Konferenční židle - pohodlné, stylové a odolné

nalezených výrobků: 14
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

38cm     90,5cm     49,5cm    
1647 Kč
38cm     90,5cm     49,5cm    
1647 Kč
54cm     92,5cm     58cm    
1955 Kč
54cm     92,5cm     58cm    
1955 Kč
61cm     88cm     55cm    
3183 Kč
61cm     88cm     55cm    
3183 Kč
48cm     83cm     58cm    
1146 Kč
53cm     92cm     58cm    
1584 Kč
10
58cm     97cm     60cm    
2737 Kč
57cm     77cm     56,5cm    
1835 Kč
45cm     83cm     57cm    
669 Kč
10
59,5cm     83cm     56cm    
2195 Kč
10
39cm     87,5cm     48cm    
2075 Kč
10
46cm     81cm     54cm    
666 Kč

   1    z    1   
výsledků na stránku:

Konferenční židle - pohodlné, stylové a odolné

Konferenční židle jsou základní výbavou nejen pro konferenční a kancelářské místnosti, ale také pro čekárny a přednáškové místnosti. Kromě toho by tyto židle měly být ve vybavení banketových a svatebních pokojů a hotelů. Výběr správných konferenčních židlí je důležitý nejen kvůli pohodlí při používání a funkčnosti, ale také kvůli trvanlivosti, jelikož je tento nábytek používán zvláště intenzivně a dlouhodobě. Proto jsme pro vás připravili mimořádně atraktivní nabídku konferenčních a banketových židlí.

Konferenční židle - kde je lze použít?

Konferenční židle jsou typem židle, která je zvláště odolná vůči obtížím při častém používání, ale má také praktický design, který usnadňuje pohodlné skladování. Konferenční a banketové židle se navíc vyznačují univerzálním a stylovým designem, díky čemuž jsou vhodné do veřejných prostor, jako jsou hotely, čekárny, konferenční místnosti nebo kanceláře.
 
Vzhledem k univerzálnosti se konferenční židle používají ve firemních kancelářích, hotelech a penzionech, jakož i v ordinacích a čekárnách. Stále častěji jsou také vybavením specializovaných institucí, jelikož poskytují vyšší standard pohodlí než klasické modely židlí.

Konferenční židle jsou ideální do Vaší firmy

Konferenční místnost je jednou z nejreprezentativnějších místností v každé firmě. Zde se přijímají potenciální klienti, smluvní partneři, obchodní partneři a konají se důležitá setkání a konference. Taková obchodní jednání často trvají relativně dlouho, takže zajištění pohodlí jejich účastníků je zásadní. Konferenční židle s loketní opěrkou jsou optimální, jelikož zajišťují pohodlné užívání a uržují optimální polohu těla při sezení.
 
V tomto ohledu je velmi důležité správné profilování a čalounění konferenčních židlí. Nicméně kromě funkčních otázek je také výběr konferenčních židlí důležitý kvůli reprezentativní povaze konferenční místnosti v sídle společnosti. Interiér, ve kterém se obchodní jednání konají každý den, jsou estetickou vizitkou firmy. Ujistěte se tedy, že uspořádání konferenční místnosti je elegantní a stylové, ale také efektivním řešení s univerzálním, nadčasovým výrazem. Především je však třeba volit takové konferenční židle, které zajistí jejim uživatelům pohodlí, aby se tak mohli soustředit na výkon a efektivitu práce.
 
Naše nabídka:
 
    • konferenční židle
    • konferenční židle s podloketníky
    • banketové židle
    • skládací konferenční židle
    • židle do čekárny

Banketové židle- které jsou nejlepší?

Banketové židle se používají ve svatebních halách, hotelech a penzionech, kde se pořádají nejrůznější speciální akce, ale také v restauracích a zábavních klubech. Banketová židle je důležitým prvkem vybavení těchto míst z praktického i estetického hlediska. Protože je součástí stylu uspořádání a výrazně ovlivňuje způsob jeho vizuálního pojetí.
 
Proto musí být banketové židle vkusné a zároveň dostatečně univerzální, aby dobře ladily s různými dekorativními prvky, které se objeví v těchto zvláštních místnostech. Životnost banketových židlí je navíc velmi důležitá. S těmito židlemi bývá intenzivně a obvykle ne velmi ohleduplně zacházeno .
 
Skládací banketová židle jsou také ideálním řešením, protože se snáze skladují a lze je kdykoli a kamkoli odklidit. Vynikající volbou jsou čalouněné banketové židle, jelikož vypadají vkusně a elegantně a také poskytují vyšší standard užití. Banketové židle by měly mít vhodné profilování, aby bylo jejich užívání maximálně pohodlné a příjemné.

Správná židle do čekárny

Jelikož je čekárna průchozí, vyplatí se při výběru myslet na to, že nábytek v ní bude intenzivně užívaný. Židle v čekárně by proto měly být dostatečně odolné a měly by mít stabilní strukturu, která zajistí nejen pohodlí při sezení, ale také bezpečnost. V naší nabídce najdete velký výběr různých typů židlí určených do čekáren. Můžete si vybrat ze skládacích židlí, ze židlí s područkami nebo bez nich, stejně jako z luxusních židlí, které jsou ideální do čekáren a kanceláří. Dále také nabízíme atraktivní výběr levných komfortních židlí, které jsou také odolné a mají univerzální design.
 
V našem obchodě s nábytkem najdete ty nejlepší konferenční či banketové židle. Náš sortiment vybíráme se zvláštní péčí, jelikož jsme si vědomi toho, že tyto židle by měly být především pohodlné a funkční.
/zidle-konferencni-c-1019.html