Židle dřevěné

nalezených výrobků: 128
   1    z    5   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

53cm     96cm     44cm    
2108 Kč
10
53cm     96cm     44cm    
2108 Kč
10
53cm     81cm     52cm    
2842 Kč
62cm     79cm     42cm    
3294 Kč
10
42cm     100cm     43cm    
2391 Kč
Monolith 85
Bílý mat
10
42cm     100cm     43cm    
2247 Kč
Monolith 85
Dub Craft Žlutý
42cm     100cm     43cm    
2109 Kč
10
56cm     77cm     55cm    
3417 Kč
10
56cm     77cm     55cm    
3417 Kč
54cm     88cm     42cm    
2637 Kč
40cm     91cm     41cm    
2212 Kč
40cm     91cm     41cm    
2161 Kč
41cm     92cm     44cm    
1741 Kč
10
51cm     82cm     55cm    
2443 Kč
54cm     85,5cm     49,5cm    
3434 Kč
41cm     105cm     44cm    
2212 Kč
48cm     104cm     43cm    
5283 Kč
50cm     91cm     54cm    
5699 Kč
44cm     96cm     47cm    
4867 Kč
47cm     100cm     50cm    
4422 Kč
50cm     91cm     54cm    
6608 Kč
47cm     100cm     41cm    
3232 Kč
41cm     98cm     44cm    
1689 Kč
42cm     100cm     43cm    
2109 Kč

   1    z    5   
výsledků na stránku:

Dřevo - ušlechtilá součást židle

Obchody s nábytkem a firmy, které vytvářejí interiérové vybavení, vynakládají veškeré úsilí, aby svým zákazníkům nabídly stále sofistikovanější židle, přesto to právě dřevo je nejoblíbenějším materiálem po tisíce let. Ve starověkém Egyptě bylo dřevo považováno za symbol bohatství - tehdy se používaly židle, jejichž nohy byly krásně zdobené, a drahé materiály byly nataženy přes zbývající prvky nábytku.
 
Je zajímavé, že právě židle dřevěné se zapsaly do historie jako nejoblíbenější kus nábytku v celých dějinách lidstva. Je to způsobeno tím, že dřevo je extrémně pevný materiál? Nebo možná to byla jen náhoda? Je těžké jednoznačně říct, nicméně židli dřevěnou lidé používají již několik desetiletí a nic nenasvědčuje tomu, že by se to rychle změnilo.

Když dřevo nestačí ...

Ačkoli Egypťané věřili, že židle dřevěná s originální formou ničí rovnováhu vesmíru, náš obchod odvážně představuje neobvyklé modely, ve kterých je dřevo jen doplňkem. Absolutně nic nezapře jedinečnost tohoto materiálu, i když je to jen pozadí pro kus nábytku.
 
Návrháři židlí se nebojí modernizovat svůj styl přidáním zcela odlišných materiálů. Vedle židlí z masivního dřeva zde snadno najdete kombinaci dřeva a kovu nebo čalounění. Díky těmto opatřením židle dřevěné vypadají nejen atraktivně, ale také zapadají do stylů, jako například:

  • skandinávský (ekonomická forma, vytvořená v ekologickém trendu);
  • designérský (kterému nelze popřít fantazii zobrazenou ve tvaru opěradla nebo nohou a hraní s barvou);
  • vintage / retro (je, jak klasický, tak originální, díky přidání čalouněných sedadel);
  • industriální (s důrazem na použití zejména kovových prvků)

Design, který je jednou z výhod židlí dřevěných

Fantastické tvary židlí dřevěných pro jídelnu nebo obývací pokoj se týkají zejména opěradel a noh. První z výše uvedených prvků nábytku může být umístěn na úrovni hrudní páteře a nebo umožňovat volnou podporu pouze části zad a rukou. Jejich specifický design umožňuje nespočet různých kombinaci - může se skládat z několika destiček, bodově rozmístěných desek nebo být čalouněná na menším nebo větším fragmentu židle.
 
Nohy jsou zde k dispozici v rovných a nakloněných variantách. Počet noh se pohybuje od jedné (s otočným mechanismem), přes stylové složení třech, až po standardní počet čtyř. Není nutné opakovat, že jsou vyrobeny ze dřeva nebo kovu, ale je třeba zdůraznit přítomnost nosníku, který slouží jako dekorativní prvek a stabilizuje židli.
 
Rovněž stojí za to říci pár slov o čalounění - ne každá výplň a čalounění nábytku je totožná s jinou. Autoři židlí, křesel a pohovek zdůrazňují, že funkčnost čalounické látky je stejně důležitá jako její vzhled. Tímto způsobem čalounění může být vyrobeno z přírodní kůže, plastu a eko kůže. Může být také vodotěsné, kluzké, matné, lesklé ...

Umění výběru ... barvy!

Pokud vezmete v úvahu možnost jakékoli úpravy tvaru židle dřevěné a použití dalších surovin, vyvstává otázka, zda to samé platí pro barvy nábytku. Židle dřevěné mohou být samozřejmě jakékoli barvy, což je možné vidět v nabídce nejlépe vybavených obchodů.
 
Ohebné židle dřevěné nebo jiné typy židlí pokryté vhodnými přípravky, lze zakoupit v bezbarvé verzi, konkrétně v přírodní barvě, která je chráněna lakem. Univerzální odstín hnědé barvy (liší se podle druhu použitého dřeva) je jednou z nejběžnějších možností; jiné však barvy také vzbuzují zájem mezi zákazníky. Jedná se v tom případě o šedou, bílou nebo černou barvu. Bílá židle dřevěná, stejně jako ty židle v jiných výše zmíněných barvách, se hodí absolutně do každého interiéru a skvěle zdůrazňuje intenzivní barvy místnosti.
 
Samozřejmě, židle může být také nejcharakterističtějším prvkem jídelny nebo kanceláře. Stačí se například rozhodnout koupit židli v intenzivní žluté barvě, ohnivě červené barvě nebo v kompilaci všech druhů barev.

Kde vypadají židle dřevěné nejlépe?

Moderní nebo spíše současná židle dřevěná si bez výjimky najde své místo v jakémkoli prostoru. Klasická řešení Vám umožňují svobodně manipulovat se stylem - vše, co musíte udělat, je popustit uzdu své fantazii nebo nechat interiérové architekty podniknout příslušné kroky. Extravagance na druhou stranu fenomenálně zdůrazní původní vkus interiérového designera nebo majitelé domu.
 
Firmy prodávající židle dřevěné mají bohaté nabídky, pokud jde o rozmanité druhý židlí a také počet kusů ve skladě. Jsou to například:

  • židle dřevěné do kuchyně;
  • židle dřevěné do jídelny;
  • židle dřevěné do obývacího pokoje;
  • židle dřevěné pro koutek s kávou;
  • židle dřevěné do kanceláře / čekárny;
 
Pamatujte si také na to, že i když je bez židle extrémně obtížné žít, stojí za to ji stylově přizpůsobit, zejména stolu nebo psacímu stolu, při kterým má být umístěna. Nejlepší obchody s nábytkem obvykle nabízejí kompletní sady židlí a stolů, které jsou navzájem kompatibilní, nebo dokonce mají spoustu návrhů na uspořádání.

Židle ze dřeva - kus nábytku, s nímž se těžko rozloučit

Židle dřevěné patří mezi kusy nábytku, které si někteří lidé kupují jednou za mnoho desetiletí. Není koneckonců lepší koupit si o něco dražší kus nábytku, který během let bude stále nádherně zdobit Váš interiér? Samozřejmě milovníci častých změn uspořádání se mohou rozhodnout pro mírně levnější modely a díky tomu je častěji vyměňovat. Avšak nízké ceny neznamenají, že výrobek je taky nízké kvality.
 
Přesný výběr materiálů, ze kterých jsou židle vyrobeny, a pozornost věnovaná každému detailu při vytváření produktu klasifikuje židle dřevěné a židle s dřevěnými prvky jako pozoruhodné kusy nábytku. Odpočinek, relaxace a pohodlí jsou výhody, které lze získat zdarma. A přitom nadšení hostů! Je to neocenitelné.
 
Pojďme to shrnout. Židle dřevěná rozhodně není nudný obyčejný kus nábytku, beze stylu. Po tisíce let byl tento kus nábytku zdokonalován tak dobře, že na trhu existují tisíce modelů. Je možné, že každá židle, kterou lze vytvořit, již byla vytvořena - vše proto, aby si zákazník mohl zakoupit předmět podle svého výběru. Samozřejmě v osvědčeném obchodě s nábytkem. Osvědčený obchod nabízí odolné, praktické a vizuálně atraktivní židle dřevěné.
 
 
/zidle-drevene-c-1018.html