunuta nahoru

systém zavírání

tiché zavírání

Vybavení

Počet zásuvek

1

Počet výklopných dvířek

2

Počet prohlubní

1

Osvětlení

Ne

Doplňkové vlastnosti

Montážní sada pro závěsné skříňky

v balení

Montáž

Vlastní

nábytek v balení

Další informace
Nábytek dodávaný v balících včetně návodu k montáži.

Balení výrobku

Balení číslo 1

Hmotnost:

24 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

209 cm x 8 cm x 49 cm

Balení číslo 2

Hmotnost:

24 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

75 cm x 20 cm x 41 cm

Balení číslo 3

Hmotnost:

0,4 kg

Rozměry balení (šíř. x výš. x hlou.):

21 cm x 7 cm x 13 cm

Hodnocení zákazníků

/zavesna-tv-skrinka-nicole-200-cm---kasmir---kasmir-mat-p-55543-1061-1061.html