Konferenční židle - pohodlné, stylové a odolné

nalezených výrobků: 13
   1    z    1   
výsledků na stránku:
řadit :
FILTRY

10
61cm     88cm     55cm    
3305 Kč
61cm     88cm     55cm    
3305 Kč
48cm     83cm     58cm    
1189 Kč
53cm     92cm     58cm    
1644 Kč
10
58cm     97cm     60cm    
2842 Kč

   1    z    1   
výsledků na stránku:

Konferenční židle - pohodlné, stylové a odolné

Konferenční židle jsou základní výbavou nejen pro konferenční a kancelářské místnosti, ale také pro čekárny a přednáškové místnosti. Kromě toho by tyto židle měly být ve vybavení banketových a svatebních pokojů a hotelů. Výběr správných konferenčních židlí je důležitý nejen kvůli pohodlí při používání a funkčnosti, ale také kvůli trvanlivosti, jelikož je tento nábytek používán zvláště intenzivně a dlouhodobě. Proto jsme pro vás připravili mimořádně atraktivní nabídku konferenčních a banketových židlí.

Konferenční židle - kde je lze použít?

Konferenční židle jsou typem židle, která je zvláště odolná vůči obtížím při častém používání, ale má také praktický design, který usnadňuje pohodlné skladování. Konferenční a banketové židle se navíc vyznačují univerzálním a stylovým designem, díky čemuž jsou vhodné do veřejných prostor, jako jsou hotely, čekárny, konferenční místnosti nebo kanceláře.
 
Vzhledem k univerzálnosti se konferenční židle používají ve firemních kancelářích, hotelech a penzionech, jakož i v ordinacích a čekárnách. Stále častěji jsou také vybavením specializovaných institucí, jelikož poskytují vyšší standard pohodlí než klasické modely židlí.

Konferenční židle jsou ideální do Vaší firmy

Konferenční místnost je jednou z nejreprezentativnějších místností v každé firmě. Zde se přijímají potenciální klienti, smluvní partneři, obchodní partneři a konají se důležitá setkání a konference. Taková obchodní jednání často trvají relativně dlouho, takže zajištění pohodlí jejich účastníků je zásadní. Konferenční židle s loketní opěrkou jsou optimální, jelikož zajišťují pohodlné užívání a uržují optimální polohu těla při sezení.
 
V tomto ohledu je velmi důležité správné profilování a čalounění konferenčních židlí. Nicméně kromě funkčních otázek je také výběr konferenčních židlí důležitý kvůli reprezentativní povaze konferenční místnosti v sídle společnosti. Interiér, ve kterém se obchodní jednání konají každý den, jsou estetickou vizitkou firmy. Ujistěte se tedy, že uspořádání konferenční místnosti je elegantní a stylové, ale také efektivním řešení s univerzálním, nadčasovým výrazem. Především je však třeba volit takové konferenční židle, které zajistí jejim uživatelům pohodlí, aby se tak mohli soustředit na výkon a efektivitu práce.
 
Naše nabídka:
 
    • konferenční židle
    • konferenční židle s podloketníky
    • banketové židle
    • skládací konferenční židle
    • židle do čekárny

Banketové židle- které jsou nejlepší?

Banketové židle se používají ve svatebních halách, hotelech a penzionech, kde se pořádají nejrůznější speciální akce, ale také v restauracích a zábavních klubech. Banketová židle je důležitým prvkem vybavení těchto míst z praktického i estetického hlediska. Protože je součástí stylu uspořádání a výrazně ovlivňuje způsob jeho vizuálního pojetí.
 
Proto musí být banketové židle vkusné a zároveň dostatečně univerzální, aby dobře ladily s různými dekorativními prvky, které se objeví v těchto zvláštních místnostech. Životnost banketových židlí je navíc velmi důležitá. S těmito židlemi bývá intenzivně a obvykle ne velmi ohleduplně zacházeno .
 
Skládací banketová židle jsou také ideálním řešením, protože se snáze skladují a lze je kdykoli a kamkoli odklidit. Vynikající volbou jsou čalouněné banketové židle, jelikož vypadají vkusně a elegantně a také poskytují vyšší standard užití. Banketové židle by měly mít vhodné profilování, aby bylo jejich užívání maximálně pohodlné a příjemné.

Správná židle do čekárny

Jelikož je čekárna průchozí, vyplatí se při výběru myslet na to, že nábytek v ní bude intenzivně užívaný. Židle v čekárně by proto měly být dostatečně odolné a měly by mít stabilní strukturu, která zajistí nejen pohodlí při sezení, ale také bezpečnost. V naší nabídce najdete velký výběr různých typů židlí určených do čekáren. Můžete si vybrat ze skládacích židlí, ze židlí s područkami nebo bez nich, stejně jako z luxusních židlí, které jsou ideální do čekáren a kanceláří. Dále také nabízíme atraktivní výběr levných komfortních židlí, které jsou také odolné a mají univerzální design.
 
V našem obchodě s nábytkem najdete ty nejlepší konferenční či banketové židle. Náš sortiment vybíráme se zvláštní péčí, jelikož jsme si vědomi toho, že tyto židle by měly být především pohodlné a funkční.
/zidle-konferencni-c-1019.html